نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 102 از 410 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Banned

پیش فرض پاسخ : دیر جواب دادن دانشگاه ها:reject یا full fund !

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    that's when you have accepted an offer without funding and the school is trying to find you a source of funding, as the OP goes for the posts in which no offer is granted the resolution is applicable, your mentioned school may be an exempt of the resolution though
    نه این طوری نیست.
    خودش گفته که همه ادمیتد استیودنت ها مثل سال پیش حداقل تیوشنشون ویو میشه ! اما نه الان! تا می هیچ اتفاقی و تصمیم گرفته نمی شه ! چرا ؟ چون اونها دارند درباره ترم تابستون تصمیم گیری می کنند !

Banned

این رو هم در نظر داشته باشید :

Yes, every admitted student will be considered for TA/RA positions. It is too early to make any decisions. Most RA positions will be decided in August or September for the fall semester. Without seeing the candidate it is hard to make a decision for sponsored projects. However, TA positions and tuition waivers may be made even before your arrival. You may have to wait till a decision is made. Funding decisions are made by individual departments and the graduate school cannot do anything.

As I mentioned before almost all our students are funded.

Best regards,

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    نه این طوری نیست.
    خودش گفته که همه ادمیتد استیودنت ها مثل سال پیش حداقل تیوشنشون ویو میشه ! اما نه الان! تا می هیچ اتفاقی و تصمیم گرفته نمی شه ! چرا ؟ چون اونها دارند درباره ترم تابستون تصمیم گیری می کنند !
    حسین جان عرض کردم تو همون پستی که نقل قول کردی این حالتیه که دانشگاه به شما پذیرش داره و شما اکسپت کردی و حالا داره دنبال فاند میگرده براتون. سوال دوستان این بود که از الان به بعد اگه جوابی نیومده وضع چجوریه؟ من عرض کردم با توجه به اون بیانیه دانشگاهها موظفن آفرهای فاند دارشون (یعنی پذیرش+فاند) رو تا 15 آوریل بدن. بعدش هم باز قید کردم آفر بدون فاند ممکنه بعد اون هم اعطا بشه. May که زوده خیلی از اسکولا تا ترم دو فاند رو وضعیتش رو معلوم نمی کنن اما فرمایش شما با سوال دوستان فرق داره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    حسین جان عرض کردم تو همون پستی که نقل قول کردی این حالتیه که دانشگاه به شما پذیرش داره و شما اکسپت کردی و حالا داره دنبال فاند میگرده براتون. سوال دوستان این بود که از الان به بعد اگه جوابی نیومده وضع چجوریه؟ من عرض کردم با توجه به اون بیانیه دانشگاهها موظفن آفرهای فاند دارشون (یعنی پذیرش+فاند) رو تا 15 آوریل بدن. بعدش هم باز قید کردم آفر بدون فاند ممکنه بعد اون هم اعطا بشه. May که زوده خیلی از اسکولا تا ترم دو فاند رو وضعیتش رو معلوم نمی کنن اما فرمایش شما با سوال دوستان فرق داره
    نه. من موافق حرف شما نیستم. اینها خیلی وقت هستش که فاند رو دارند اما اعلام نمی کنند چون سیستم صف رو دارند برقرار می کنند. یعنی اول ترم تابستون و بعد پاییز. اینکه نوع فاند چی هست و مقداری که به شما می دند دقیق تخصیص نشده! مثلا من گیر دادم به RA ! الان وردار به من TA بده که من ور نمی دارم آفرشون رو ریجکت کنم!

فک می کنم اینها تا دقیقه 90 خودشون هم نمی تونند تصمیم بگیرند! البته خوب شما هم بی راه نمی گی! من خوب یادمه که یکی از دوستام توی آخرهای فروردین تکلیف فاندش معلوم شده بود که گفت من دارم می رم. اتفاقا هم رفت تگزاس - دالاس.

Banned

یه موضوعی برای من جال هستش شاید برای شما هم باشه !

چرا تعداد کسایی که از اول مارچ تا حالا ادمیت شدند کمتر از اونی هستش که توی سال 2010 اتفاق افتاده ! تازه اکثرا هم بدون فاند هستند و پذیرش های بدون فاند دارند یا اصلا حرفی از فاند نزدند !

