نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Certificate showing relevant work experience

Senior Member

پیش فرض Certificate showing relevant work experience

سلام،
    منظور از Certificate showing relevant work experienceچیه؟ یعنی من باید برم شرکتی که کار می کردم، یه مدرک برای این مورد بگیرم و ببرم اون رو هم ترجمه کنم؟ شرکت باید توی اون مدرک چه چیزی رو قید کنه؟ اصلاً نمونه مدرکی برای این مورد جایی هست که بدونم دقیقاً باید چی رو تهیه کنم؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : Certificate showing relevant work experience

من ازشون يك rec letter گرفتم كه كارمو توضيح داده بود ولي مي شه گواهي اشتغال به كار هم بگيري ولي تا اونجايي كه من مي دونم اين گواهي خيلي رسمي تره يعني مثلاً ازت نبايد تعريف كنه يا بگه كارش خوب بوده فقط مي گه اين آقا از تاريخ فلان تا فلان در اين زمينه اينجا كار كرده ولي به نظر من rec بهتره چون هم نشون مي ده كه كار كردي هم مي تونه ازت تعريف كنه
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

ممنون از جوابت، اما این مدرک جدای از Rec. Letter درخواست شده. یعنی علاوه رب Rec. Letter گفته مدرکی که نشون دهنده کار شما باشه هم لازمه. پس باید برم یه گواهی اشتغال به کار بگیرم و اون رو هم ببرم ترجمه کنم؟ یا اینکه اگر خود مسئول شرکت متن رو به انگلیسی بنویسه قبوله؟
    اصلاً رسمی کردن چنین مدرکی چه مراحلی داره؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

به نظر من اگه شركت روي سربرگ انگليسي بنويسه رسميه ! فكر نمي كنم احتياجي به ترجمه باشه

Junior Member

دوستان من هم درباره همین گواهی اشتغال سوال دارم که گفتن در زمینه "مرتبط" با رشته ای که اقدام می کنی باید باشه.Certificate showing relevant work experience
    من لیسانسم مهندسی برق ئه و برای رشته های مدیریت (توی سوئد) و اقتصاد توی کانادا دارم اپلای می کنم. یه مدتی توی یک شرکت کار حسابداری کردم، این رو "مرتبط" با اون رشته حساب می کنن؟؟
    آخه دانشجوی لیسانس اون هم مهندسی (نه مدیریت) دیگه چه کار مرتبط دیگه ای می تونسته انجام بده؟!!
    دوستان برم یه گواهی اشتغال بگیرم یا نه؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)