نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 17 از 410 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

پیش فرض پاسخ : کمک خیلی خیلی خیلی ... فوری

بذار توی يک پاکت بعد بده يکی از دانشگاههات درشو مهر کنه. اونوقت ديگه کاری ندارن...

First of all, you should kick the a-- of such an stupid translator as hard as possible (sorry).l

Secondly, you can ask them to separate the two transcripts and sign them again if they accept that they have made a mistake.l

I think that you can remove the staple and then put it in the envelopes of your universities. I believe that a transcript without an staple is much better than a transcript without a sealed envelope.l

However, if none of above suggestions are applicable you can ask one of your universities to put the transcript in an envelope and seal it.l

Hope you success and pray for us l

Junior Member

پيشنهاد میکنم از دارالترجمه بخواهيد جداشون کنه ودوباره سيل کنه.
    آخه بعضی منشی دانشکده ها که با هاشون مکاتبه میکنی يه جوابای ok سرسری میدن بعد به موقش که میشه گير میدن. و مجبور میشين هزينه پست اضافه بدين.

پیش فرض کی حرفش تو دانشگاه برو داره؟

سلام
    من یک سوال برام پیش آمده در ارتباط با graduate commitee ما این همه سعی می کنیم که با استاد ها در ارتباط باشیم حالا اگه استادی که ماباهاش در تماس بودیم اصلا" تو کمیته نبود اون وقت تمام زحماتمون هدر نمیره؟ ??? اونجا انگار برای هر قمستی یک مسول دارن مثلا" این graduate coordinator کیه؟ بنظر میاد ازهمشون اهمیتش بالاتر هست. اخه مثلا" اگه یک استاد از پروفایل یکی خوشش بیاد ولی شرایطش دانشگاه رد کنه استاد می تونه بازم پافشاری بکنه؟
    تا حالا فکر می کردم تماس با استاد و این که چی بگی جوابتو بده سخت هست الان می بینم تازه انتخاب خود استادم هنر می خواد. ;D
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : کی حرفش تو دانشگاه برو داره؟

درسته انتخاب استاد هنر میخاد ولی اگه کسی تو رو بخواد و تو کمیته هم نباشه، اونا رو حرفش حرف نمی زنند.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

مرسی یاسین جان!! ان شاالله ویزات Ok میشه.
    بنظرتون استاد ها این توانایی رو دارن که مثلا" اگه فلان نمرت کمتر از حد انتظار دانشگاه بود اون رو براتون تخفیف قایل بشن. یک استاد معمولی می تونه این کار را برای ادم بکنه یا اون شخص باید مثلا" chair department باشه.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

به نظر من بستگی به ضخامت استاد داره. رئیس دپارتمان الزاما ادم خیلی ضخیمی نیست
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

ApplyAbroad Champion

راستش Admission committee chair در زمینه دادن پذیرش از همه پرقدرت‌تره. admission committee chair هر سال عوض می‌شه و یکی از اساتید دانشکده مسؤول این کار می‌شه. اگر شما شانس بیارید و استادی که ازش بله گرفتید رئیس کمیته‌ی پذیرش باشه دیگه همه چیز حله. ولی به طور کلی استاد اگر از دانشجویی خوشش بیاد کمیته زیاد اذیت نمی‌کنه و بهش پذیرش می‌دهند، اما اگر استاد پول نداشته باشه که خودش به دانشجو بده و بخواد که دپارتمان دانشجو رو ساپورت کنه،‌ اون وقت دیگه حرف حرف کمیته است و نظر استاد تاثیر خیلی زیادی نداره.

Senior Member maryamf آواتار ها

من شانسي از يه همچين استادي بله گرفته بودم ولي 4 روز قبل از deadline بود، وقتي همه چي رو فرستادم و applic. feeرو هم پرداخت كردم mail زدن كه ما application شما رو نمي پذيريم چون دير اقدام كردين و اين deadline واسه شما نبوده، grace period بوده واسه اونايي كه نقص مدرك داشتن ،نه deadline اصلي. در حالي كه من قبلش هر چي mail مي زدم جواب نمي دادن!! تازه استاده خودش بهم گفت كه تا 4 روز ديگه وقت دارم. حالا بماند كه چي كشيدم تا مداركمو فرستادم. وقتي هم به استاده گفتم هيچ جوابي نداد بي انصاف. استاده خودش بهم گفته بود خيلي استادا تو Admission committee chair نيستن ولي من chairman هستم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من اگه ميل رو جواب نمي ده هر چه سريعتر بهش زنگ بزن
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)