صفحه 16 از 95 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 946

موضوع: اطلاع رساني در خصوص دريافت نمرات آزمون 9 نوامبر 2013

پیش فرض پاسخ : اطلاع رساني در خصوص دريافت نمرات GRE‌ آزمون 9 نوامبر در پروفايل

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMER نمایش پست ها
    سلام
    احتمال عقلایی اینه که دارن نمره ها رو آپلود می کنند و برای به وجود نیومدن اختلال همه پروفایل ها رو موقتا دی اکتیو کردن....
    من خودم چند بار اطلاعات رو دادم دیدم سر کارم اومدم اینجا دیدم همه با هم سر کاریم.....
    احتمالا دارن بهمون میفهمونند یعنی شیر فهم می کنند که یه ددلاین تا پایان ساعات اون روز اعتبار داره
    حرفتو قبول دارم. تو ایران نیست همه کارا از چند روز قبل آمادست بچه ها بد هوا شدند

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

دوستای خوبم

وقتی نمره بیاد، حتما اول براتون ایمیلی از طرف ای تی اس میاد. پس نیازی نیست به پروفایل سر بزنیم. در ضمن هر بار که اطلاعات رو می خواد و وارد می کنید باعث میشه سایت به شدت شلوغ شه که همین کار رو سخت میکنه. حداقل خودمون کمک کنیم که زودتر مشکل حل بشه

مرسی

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    دوستای خوبم

وقتی نمره بیاد، حتما اول براتون ایمیلی از طرف ای تی اس میاد. پس نیازی نیست به پروفایل سر بزنیم. در ضمن هر بار که اطلاعات رو می خواد و وارد می کنید باعث میشه سایت به شدت شلوغ شه که همین کار رو سخت میکنه. حداقل خودمون کمک کنیم که زودتر مشکل حل بشه

مرسی
    حاجی اینطور نیست// ساعت 9 صبح دفعه پیش نمره ها ریپورت شد ... ساعت 3 ایمیلش برام اومد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

تو تافل اگه ازم میپرسیدن مزخرفترین بنیادی که تا به حال باهاش سرو کار داشتی چی بوده میگفتم ETS
    باید اون ماشین حسابشونو تو سرشون خورد بفرماییم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

دوستای عزیز

میشه لطفاً باهم قرار بزاریم تا ساعت 11 کسی نره چک کنه؟ بزاریم سایت خلوت بشه تا زودتر درست بشه!؟
    فقط ایران نیست که و ما 40-50 نفر
    صبحم 2ساعتی اینجوری شد من تعجبم دان چیکار میکنن این بلاد کفریا

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    یعنی چی؟

چینیا هک میکنن؟
    به فنا نره نمره ها
    همه ی سرورها (حتی معمولی ترین سایتها) الان بک آپ دارن. این فقط یک حدس با مزه از طرف من هست. اگر هم کسی بخواد اینکارو بکنه هیچ وقت نمیاد به نمره بقیه دست بزنه چون همین دردسر ساز میشه. ets احتمالن دنبال پیدا کردن همون تعداد محدود هست. باز هم میگم این فقط ی تیکه از طرف من هست.
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    حاجی اینطور نیست// ساعت 9 صبح دفعه پیش نمره ها ریپورت شد ... ساعت 3 ایمیلش برام اومد
    من دفه اولم نیست که این مشکل رو میبینم و برام پیش اومده!!!! همیشه اول ایمیل میاد و بعد تو پروفایل میاد. حالا شما اگه می خای هر دقیقه refresh کنی کسی جلوتونو نگرفته!!! من پیشنهاد دادم که فعالیتمونو تو سایت کم کنیم تا الکی شلوغ نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! شما مختارید!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

دوستای عزیز

میشه لطفاً باهم قرار بزاریم تا ساعت 11 کسی نره چک کنه؟ بزاریم سایت خلوت بشه تا زودتر درست بشه!؟
    AGREED!!!!!

For GPA Conversion See INJA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

من استرس دارم چچکار کنم چرا نمیاد این لعنتی

من که از ظهر به بعد به خاطر اعصاب و روان خودم بی خیال شدم.اما اینکه می فرمایند سرور شلوغ میشه ،خیلی باید درپیت باشه یه موسسه که سرور سایتی که هر هفته تو کل کشورهای دنیا امتحان برگزار می کنه به این راحتی سرورش دان بشه
    اینا یه مرضی دارند حالا خدا داند که چیه و درمانش چیه. کافی است ق به این نکته توجه کنید که حتی بعضی از موسات داخلی که نماد بی نظمی در برگزاری امتحان و... هستند تا حالا سابقه نداشته نمره دو نفر را اعلام کنند نمره دو نفر را اعلام نکنند یا نمر هارو جابه جا کنند...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)