نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 101 از 410 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : دیر جواب دادن دانشگاه ها:reject یا full fund !

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdari206 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    این امکان وجود داره که 3 تا فرم I-20 داشته باشیم؟ حقیقتا من از Massachusetts پذیرش گرفتم و تا 15-April فرصت تائید کردن و فرم I-20 از طرف دانشگاه رو دارم. از طرفی منتظر گرفتن جواب از دانشگاه های دیگه هم هستم. نمیدونم چرا اینا جواب نمیدن. Michigan state, North Carolina state کسی از این دانشگاه ها جواب گرفته؟
    دوست من نميدونم رشته ات چيه..اگه همندسي هستي..NCSU خيلي از ريجكتي ها رو همو ن اول داد(يه ماه پيش)....بنابراين اميدوار باش كه احتمال زياد اكسپتي...
    I love you USA

همه حرفایی که دوستان زدن درست. ولی این جواب ندادن دانشگاه ها به ایمیل چه صیغه ای هست؟ یه سیاسته؟ خوب چرا نمی گن که مثلا ما داریم فلان کار رو می کنیم! شما تو لیست انتظار هستی یا بحث فاند در میون هست و الی آخر... البته من این جواب رو هم گرفتم که آقا دانشکده هنوز جواب نداده و داره بررسی میکنه. دو تا از همون دانشگاه ها هم اطلاع دارم که کلی پذیرش و ریجکت اعلام کردن!

و یک سوال فاندامنتال: جواب گرفتن حداکثر تا کی می تونه فایده داشته باشه و میشه روش اقدام کرد (خصوصا بحث ویزا و کشور آمریکا مورد نظر من هست)؟
    این کاربر غیرفعال است!

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست من نميدونم رشته ات چيه..اگه همندسي هستي..NCSU خيلي از ريجكتي ها رو همو ن اول داد(يه ماه پيش)....بنابراين اميدوار باش كه احتمال زياد اكسپتي...
    سلام.
    یعنی شما میگی دیر جواب دادن دانشگاه ها به زمان کامل شدن مدارک بستگی نداره؟ مثلا اپلیکیشن من در NCSU آخر فوریه کامل شد(28 feb). در ضمن اینم بگم که 9 جا اپلای کردم و فقط یکیش تا حالا جوابش اومده!!!!!!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    سلام.
    یعنی شما میگی دیر جواب دادن دانشگاه ها به زمان کامل شدن مدارک بستگی نداره؟ مثلا اپلیکیشن من در NCSU آخر فوریه کامل شد(28 feb). در ضمن اینم بگم که 9 جا اپلای کردم و فقط یکیش تا حالا جوابش اومده!!!!!!
    چرا...به اين پارامتري كه شما هم گفتي خيلي بستگي داره..شما دير اپلاي كردي و دير جواب ميگيري...
    اين رو هم بگم من يه دانشگام هنوز اپليكشنم كامل نشده..يه هفته ديگه اون مدركم آماده ميشه تا بفرستم...فكر كنم يه سال ديگه طول ميكشه تا جوابمو بدن )
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    چرا...به اين پارامتري كه شما هم گفتي خيلي بستگي داره..شما دير اپلاي كردي و دير جواب ميگيري...
    اين رو هم بگم من يه دانشگام هنوز اپليكشنم كامل نشده..يه هفته ديگه اون مدركم آماده ميشه تا بفرستم...فكر كنم يه سال ديگه طول ميكشه تا جوابمو بدن )
    بیشتر منظورم این بود که به نظر شما تا الان(حدود 1 ماه) اپلیکیشن من زیر دست استاد رفته ؟ و اینکه اون امیدی که به alamdari206 دادی شامل حال منم میشه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    من هم دقیقا وضعیت مشابهی دارم. یکی از دانشگاه هایی که اپلای کرده بودم (pittsburgh) ، اول توی ژانویه یه ایمیل زد و کلی تعریف کرد از من که خیلی impressive بودم و اینا. بعدشم گفته بود تبریک که راند اول رو پشت سر گذاشتی!! (مگه مسابقه بوکسه؟؟ ). بعدشم گفت که تا قبل از پایان فوریه جولبتو میدیم ولی تا الان نه جواب ریجکت/اکسپت داده، نه جواب ایمیل منو میده. حالا من موندم که پذیرش یه جای دیگه (پردو) رو قبول کنم یا برای این صبر کنم. البته اینم بگم که rice هم همین وضعیت بود ولی بهم گفتن که wait list شدم و اگه تا اول آوریل جوابی نیومد دیگه بعیده. کلا فکر کنم چون اکثر امریکایی ها 15 april رو به عنوان تاریخ نهایی دارن، تا همون اوایل آوریل باید صبر کرد و بیش از اون دیگه نه!!
    در مورد تاریخ معروف 15 آوریل باید گفت که این تاریخ زمانیست که تا اون موقع funded offer ها به اپلیکنهتا ارائه میشن و بیشتر دانشگاههای معتبر و accredited جز پیمان الزام آور بودن پیشنهادات مالی پس از این تاریخ هستن. به همین دلیل معمولا بعد از 15 اوریل افر مالی بیرون نمیره هر چند احتمال اعطای پذیرش بدون فاند کماکان هست.
    در مورد جواب ندادن هم، تا الان اکثر دانشگاههای امریکایی راند اول پذیرش رو تموم کردن و معمولا تا اول اوریل که decline هاشون مشخص میشه احتمال داره از waitlist ها پرونده ای رو بررسی کنن. خیلی از دانشگاهها کارهای administrative ریجکت رو موکول می کنن به بعد از تاریخ 15 اوریل که مطمئن بشن دیگه نمیخوان آفری بدن و بعد اقدام به ارسال جواب reject می کنن که در این میون بعضی ها با ایمیل اطلاع میدن و بعضی ها با سرویس پستی معمولی و بدون ایمیل جواب رو به اطلاع میرسونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    در مورد تاریخ معروف 15 آوریل باید گفت که این تاریخ زمانیست که تا اون موقع funded offer ها به اپلیکنهتا ارائه میشن و بیشتر دانشگاههای معتبر و accredited جز پیمان الزام آور بودن پیشنهادات مالی پس از این تاریخ هستن. به همین دلیل معمولا بعد از 15 اوریل افر مالی بیرون نمیره هر چند احتمال اعطای پذیرش بدون فاند کماکان هست.
    در مورد جواب ندادن هم، تا الان اکثر دانشگاههای امریکایی راند اول پذیرش رو تموم کردن و معمولا تا اول اوریل که decline هاشون مشخص میشه احتمال داره از waitlist ها پرونده ای رو بررسی کنن. خیلی از دانشگاهها کارهای administrative ریجکت رو موکول می کنن به بعد از تاریخ 15 اوریل که مطمئن بشن دیگه نمیخوان آفری بدن و بعد اقدام به ارسال جواب reject می کنن که در این میون بعضی ها با ایمیل اطلاع میدن و بعضی ها با سرویس پستی معمولی و بدون ایمیل جواب رو به اطلاع میرسونن.
    من متوجه نشدم که بالاخره دیر جواب دادن دانشگاهها نشونه امیدواری هستش یا بیشتر میره به سمت ریجکت؟؟؟ به نظر شما کدوم یکی محتمل تره؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم که بالاخره دیر جواب دادن دانشگاهها نشونه امیدواری هستش یا بیشتر میره به سمت ریجکت؟؟؟ به نظر شما کدوم یکی محتمل تره؟
    با مواردی که عرض کردم عملا امکان ارائه آفر مالی بعد از 15 آوریل بسیار کمه. متن بیانیه رو براتون میذارم:
    The Council of Graduate Schools has published a statement entitled "Resolution Regarding Graduate Scholars, Fellows, Trainees and Assistants" since the mid 1960s. The Resolution is concerned with the conditions surrounding the acceptance of offers of certain kinds of graduate student financial assistance, namely, scholarships, fellowships, traineeships, and assistantships. The general spirit of the Resolution is that students should have an opportunity to consider more than one offer and should have until April 15 to do so, that institutions and students should be able to view acceptances in force after April 15 as binding, that everyone should know what the rules are, and that an offer by the institution and its acceptance by the student constitute an agreement which both expect to honor. The Resolution acknowledges that students, after having accepted an offer, may change their minds and withdraw that acceptance. The intent of the Resolution is to provide a uniform and widely acceptable framework for so doing, one that provides protection for both student and institution.

