نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 104 از 410 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Banned

پیش فرض پاسخ : دیر جواب دادن دانشگاه ها:reject یا full fund !

اینک یکی دیگشون !

Applications for the PhD program are still being processed. You will receive notification after a decision has been made.

آخه کی می خوان اینا کلاس ها رو برگزار کنند !!!! کی من برم سفارت پس ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این شرایط می تونم پذیرش همراه فاند بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فکر میکنم شما دوست عزیز باید یک کمی واقع بینانه تر برخورد کنید. توانائی های شما لزوما کمتر از یک فارغ التحصیل شریف نیست ولی تفاوت اینه که اون توانائی خودش رو در یک جا اثبات کرده و شما هنوز اثبات نکردید. بر چه مبنائی انتظار دارید دانشگاههای خارج شما رو بر یک داوطلب با معدل بالاتر یا رتبه کنکور بهتر یا نمره GRE بهتر ترجیح بدهند؟ باید روی رزومه خودتون کار کنید و بشدت نقاط قوت را بالا ببرید تا جبران نقاط ضعف رو بکنه.

در مورد اعتبار دانشگاههائی مثل شریف: دانشگاه شریف کاملا در کانادا و امریکا شناخته شده است و دلیلش موفقیت بالای فارغ التحصیلان این دانشگاه در دانشگاههای خارج است. بنده خودم این موضوع رو از نزدیک دیده ام. در خصوص معدل: در دانشگاههای کانادا شرط معدل بطور مطلق اعمال میشود. در امریکا احتمالا نمره GRE تاثیر بیشتری دارد. حالا شما می فرمائید اشتباه می کنند. خوب دوست عزیز شما همینطور که نمی توانید روالی رو که سالهاست اکثر دانشگاههای جهان اعمال می کنند عوض کنید که!

همونطور که گفتید اگر وقت بگذارید هرکاری می تونید بکنید. پس وقت بگذارید و نقاط قوت رزومه تون را بالا ببرید و توانائی های خودتون رو اثبات کنید. مطمئن باشید اونها هم رزومه قوی رو تشخیص میدهند.
    کاملا موافقم.من هنوز اثبات نکردم که واقعا چقدر توانایی دارم. کاملا حرف شما رو قبول دارم.........

بله باید یه جوری بهشون اثبات کنم که توانایی لازم رو دارم.

ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز شما همینطور که نمی توانید روالی رو که سالهاست اکثر دانشگاههای جهان اعمال می کنند عوض کنید که!
    عوض که اره نمی تونم بکنم. ولی انتقاد که میتونم بکنم......

Junior Member

سلام
    من می خوام برای fall 2012 برنامه ریزی کنم. شرایط اینه :

لیسانس مهندسی عمران- نقشه برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با معدل 14.30
    فوق لیسانس مهندسی عمران- سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با معدل 17.40 (بهمن 87) با نمره پایان نامه 20
    دارم برای تافل می خونم فکر کنم بتونم مشکل زبان رو حل کنم (زبانم بد نیست)

مقالات :
    IEEE conference paper: 1
    isi conference proceeding paper:1
    other International conference paper: 3
    national conference paper in Persian: 3
    journal paper:1
    یک مقاله هم برای ژورنال isi تازه سابمیت کردم داره داوری میشه، جوابش هنوز نیومده

سابقه تدریس: دانشگاه آزاد و جامع علمی کاربردی

متولد 1360 ، سربازی: خرید خدمت، متاهل و دارای یک فرزند (همسرم هم لیسانس روانشناسی دانشگاه تربیت معلم تهرانه)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوالم از دوستان اینه که :
    1. می تونم به پذیرش همراه با فاند امیدوار باشم؟ علی الخصوص اینکه متاهل هم هستم
    2. امریکا و کانادا به همراه و فرزند گیر نمی دن؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید، ممنون
    ویرایش توسط fasihi : March 29th, 2011 در ساعت 10:49 AM

مشابه این ایمیل ها رو من حدودا دو سه ماه پیش دریافت کردم!!! مدارکم قبل از ددلاین کامل شد و برای دانشکده فرستادن... مشکل اینجاست که دانشکده هنوز تصمیم نگرفته...
    این کاربر غیرفعال است!

