نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 12 از 410 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض مشکل در ارسال مدارک

سلام بچه ها

من واسه دانشگاه colorado مدارکمو با DHL پست کردم . ولی الان به جای اینکه به دانشگه مقصد بره به شهره پرتی رفته و deliver هم شده!!!
    به نظر شما می تونم از DHL شکایت کنم. یا قضیه رو بیخیال شم و یبار دیگه مدارکمو بفرستم

پیش فرض پاسخ : مشکل در ارسال مدارک

Dear Sir Hamid
    I have a problem like this. I have sent my documents to colorado university before Holidays but it has been sent to somewhere else. In DHL site it has been noted that the Item requires address for shipment. I don't know how this problem has been initiated and how can I solve it

اینی که هر دو تون با کلرادو مشکل داشتین می نونه تا حدی اینو برسونه که ادرسی که تو سایته دانشگاس احتمالان یه مثبت منفی اشتباه داره.با دانشگاه هم یه چک بکنین

پیش فرض پاسخ : ارسال سریع مدارک

I had two different experiences, inthe first I delivered my documents to TNT on monday and it was recieved by uni on thursday, in the second i delivered on tuesdaye but because of bad weather they couldnt deliver it on friday and thus it delayed until next monday
    so its up to weather how ever if you submit your application, pay the fee, 2or3 days delay in sending documents is not a problem at all, you can check it with your uni easily
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion

ممکنه بعضا آدرس‌هایی که روی صفحات مختلف وب‌سایت دانشگاه‌ها گفته شده قدیمی باشه. حتما مدارک‌تون رو به همون آدرسی بفرستید که در online application گفته می‌شه. همین دیروز یک بسته از ایران اومده بود به دفتر من تو دانشگاه! محل دفتر من پارسال دفتری بود که application‌ها رو می‌گرفت و احتمالا یکی از بچه‌ها آدرس قدیمی رو داشته و به اون آدرس فرستاده. به هر حال دقت کنید که مدارک‌تون رو به آدرس درست ارسال کنید.

موضوع دانشگاه colorado هم شاید شبیه به همین باشه. شاید zip code دانشگاه عوض شده باشه و شما دارید به zip code قدیمی می‌فرستید. البته این صرفا یک حدسه. به هر حال به نظر من حتما با DHL تماس بگیرید و جویای کار بشید چون ممکنه دوباره هم که مدارک رو بفرستید باز به جای اشتباهی فرستاده بشه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ارسال سریع مدارک

اگر بسته شما یکی دو روز هم دیر برسه، اگر دانشگاه ببینه بسته شما قبل از deadline پست شده، معمولا قبول می‌کنه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض MSU_Online Recommendation

سلام،
    MSU فقط Recommendation كاغذي داره يا Online هم داره؟ من توي سايتش چيزي نديدم در مورد online
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض Apply كنم يا نه ؟

سلام
    من به يك استادي email زدم و به من گفته كه نيمي از هزينه هاي منو پرداخت ميكنه تا بعد از اتمام يك ترم اگر وضعيتم خوب بود به من Full Fund ميده . به نظر شما براي اين دانشگاه اقدام كنم و اگر اقدام كنم ميتوانم راحت ويزا بگيرم ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : MSU_Online Recommendation

بابا این MSU انقدر اطلاعاتش در هم و برهمه که حسابی منو کلافه کرده.
    این طوری که من فهمیدم، علاوه بر اون فرم pdf که استاد باید پر کنه و کنارش هم recommendation مفصلش رو بذاره، یه فرم دیگه هم مستقیما از دانشگاه براش ایمیل می شه که باید اون رو هم پر کنه. اینو توی سیستم ثبت نام آنلاینش اونجایی که شما ایمیل های Reference هاتون رو مشخص می کنین نوشته بود.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : MSU_Online Recommendation

آره سايتش خيلي بدرد نخوره.
    دانشكده شما فرم مخصوصي براي cover sheet داشت. من براي مكانيك دارم مي فرستم چيزي توي سايتش پيدا نكردم فقط يك سربرگ كلي پيدا كردم كه نوشته اگه دانشكده فرم مخصوصي نداره ازش استفاده كنيد.

يه سوال ديگه من هنوز submit نكردم. بعد از اين online كه مال graduate office دانشگاهه بازم بايد online چيزي براي دانشگاه پر كنيم يا نه؟

از جوابت هم خيلي ممنون
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)