نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 2 از 410 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

پیش فرض پاسخ : سخن تو خوب است...

[ممنونم ازتون.من لیسانس فیزیکم و میخوام برای فیزیک پزشکی اقدام کنم.خوب خیلی کاربردی تر از فیزیک .تافل یا GRE زیاد فرق داره برای این رشته؟
    در ضمن اگه یکی مثل من وضع مالیش خوب نباشه چی؟ چون من پول زیادی ندارم.بازم میتونم امیدوار به FUND و کمک هزینه های دانشگاه باشم؟
    RT OR TA . راستی میشه از پس هزینه های شخصی اونجا براومد..ندونستنم نگرانم میکنه.

بعضی موقعها ندونستن باعث نگرانی میشه.مثل الان من....

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سخن تو خوب است...

دوست عزيز نگران نباش.
    کلا TOEFL و GRE خيلي با هم فرق داره. من دقيق نمي دونم واسه رشته شما GRE لازمه يا GMAT! به هر حال شما خودت الان اگه يه نگاه بندازي به سايت دانشگاها و بخش admission واسه رشته مورد نظرت رو نگاه کني يا از هم رشته اي هات بپرسي حتما متوجه مي شي که کدوم لازمه.
    خوب FUND که اونا مي دن ربطي به استطاعت مالي شما نداره. به توان علمي و تحقيقاتي (يعني Background شما در دوران ليسانس) شما مربوط ميشه.
    شما بهتره الان بيشتر تمرکزت رو روي کسب نمرات خوب در دانشگاه، کارهاي تحقيقاتي و زبان بکني. Paper خيلي ميتونه اثر داشته باشه. مطمئن باش مشکلي نخواهي داشت. اصلا لازم نيست نگران باشي.

Senior Member

پیش فرض ریز نمرات به زبان فارسی

سلام،
    دانشگاهها معمولاً به همراه ترجمه شده ریز نمرات، یک نسخه به زبان اصلی اون رو هم می خوان (فارسی). ولی من فقط یه سری ریز نمره از دانشگاه گرفتم. من وقتی این رو ببرم دارالترجمه و بدم ترجمه کنن، به ازای هر سری که ترجمه می کنن یه کپی از ریز نمره من که برابر اصل شده باشه رو هم تهیه می کنن یا باید خودم از ریز نمره کپی بگیرم و ببرم برابر اصل کنم؟
    اصلاً می تونم از دانشگاه چند سری بگیرم؟ چون وقتی خواستم بگیرم گفتن نمیشه بهتون 10 15 سری ریز نمره بدیم!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات به زبان فارسی

فکر میکنم خود دارالترجمه ها این کار را انجام میدن، حداقل دارالترجمه ای که ریزنمرات من را ترجمه کرد، ریز نمرات فارسی را هم برابر اصل کرده بود و همراه با ترجمه انگلیسی پلمپ کرده بود.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله همه دارالترجمه ها همین کار رو میکنن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : Which posting system is the quickest and safest one

پست TNT علاوه بر ارزانی چه مزیت دیگه ای داره؟ میشه بیشتر توضیح بدین!
    ممنون
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Senior Member

سلام.
    ببخشين مطمئنين که بايد ريز نمره فارسيم بگذاريم؟ من از دانشگاه انگيسي گرفتم، مهروموم هم کردن واسم. تموم شد. يعني بايد فارسيم ميذاشتم؟؟؟

باید ببینی دانشگاه مقصد چی میخواد. معمولا میخوان البته.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض چند روز صفحه apply باز می مونه؟...

اینم آخرین سوال امشبم... آیا این درسته که با پرداخت بهای apply کردن صفحه باز می شه و برای مدتی باز می مونه؟ واگه درسته مدت زمان این open بودن رو از چه منبعی در سایت های دانشگاهها میشه به دست آورد؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Senior Member

پیش فرض آيا امکان داره هنوز بودجه استادا واسه Fall08 مشخص نباشه؟

سلام .
    من يک سوالي واسم پيش اومده. به چند تا از استاداي خيلي خوب که mail زدم، کلي از من تعريف کردن و گفتن که کارام خيلي researcham بدردشون مي خوره. اما الان متاسفانه fund ندارن و نمي تونن قولي بدن ولي اميد دارن که بودجه دستشون بياد. واسه همين تشويق کردن که واسه RA/TA توي دپارتمانشون applyکنم و اميدوار باشم. از اونجاي که توي دپارتمانشون استادي که به فيلد من بخوره خيلي کمه و بيشتر اميدم به يک همچين استادي بوده ، موندم.
    به نظر شما آيا امکان داره که واقعا هنوز بودجه آونها مشخص نباشه؟ يا اينکه بيشتر واسه اين، اينجور جوابي مي دن که نمي خوان به کسي قول بدن و دنبال بهترين گزينه بعد از Deadline هستن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)