نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 106 از 410 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : دیر جواب دادن دانشگاه ها:reject یا full fund !

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    با توجه به اينكه من جواب قطعي از استاد دارم و فقط نياز به پذيرش دارم يعني برا فاند مشكلي ندارم به نظرتون طبيعيه كه من برم در ليست 2؟
    آخه من فكر كردم اگه كه من استاندارهاي اون دانشگاه را داشته باشم بهم پذيرش ميدن چون استاد دارم و اگه هم ندارم ديگه نمي دن؟ من كه واسه فيلوشيپ، اسكولارشيپ و ... قرار نيست رقابت كنم!
    بله واقعا اين انتظار ديوانه كننده س. اصلا باورم نميشه كل تعطيلات نوروز را در انتظار سپري كرده ام!! اميدوارم آخرش خوب باشه!
    درسته شما با فاند مشکلی ندارین... ولی سیستم پذیرش آمریکا اینطوریه.. اینو من نمگم .. استادم تو کالیفرنیا می گفت. من که ازش پرسیدم گفت تو اپلیکیشنت خیلی قوی بود ولی نه اونقدر که در لیست اول پذیرش های ما باشید... ضمنا اگه وضعیت شما خوب باشه چه با فاند چه بی فاند بهتون پذیرش می دن.. بهر حال آمریکا س دیگه چه می شه کرد... Just wait

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    نمي خوام هيچ كسي رو نا اميد كنم....ولي........
    من تو NEU سه تا استاد بود كاملا تو فيلد كاري من بودن ...... اين دانشگاه هم يه دانشگاه خصوصيه .....رنكس هم 59 هست ......سالهاي قبل خيلي خيلي از من بدتر ها اونجا قبول شدن.....اما شريفي بودن!
    اما MTU يه دانشگاه عمومي....رنكشم 48 تو مهندسي....اصلا هم هيچ استادي بهم ok نداد و استادي كه در فيلد كاري من باشه نبود.....اما من پذيرش گرفتم!
    دوستان اينكه ميگم از هر چه ايرانيه بدور باشيد اينه...ايراني به ايراني فقط ضربه ميزنه.....من واقعا چيزي از حد و اندازه هاي NEU كم نداشتم....
    باور كنين يكي همين ترم پيش يه فاند توپول گرفت رفت اونجا...هم تافل هم جي آر اي هم معدل كمي از من داشت..اصلا مقاله نداشت...و ليسانس هم بود اما شريف خونده بود....من بدبخت از اينجا پذيرش بدون فاند هم نگرفتم.... آدم ديگه به جاي اين كه به اين آدما افتخار كنه....داره متاسف ميشه براشون با اين طرز فكر بسيار بسيار عصر قجري....
    دوستان اگه جائي اپلاي كردين كه ايراني توش نيست و در حد رنك خودتونه ....مطمئن باشن كه قبولين
    با آرزوي پيروزي همه دوستان....من ديگه اصلا اميدي ندارم!
    من كسي مي شناسم با رزومه اي در حد شما پذيرش صنايع گرفته البته بدون فاند، تو نتايج 2011 هم رزومه اش كامل هست

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

من استادم دیشب ایمیل زد و گفت یه مشکلی داریم اونم فانده. و گفت هفته دیگه که با استاد فلانی صحبت کردم بهت خبر می‌دم. یکی از دلایل طولانی شدن همین فانده که هنوز تکلیفش برای خودشونم خیلی مشخص نیست.
    یه جای دیگه هم ایمیل زدم گفت هنوز دارن بررسی می‌کنن. یعنی نگفت که مثلا راند اول آفرها رو فرستادیم.
    Penn State هم گفت که راوند اول رو فرستادیم منتظر جواباییم. و ازم پرسید که کسی باهام تماس گرفته یا نه. و از اون‌جا فهمیدم که تو wait list هستم.

من که
    خیلی‌ جاها بهم جواب ندادن!

هر چی‌ هم میل میزنم به coordinator, هیچ جوابی‌ نمیده....
    جالب اینجاست که وقتی‌ در مورد هر چیز دیگی‌ به جز نتیجه application می‌پرسم سریع جواب میدن، اما در مورد نتیجه application هیچ جوابی‌ نمیدن!

