نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 13 از 410 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : MSU_Online Recommendation

منظورت رو از cover sheet متوجه نشدم... ???

اگه منظورت همون recommendation ه، نه نداشت و از همون فرم کلی خودشون استفاده کردم. (من برای cse اپلای کردم).
    بعد از فرم دانشگاه یه سیستم tracking هم داره به اسم GIMS که باید اون رو هم پر کنی. البته این رو واسه ما گفته بود، نمی دونم واسه مکانیک هم لازمه یا نه. آدرسش اینه: https://www.gims.msu.edu/egr/apply/ یه کمی کنده و طول می کشه تا لود بشه.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : Apply كنم يا نه ؟

به نظر من این دو جنبه داره :
    - یکی در مورد خودته که ببینی از پسش بر می آیی و تا چه حد میتونی نظرشون رو جلب کنی .. که کاملا شخصیه ! ... خودت باید وضعیتت رو بسنجی .
    - یکی هم این که استاده چقدر روی حرفش می ایسته ، که اونم نمی شه گفت که در آینده چطوری برخورد می کنه ...
    اگه از توانایی هات مطمئن هستی و جای دیگه بهت full fund ندادن بالاخره بهتر از هیچیه ... البته من اگه جای شما بودم یه ذره جای پام رو محکم تر می کردم و بیشتر ریز می شدم که ببینم وضعیت خوب براشون یعنی چی ؟ معیارهاشون رو می سنجیدم ببینم بهشون می رسم یا نه ... ولی خیلی ها رو شنیدم که اینطوری رفتن و ترم بعد هم بهشون fund دادن ... فوقش ترم اول باید از جون مایه بذاری !

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Apply كنم يا نه ؟

به نظر من Apply کنید. اگر جای بهتری با شرایط بهتر پذیرش گرفتید که خوب اونجا خواهید رفت، ولی حداقل اینجا رو به عنوان backup داشته باشید که اگر جای دیگه جور نشد یک سال عقب نیافتید.
    ضمنا پرداخت نیمی از هزینه‌ها دو تا معنی می‌تونه داشته باشه. بعضا تمام tuition+fee شما رو پرداخت می‌کنند، اما بهتون نصف حقوق رو پرداخت می‌کنند که این خیلی مشکلی نداره، ولی حالت دوم اینه که نصف tuition+fee رو پرداخت می‌کنند و نصف دیگه رو خودتون باید بدهید که خوب این حالت زیاد جالب نیست. ولی من اگر جای شما بودم در هر حال apply می‌کردم.

Senior Member

پیش فرض اشتباه در ترجمه ریز نمره

سلام،
    من بعد از اینکه مدارکم و ریز نمره ها رو گرفتم و برای بعضی دانشگاهها هم پست کردم، امروز متوجه شدم که دو تا درس، اخلاق و تربیت اسلامی، و معارف اسلامی رو هر دو نوشته شده Islamic Instructions!! و چون هر دو در یک ترم بوده، پشت سر هم افتاده. الا چی کار می تونم بکنم؟ ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟
    این اشتباه تو فایلی که دارالترجمه برای من فکس کرد وجود نداشت، اما بعدش که برگه های ترجمه رو گرفتم دیدم. الان می تونم برم سراغ دارالترجمه و بهشون بگم که اشتباه کار رو انجام دادن؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض پاسخ : اشتباه در ترجمه ریز نمره

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    سلام،
    من بعد از اینکه مدارکم و ریز نمره ها رو گرفتم و برای بعضی دانشگاهها هم پست کردم، امروز متوجه شدم که دو تا درس، اخلاق و تربیت اسلامی، و معارف اسلامی رو هر دو نوشته شده Islamic Instructions!! و چون هر دو در یک ترم بوده، پشت سر هم افتاده. الا چی کار می تونم بکنم؟ ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟
    این اشتباه تو فایلی که دارالترجمه برای من فکس کرد وجود نداشت، اما بعدش که برگه های ترجمه رو گرفتم دیدم. الان می تونم برم سراغ دارالترجمه و بهشون بگم که اشتباه کار رو انجام دادن؟
    فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، خصوصاً این که درس عمومی هستند. برای این که خیالتون راحت بشه می تونین بهشون ایمیل بزنین و موضوع رو توضیح بدین. خیالتون راحت!!! دیگه از مورد من که بدتر نیست که کپی مدرک لیسانس رو گذاشته بودن تو ترجمه های فوق و مال فوق رو تو لیسانس.
    اگه یه نسخه از ترجمه ها رو داشته باشید که حتماً دارین، می تونین ببرین دارالترجمه و بگین تا تصحیحش کنن و یه نسخه ی دیگه بهتون بدن، تازه در قبالش حق گرفتن پول هم ندارن! اون دارالترجمه که من می رفتم که این کارو کرد.
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

پیش فرض لطفا کمک کنید

ما مدارکمونو فرستادیم به UIC، اما می گن مدرک پایان تحصیلات رو حتما می خوان، حتی تلفنی بهشون گفتیم مدرکمون آزاد نیست اما قبول نکردن. حالا چی کار کنیم؟ یعنی به همین راحتی یک دانشگاهمون منتفی شد؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : لطفا کمک کنید

خوب باید مدرکتون رو بخرید دیگه. این که مشکلی نیست.

Junior Member

پیش فرض دیر رسیدن به مقصد توسط پست !!

سلام
    کسی می دونه پست TNT چقدر معمولا می رسه ؟
    من 8 ژانویه به سوئد ارسال کردم و هنوز نرسیده !
    من دارم track می کنم الان رسیده به orebro و دو روزه که نوشته شده Onforwarded For Delivery !!
    این موضوع میتونه طبیعی باشه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دیر رسیدن به مقصد توسط پست !!

يه خورده عجيبه !
    من اروپا نفرستادم تا حالا ، ولي آمريكا 13 jan فرستادم امروز ديدم رسيده !!! معمولا يه روزه مي ره اروپا ... مي توني از همونجايي كه پست كردي بپرسي . سريع جواب مي دن بهت

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دیر رسیدن به مقصد توسط پست !!

البته تو تاريخي فرستادي كه اينجا پروازها كنسل بود . شايد اونجا هم مشكل حمل و نقل دارند . به هر حال خودشون مشكل رو بهت مي گن. فقط شماره مرسوله و تاريخ ارسال رو بايد دم دست داشته باشي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)