نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 27 از 410 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Utah

خيلي تبريك مي گم ، مي شه ارتباطت با استادا رو بيشتر توضيح بدي؟
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

پیش فرض پاسخ : پذیرش Texas A&M

شما فكر كنم از چند جاي ديگه هم پذيرش گرفتيد ميشه كمي در مورد وضعيتتون توضيح بديد ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : University of Utah

خب من خیلی زود شروع کردم به ایمیل زدن و قبل از apply کردن حتی یه مصاحبه شدم از sfu و پذیرش گرفتم. الان هم نامه admission ام اومده از sfu. هرچند گفتن مقدار فاند رو بعدا بهم ایمیل می زنن.
    من در هر دانشگاهی فقط به یک نفر ایمیل می زنم و ازش می خوام که اسناد application ام رو چک کنه و اگه خواست تلفنی مصاحبه کنه.
    توی همه ایمیل ها هم از زمینه ریاضی قوی صجبت می کنم چون برای phd این خیلی براشون مهمه.
    توصیه ام اینه که اصلا از template برای مکاتبه با استاد ها استفاده نکنید و حتما خودتون ایمیل بزنید. تاثیرش خیلی بیشتره.

Junior Member

واقعیتش من برای چند جای دیگه بهتر و بد تر از Texas A&M اقدام کردم که فعلا از هیچ کدوم جواب قطعی نگرفتم.

جالبیش هم اینه برای این دانشگاه با استاد تماس نگرفته بودم و مدارکم رو همین طوری و البته کمی هم دیر فرستادم. در حالیکه دانشگاههای دیگه که تماس گرفته بودم و جواب مثبت از استاد هم داشتم و به موقع هم اقدام کردم فعلا خبری نیست!

شرایط ام هم
    لیسانس برق امیر کبیر معدل 15
    فوق complex systems چالمرز سوئد معدل 5 از 5
    GRE هم Verbal:510 Quantitative:800
    به اضافه سابقه عملی پژوهشی قابل قبول

مگه deadline اش 1مارچ نیست؟ یعنی قبل از اتمام deadline نتایج رو اعلام کردن؟

Junior Member

نه حداقل در مورد من که آخرین مهلت اول Feb بود.

deadline دانشکده ریاضی این دانشگاه اول مارچه بر اساس چیزی که تو سایتشون نوشتن. شما کجا 1feb رو دیدی؟

Junior Member

یه نگاه به اینجا بیاندازید
    http://www.math.tamu.edu/teaching/graduate/appinfo.htm

اگه دقت بکنید می بینید با اینکه گفته deadline اول March هست اما زیرش هم نوشته اونهایی که می خوان برای fund در نظر گرفته بشن مدارکشون یک الی دو ماه زودتر بفرستند.

من با دپارتمان ریاضی تماس گرفتم و پروسه آنها این طور که من فهمیدم این جوریه که اونها اواخز January دور اول بررسی مدارک رو شروع می کنند و تمام کمک هزینه های مالی رو هم در همون دور اول نقسیم می کنند. بعد اگه کسی بود که offer ها رو قبول نکرد و جای خالی ای باقی موند دور دوم رو بعد March شروع می کنن و مدارکی که دیر تر به دستشون رسیده رو هم بررسی می کنند. برای همین هم هست که deadline رسمی اول March هست اما عملا اگه مدارکتون رو اون موقع بفرستید شانس پذیرشتون به همراه ّکمک هزینه خیلی کمه.

ای بابا، شما با کی تماس گرفتید اینو بهت گفت؟ من ایمیل زدم اینو نگفتن که. بخاطر همین من خسیس بازی در اوردم و مدارکم رو با پست معمولی فرستادم!

Junior Member

من تلفن زدم و طرف رو سوال پیچ کردم!

ولی نگران نباشید. ممکنه روال دپارتمان های دیگه فرق کنه و اگر هم همین روال باشه مطمئنا برای دور دوم شانس دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)