یعنی‌ تو همشون من رفتم تو لیست ۲؟

حالا اینا بخوان یک ماه دیگه لفتش بدن، به فرض که پذیرشم دادن، کی‌ وقت سفارت میتونیم بگیریم!!!
    کی‌ ویزامون حاضر می‌شه!
    این انتظار و استرس داغونمون کرد بخدا

March هم تموم شد، هنوز امیدی هست به گرفتن پذیرش؟.......... البته با Fund منظورم هست؟
    ویرایش توسط mohammad8816 : March 30th, 2011 در ساعت 04:20 PM

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    این انتظار و استرس داغونمون کرد بخدا
    March هم تموم شد، هنوز امیدی هست به گرفتن پذیرش؟.......... البته با Fund منظورم هست؟
    خیلی از دانشگاهها هنوز سری اول نتایج را اعلام نکردن! مثلا من در مورد 4 تا دانشگاه کاملا مطمئنم بنابراین هر کسی هنوز جواب نگرفته لزوما لیست انتظار نیست!
    من هم مثل شما استرس زیادی دارم اما از وقتی اومدم توی این تاپیک استرسم بیشتر شد. به نظر من اگه به هم امید بدیم بهتر هست تا نگرانیهامون را شیر کنیم (کاری که من خودم هم چند تا پست قبلی کردم!).
    به امید پذیرش گرفتن هم دوستان
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Banned

خیلی از دانشگاهها هنوز سری اول نتایج را اعلام نکردن! مثلا من در مورد 4 تا دانشگاه کاملا مطمئنم بنابراین هر کسی هنوز جواب نگرفته لزوما لیست انتظار نیست!
    من هم مثل شما استرس زیادی دارم اما از وقتی اومدم توی این تاپیک استرسم بیشتر شد. به نظر من اگه به هم امید بدیم بهتر هست تا نگرانیهامون را شیر کنیم! کاری که من خودم هم چند تا پست قبلی کردم!
    مساله ما امیدواری نیست !(لا اقل من )

مساله من اینه که اصلا هیچیش معلوم نیست ! یعنی اصلا نمی دونم الان چی شد آخر سر ! یعنی نمی دونم ادمیت شدم! فاند دارم ! فاندم ماله الانه ! توی I-20 من الان چی هستش ! اصلا من فاند دارم؟

جواب اینهاست که داره من رو روانی می کنه !

من هم مثل شما استرس زیادی دارم اما از وقتی اومدم توی این تاپیک استرسم بیشتر شد. به نظر من اگه به هم امید بدیم بهتر هست تا نگرانیهامون را شیر کنیم (کاری که من خودم هم چند تا پست قبلی کردم!).

شما از وقتی‌ application filetoon وضعیتش complete بشه، بین ۲ تا ۵ هفته جوابش حاضر می‌شه
    تا اونجا که من میدونم اکثر دانشگاه‌های USA که رنکشون زیر ۱۰۰ هست این مدلی‌ عمل می‌کنن

پس اگه ۶ هفته از کامل شدن فایلتون گذشته .... به احتمال زیاد رفتین تو حالت کما!

Just like me...
    امید وارام که واقعا اینجور نباشه، چون منم وضیعتم همینجوریه!
    من از وقتی‌ فیلم کامل شد، تو ۲ هفته JHU و wisconsin ریجکت شدم، Central Florida هم پذیرش بدون فاند داده که بدردم نمی‌خوره عملا!

اما بقیه جاها که کم هم نیستن! هیچ جوابی‌ ندادن......