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

شایدم هنوز استاد پیدا نشده واسمون!!!!!! به هرحال من از 5 جایی که اپلای کردم فقط دانشگاهی با پایین ترین سطح علمی بین اون 5 تا جوابمو داد و از بقیه هیچ خبری نیس!
    ولی من برعکس خیلی از دوستام اینو به فال نیک می گیرم چون می بینم افرادی را که از همون دانشگاه ها ریجکت شدن!
    ما همگی اکسپت میشیمممممممممممممممم!!!!

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط captain95 نمایش پست ها
    عوض که اره نمی تونم بکنم. ولی انتقاد که میتونم بکنم......
    دوست عزیز انتقاد بسیار خوب است اما زمانی که سازنده باشه و تاثیری به حال شما داشته باشه یا بتونه به شما کمکی کنه.شما هنوز هم به نظر من فرصت داری که بتونی پذیرش با فاند از یک دانشگاه متوسط یا حتی خوب بگیری اما این نیاز به برنامه ریزی و تایین مسیر داره.به عنوان مثال می تونی برای مستر از یک دانشگاه اروپایی پذیرش بگیری با فاند partial و پس از اون برای دکترا از یک دانشگاه خوب آمریکایی پذیرش با فاند کامل هم بگیری. البته این کاملا بسته به این است که چه مقدار از زمان باقی مانده استفاده کنی.برای شما نمرات خوب در تافل و جی آر ای بسیار مهم هست (البته جی آر ای رو برای آمریکا عرض کردم). در مورد صحبتی که می کنید در مورد دانشگاه شریف باید بگم که اگر اندکی با دانشجوهای این دانشگاه صحبت کنید می بینین که نه تنها از سد اولیه کنکور عبور کردند بلکه پس از ورود به دانشگاه فشار درسی بسیار بالایی هم در اونجا متحمل شدند. حتی به گفته یکی از دوستانم که مستر رو در شریف بود و برای دکترا آمریکا رفته بود،فشار درسی رو در شریف تا حدی بیش از دانشگاه دکتراش می دونست.علاوه براین شما برای آنکه ثابت کنی توانایی هات بیش از دانشجوهای شریف هست که بنده شکی ندارم باید سعی کنید مقاله داشته باشین در موضوعات مختلف که مورد علاقتون هست و اینطوری خودتون رو می تونین اثبات کنید.مطمئن باشید که اگر به جای انتقاد از انرژی مثبت روحی تون در جهاتی که گفتم مایه بگذارین حتما می تونید نتیجه بگیرین.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

بعد از چندین ایمیل بالاخره یکی از تاپ 30 ها به من جواب داد:
    Dear Mohammad-

Currently you are on our wait list. I am not sure when the committee will start making offers off the wait list as many are traveling at the moment to the ACS Meeting in Anaheim. I will try to keep you posted throughout the process.

یکی دیگشون هم اینطوری جواب داد:

I am sorry that we are so slow in getting decisions out. However, if you do have an offer from another good program, I would encourage you to accept it. It would be a shame for you to wait for us and then not to get an offer. With things as competitive as they are, a good solid offer is better than a "maybe".
    ویرایش توسط rashdy_chem : March 29th, 2011 در ساعت 05:12 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    بعد از چندین ایمیل بالاخره یکی از تاپ 30 ها به من جواب داد:
    Dear Mohammad-

Currently you are on our wait list. I am not sure when the committee will start making offers off the wait list as many are traveling at the moment to the ACS Meeting in Anaheim. I will try to keep you posted throughout the process.

یکی دیگشون هم اینطوری جواب داد:

I am sorry that we are so slow in getting decisions out. However, if you do have an offer from another good program, I would encourage you to accept it. It would be a shame for you to wait for us and then not to get an offer. With things as competitive as they are, a good solid offer is better than a "maybe".
    شما به چه فردی در دانشگاه ایمیل زدید و متن ایمیلتون چی بوده که همچین جوابی گرفتی؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    شما به چه فردی در دانشگاه ایمیل زدید و متن ایمیلتون چی بوده که همچین جوابی گرفتی؟
    Graduate Coordinator
    اولش جواب نمیدادن.. بعد به استادی که باهام مصاحبه کرده بود میل زدم cc کرد به ایشون و ایشون بلافاصله جواب داد

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)