صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینطور که من از دوستان شنیده ام برای کار تاسیسات شما بایستی اول لایسنس HVAC دریافت نماپید
    برای این کار به سایت مرجع امتحان مراجعه کنین
    این هم آدرس سایت
    http://www.tssa.org/
    امیدوارم مفید فایده باشه براتون و کمکی کرده باشم بهتون

دوستان روش گرفتن این لایسنس HVAC چطوری چقدر دوره داره
    پرونده آنکارا - فایل نامبر فدرال 24 آپریل 2012 - مدیکال 22 نوامبر 2013 - ویزا ......

پیش فرض پاسخ : کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

فكر كنم كلا به جاي سرچ در مورد مهندسي تأسيسات بايد در مورد hvac سرچ كنيم ، دوستان كدوم شهر براي اين رشته بهتره

Junior Member

سلام
    مهندس مکانیک - گرایش خودرو - تولید و تامین - در انتظار ورود در خرداد سال آینده. با تشکر از تاپیک
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

این لایسنس hvac برای لوله کشی و کارهای نصب و تعمیرات دستگاه های تهویه مطبوعه نه مهندسی تاسیسات.
    اینجا شرکت های مشاور تاسیساتی زیادن و مهندس طراح قاعدتا می گیرن. تمام شرکت های بزرگ مثل کریر و ترین و .... اینجا کلی دفتر و سازمان دارن. مشاورهای بزرگ هم اینجا هستند که در رشته های مختلف مهندس می گیرن. اگر مهندس سیالات باشید و به زبان تسلط داشته باشید می تونید بالاخره از جایی شروع کنید، حتی شده نقشه کشی اتوکد در یک مشاور تا رسیدن به مراحل بالاتر.
    اگر به سمت کلگری فکر کنید که بسیار بهتر خواهد بود با اون همه شرکت نفتی که داره و مهندس های پایپینگ می گیرن. من خودم رشتم ام سیالاته ولی سالهاست که در رشته دیگری مشغولم اما همکلاسی های دانشگاهی ام اینجا زیادن و تو همین تورنتو بعد از یکی دو سال دقیقا رفتن سر کار خودشون - طراحی تاسیسات، پایپینگ نیروگاه....

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    این لایسنس hvac برای لوله کشی و کارهای نصب و تعمیرات دستگاه های تهویه مطبوعه نه مهندسی تاسیسات.
    اینجا شرکت های مشاور تاسیساتی زیادن و مهندس طراح قاعدتا می گیرن. تمام شرکت های بزرگ مثل کریر و ترین و .... اینجا کلی دفتر و سازمان دارن. مشاورهای بزرگ هم اینجا هستند که در رشته های مختلف مهندس می گیرن. اگر مهندس سیالات باشید و به زبان تسلط داشته باشید می تونید بالاخره از جایی شروع کنید، حتی شده نقشه کشی اتوکد در یک مشاور تا رسیدن به مراحل بالاتر.
    اگر به سمت کلگری فکر کنید که بسیار بهتر خواهد بود با اون همه شرکت نفتی که داره و مهندس های پایپینگ می گیرن. من خودم رشتم ام سیالاته ولی سالهاست که در رشته دیگری مشغولم اما همکلاسی های دانشگاهی ام اینجا زیادن و تو همین تورنتو بعد از یکی دو سال دقیقا رفتن سر کار خودشون - طراحی تاسیسات، پایپینگ نیروگاه....
    ممنون بابت اطلاعات مفیدتون ، همسر من فوق لیسانس سیالات تبدیل انرژی هست ، سالها هم تو دانشگاه درس داده هم تو زمینه تعمیر و نگهداری بوده و هم طراحی و نگهداری ... زبانشون هم تقزیبا خوب 6.5 ، ما راستش بین ونکورر و تورنتو موندیم ، یکسری می گن با توجه به اینکه باید از 0 بسازید و بیکاری بکشین بیاین ونکوور که بلاخره کار پیدا می کنین چون تورنتو هم بیکاری هست ، می خواستم نظر شما رو در مورد بازار کار این رشته در این دو شهر بدونم ،یا اگر کسی و می شناسین که بتونم اطلاعات ازشون بگیرم ممنون می شم یک دنیا که معرفی کنین ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering of ferdowsi university

با سلام
    این یه آگهی شهر تورنتو برای مکانیک hvac این گواهی ها رو میخاد مثلا:

Refrigeration and Air Conditioning Mechanic Trade Certification; Ozone Depletion Prevention (ODP) Certificate; Gas Fitter Certificate - Level 1 or A; Gas Fitter Certificate - Level 2 or B
    حالا اینا قضیشون چیه؟
    مال مهندسای hvac نیستش؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

خیر دوست عزیز. متنش رو بخونید روشنه. این برای لوله کش و نصاب تاسیساته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering of ferdowsi university

خیر دوست عزیز. متنش رو بخونید روشنه. این برای لوله کش و نصاب تاسیساته
    سلام دوست عزیز
    اگر امکان داره بفرمایید برای سرچ آگهی های مهندس تاسیسات چی رو باید بسرچم؟ همون hvac مگه نیس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of chemical engineering

سلام
    من می خواهم بیام تورنتو و تو یه دوره حداکثر یک ساله کالج یا فنی-حرفه ای مخصوص مهاجرای تازه وارد ثبت نام کنم.شما میدونید که این دوره ها چه جوری و هزینه ثبت نام رو می شه از طرف دولت انتاریو و اداره مهاجرت گرفت؟ این دوره های Apprenticeships و پیدا کردن یه کارفرما که شما رو ساپورت کنه چه جوریه؟راستش من دنبال یه دوره کوتاه مدت تو زمینه water and waste water treatment می گردم که یه certificate بشه گرفت و وارد بازار کار شد.اینجوری فکر کنم سریع تر بشه وارد بازار کار شد تا اینکه بخواهیم معادل سازی کنیم و عضو انجمن مهندسین بشیم.
    ,Q.F.N=27/oct/2010, CSQ=25/April/2012 , F.F.N=18/Sep./2012 , Medical=29/oct/2013, PR=28/jan/2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

سلام دوستان
    جداً مثل اینکه کسی مهندس مکانیک اونم HVAC MAN اینجا نیستش!!! حالا اگه کسی توی کانادا چه توی مونترال و یا کلاً کبک و یا کسی توی کلگری بود که کار HVAC میکنه اونم طراحی تاسیسات مکانیکی توی شرکت های نفتی و یا پروژه های ساختمانی بود به ما اطلاعاتی راجع به من که دارم برای اواخر تابستان میام مونترال و سابقه 8 ساله طراحی برای انواع سایتهای نفتی و پلنت های فولادسازی و معدن مس گرفته تا ساختمان مسکونی و کارخانه دارویی بده ممنون می شم که اوضاع کار کلاً چطوره؟ من تسلط کامل روی نرم افزار های AUTO CAD و Carrier دارم و مدارک بازرسی جوش CWI و برخی NDT LEVEL II MT,PT,VT, رو از نمایندگی AWS توی ایران گرفتم .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)