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    در ضمن مثال نقض :
    خود من با 1 استادی قبل از اپلای مکاتبه داشتم. 3 تا از مقاله هاش رو خوندم و روش ریسرچ پروپوزال نوشتم ! اونم نه 1کی ! 3 تا ! 100% فیلد من و علایقم به فیلد و علایق اون 1 نفر (حداقل) می خوره ! پس پرونده من رو می دن به اون و خودشم گفت که دادند ! پس اینی که شما گفتی معمولا توی کیس های خاص اتفاق می افته و جنرال نیست !
    باز هم بابت کامتتون ممنونم. البته این دفعه باور کنید هر چقدر پیغام خودم و کامت شما رو خوندم نتوستم ربطی بینشون پیدا کنم یا حداقل جواب شما مثال نقضی برای اون باشه. شاید اشتباه شده باشه.
    اگر مثالتون در جواب پیغام من بود لارمه یه سری توضیحات بدم:
    1- من یادم نمی یاد گفته باشم اگه شما 3-4 از مقالات یک استاد رو خونده باشید و 3 تا پروروزال داده باشید پرونده شما به استاد داده نمی شده و ریجکت می شه. وقتی یه استاد بخواد شمارو برداره مطمئنا پرونده شما رو می خونه! حرف من مربوط به مواردی می شه که استادها تمایل به خودن پرونده یکی نداشته باشن ( دانشجو نخوان بردان اصلا یا قبلا برداشتن یا ...).
    2- در ابتدای صحبتم گفتم "شاید" و در آغاز جمله دوم "بعضی مواقع" هر دوی این کلمات بطور واضح نشون می دند که من بصورت جنرال جواب ندادم و گفتم این هم یکی از احتمالات هست. و این در جواب اون دوستمون بود که گفتند ما می دونیتسم در لیست انتظاریم. نمی دونم شما چرا فکر کردیم جواب من جنراله!
    3- از اینکه پیغام های منو نقد کردید ازتون ممنونم. اما خوبه نقدهامون منصفانه باشه.
    ان شااله همه دستان به رودی جواب های خوبی بگیریند و زیر اینهمه فشار و استرس راحت بشن
    ویرایش توسط majidi123 : March 30th, 2011 در ساعت 04:35 PM
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    شما از وقتی‌ application filetoon وضعیتش complete بشه، بین ۲ تا ۵ هفته جوابش حاضر می‌شه
    تا اونجا که من میدونم اکثر دانشگاه‌های USA که رنکشون زیر ۱۰۰ هست این مدلی‌ عمل می‌کنن

پس اگه ۶ هفته از کامل شدن فایلتون گذشته .... به احتمال زیاد رفتین تو حالت کما!

Just like me...
    امید وارام که واقعا اینجور نباشه، چون منم وضیعتم همینجوریه!
    من از وقتی‌ فیلم کامل شد، تو ۲ هفته JHU و wisconsin ریجکت شدم، Central Florida هم پذیرش بدون فاند داده که بدردم نمی‌خوره عملا!

اما بقیه جاها که کم هم نیستن! هیچ جوابی‌ ندادن......
    مثلا دانشگاه وندربیلت، منشی دانشکده خیلی خیلی آدم خوبیه! به من گفت ما فایل ها را به استادها دادیم و جوابها را ازشون March 31 میگیریم و بعد اعلام میکنیم و تا 15 اپریل وقت میدیم تصمیم گیری کنن بچه ها.در گرادکیف هم هنوز از دپارتمان مکانیک کسی نتیجه ای ثبت نکرده. رنک دانشگاه هم زیر 40 هست. یه دانشگاه دیگه دانشگاهی هست که من استاد دارم و رنکش 80 هست. من مدارکم را 1 دسامبر فرستادم. استادم اول فوریه رفت پیگیری کرد گفتن که باید چند هفته ای صبر کنین. یه ماه پیش هم خودم ایمیل زدم گفت ما اپلیکنتهامون زیاده و تا همه را به دقت بررسی نکینم نتایج اعلام نمیشه. هنوز هم در گرادکیف کسی نتیجه ای وارد نکرده از این دانشگاه. من امروز دوباره به استادم ایمیل زدم اگه جواب داد خبر جدید را بهتون میدم.
    جالب این هست که وقتی گرادکیف را بررسی می کردم واسه هر دو تا دانشگاه دیدم پارسال این وقع خیلی از نتایج اعلام شده بوده اما امسال نه!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

من هم با نظر شما موافقم. بعضی از دپارتمان ها در برخی داشنگاه ها هنوز نتایج اولیه رو هم اعلام نکردند. مساله امیدواری دادن یا ندادن نیست. چون واقعا کسی یطور قطع نمی تونه بگه چون شما تا حالا ریجکت نشدی پس پذیرفته می شی یا چون تا حالا پذیرفته نشدی شانسی برای پذیرش گرفتن نداری. از اونجایی که معمولا در این زمان ها کمتر جواب ایمیل ها رو می دن، دوستانی که جواب ایمیل ها شونو دادند بایان بگن چی بوده و چی شد که جواب اون ها رو دادند تا دوستان دیگه هم از نتاجی که اونها گرفتند مطلع بشن هم راه های جدید برای ارسال ایمیل و گرفتن جواب را یاد بگیرند.
    ان شااالله همه خبرهای خوبی دربافت می کنیم.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)