این بیانیه اینجوری اجرا میشه که آفرهای مالی باید تا قبل از 15 آوریل به دست دانشجوها برسه تا امکان بررسی داشته باشن و اکثر دانشگاههای امریکا از اون تبعیت میکنن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    با مواردی که عرض کردم عملا امکان ارائه آفر مالی بعد از 15 آوریل بسیار کمه. متن بیانیه رو براتون میذارم:
    The Council of Graduate Schools has published a statement entitled "Resolution Regarding Graduate Scholars, Fellows, Trainees and Assistants" since the mid 1960s. The Resolution is concerned with the conditions surrounding the acceptance of offers of certain kinds of graduate student financial assistance, namely, scholarships, fellowships, traineeships, and assistantships. The general spirit of the Resolution is that students should have an opportunity to consider more than one offer and should have until April 15 to do so, that institutions and students should be able to view acceptances in force after April 15 as binding, that everyone should know what the rules are, and that an offer by the institution and its acceptance by the student constitute an agreement which both expect to honor. The Resolution acknowledges that students, after having accepted an offer, may change their minds and withdraw that acceptance. The intent of the Resolution is to provide a uniform and widely acceptable framework for so doing, one that provides protection for both student and institution.

این بیانیه اینجوری اجرا میشه که آفرهای مالی باید تا قبل از 15 آوریل به دست دانشجوها برسه تا امکان بررسی داشته باشن و اکثر دانشگاههای امریکا از اون تبعیت میکنن
    من حرف طاها رو با این ایمیل رد می کنم :

Before May you will not hear anything about the assistantship - I guess. I am not sure what the next steps are, please someone who is knowledgeable, perhaps other students who went through the process before.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    من حرف طاها رو با این ایمیل رد می کنم :

Before May you will not hear anything about the assistantship - I guess. I am not sure what the next steps are, please someone who is knowledgeable, perhaps other students who went through the process before.
    that's when you have accepted an offer without funding and the school is trying to find you a source of funding, as the OP goes for the posts in which no offer is granted the resolution is applicable, your mentioned school may be an exempt of the resolution though

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)