آیا این به اوضاع اقتصادی یا سیاسی آمریکا بر می گرده ؟ تقریبا انگار همه در سکوت به سر می برند! هیچکی مثل پارسال پذیرش نگرفته!

نه ؟ کسی نظری داره ؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    یه موضوعی برای من جال هستش شاید برای شما هم باشه !

چرا تعداد کسایی که از اول مارچ تا حالا ادمیت شدند کمتر از اونی هستش که توی سال 2010 اتفاق افتاده ! تازه اکثرا هم بدون فاند هستند و پذیرش های بدون فاند دارند یا اصلا حرفی از فاند نزدند !

آیا این به اوضاع اقتصادی یا سیاسی آمریکا بر می گرده ؟ تقریبا انگار همه در سکوت به سر می برند! هیچکی مثل پارسال پذیرش نگرفته!

نه ؟ کسی نظری داره ؟
    اين موضوع به نظر من بسيار ساده است...به سياست هم بستگي نداره....
    اقتصاد امريكا ورشكست شده و اولين چيزي كه ميتونه بودجه شو كم كنه دانشگاها هستش....دانشگاهاي ايالتي (پابليك) عملا ديگه خيلي خيلي سخت فاند ميدن
    به گفته ي يكي از دوستام امسال بدترين سال اپلاي هست...از جواب اساتيد هم مشخص بود همون اول
    اميدوارم اين همه زحمتي كه كشيديم ...حداقل يه جائي با فاند بخور نمير برا هممون پيدا بشه بريم ...رنك ديگه اصلا مهم نيست
    ولي بابا چرا نتيجه ها رو نمي دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا ديگه چشم خشك شد.................كمرم شكست......هزار و يك درد گرفتم........عجب غلطي كرديم اپلاي كرديم.....
    I love you USA

Senior Member sara123 آواتار ها

من در gradcafe واسه یه دانشگاه top 5 سرچ کردم در دپارتمان مکانیک. انواع و اقسام نتایج وجود داشت: ریجکت از 22 ژانویه تا حالا زیاد، اکسپت با فاند و اکسپت بی فاند. اما نتیچه من هنوز نیومده به نظر شما این نشونه خوبیه یا بد؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

اینکه دوستان میگن یه عده رو میذارن تو wait list و بعد اگه اونایی که قبلا بهشون پذیرش دادن نخوان برن به این wait list ای ها پذیرش میدن از کجا میفهمن که اونی که مثلا بهش پذیرش بدون فاند دادن میره یا نه. مثلا من از این دو تا دانشگاهی که پذیرش بدون فاند گرفتم هیچ کدوم نگفتن بگو میای یا نه. یعنی جایی نبود که پذیرشم رو accept یا decline کنم. فقط بهم گفتن financial statement رو بفرست. یعنی ممکنه اگه یکی تا April یا May نفرسته خود به خود نتیجه بگیرن که نمیاد و حذفش کنن یا بالاخره یه ایمیل میزنن میپرسن؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من در gradcafe واسه یه دانشگاه top 5 سرچ کردم در دپارتمان مکانیک. انواع و اقسام نتایج وجود داشت: ریجکت از 22 ژانویه تا حالا زیاد، اکسپت با فاند و اکسپت بی فاند. اما نتیچه من هنوز نیومده به نظر شما این نشونه خوبیه یا بد؟
    اگه رزومتون در حد اون دانشگاه هست و / یا استادی خیلی خوب بهتون جواب داده ان شااله جواب های خوبی میگیرید. دانشگاه های خیلی تاپ عجله ای برای جواب دادن ندارند (هرچند خیلی هم دیر جواب نمی دهند) چون خیلی های برای جواب های اونها صبر می کنند.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    اين موضوع به نظر من بسيار ساده است...به سياست هم بستگي نداره....
    اقتصاد امريكا ورشكست شده و اولين چيزي كه ميتونه بودجه شو كم كنه دانشگاها هستش....دانشگاهاي ايالتي (پابليك) عملا ديگه خيلي خيلي سخت فاند ميدن
    خیلی هم خبرهای تلویزیون ایران رو در این مورد جدی نگیرید! اقتصاد امریکا یک ضربه بزرگ در سال 2008 خورد و تا حد زیادی recover کرده. البته صحبت شما در مورد کم شدن بودجه دانشگاههای ایالتی درسته ولی وضعیت اونجور هم که روزنامه های ایران مینویسند نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)