نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 3 از 410 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

پیش فرض پاسخ : آيا امکان داره هنوز بودجه استادا واسه Fall08 مشخص نباشه؟

mamulan alan malum nist. tarafaye march o april moshakhas mishe hodudan
    una ii ke behtar javab dadno shans dario apply kon, badan bebin kodum yeki shanset migire o fund midan
    everything happens for a reason

پیش فرض پاسخ : چند روز صفحه apply باز می مونه؟...

درست بودنش كه درسته. جايي كه من Apply كردم، به محض Submit كردن يه پيغام داد كه گفته بود ٥ دقيقه فرصت داريد اين كار رو انجام بدين. وگرنه بايد بعدا با چك بفرستين واسه دانشگاه. پس بهتره كه قبلش همه كارهاتون رو انجام بدين.

سلام
    آقا مهدی اینی که گفتی چیه جریانش؟ ???
    لطفا اطلاعات بیشتری در اختیاره ما بگذارید.5 دقیقه فرصت داریم چی کار کنیم؟

بعد از انكه اطلاعاتتون رو پر ميكنين و submit رو ميزنين از شما ميخواد كه شماره Credit card رو وارد كنيد كه Application fee رو از حسابتون برداره. براي اين دانشگاهي كه من apply كردم، براي اين كار فقط چند دقيقه زمان گذاشته بود. وگرنه بعدش بايد با چك بفرستين واسه آمريكا كه خيلي دردسر داره.

تا قبل از پرداخت پول شما میتونید هر چند بار که خوستی Log in و log out بشی. و کلا زمانی مثلا 20 روز رو تعیین میکنند که شما این application رو تکمیل کنید و پول رو بدید. اما من مال ubcرو دیدم تو قسمت پرداختش نمیگفت چقدر زمان دارم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

یعنی منظورتون اینه که من همین حالا بدون پرداخت هیچ وجهی می تونم برم توی صفحات apply on-line و بفهمم که باید چه چیز هایی رو برای اون سایت خاص آماده کنم؟ یا برای اینکه دفعه بعدی بتونم وارد بشم باید حتمن بهای apply رو پرداخته باشم؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما از وقتی برای online apply ثبت نام میکنی و بهت برای ورود یک یوزر و پسورد میدن یه مدت وقت داری تا فرم رو پر کنی و هزینه رو پرداخت کنی و فرو رو submit کنی (بعضی جاها مثلا 1 ماه وقت میدن و خیلی جاها هم اصلا محدودیت زمانی قائل نمیشن). شما میتونی 100 بار بری داخل سیستم و هر بار یک قسمت فرم رو پر کنی و بعد تغییراتی که دادی رو save کنی (اما فرم رو submit نکنی). وقتی کامل فرم رو پر کردی مرحله آخر دادن شماره کارت اعتباری و submit فرم هست که معمولا بعد از submit دیگه نمیتونی مشخصاتی که قبلا وارد کردی رو تغییر بدی (بعضی جاها تا یک مدت کم ممکن هست این اجازه رو بدن بهت). پس پرداخت آنلاین آخرین مرحله هست و لزومی نداره شما با بار اول مجبور شید پرداخت کنید و همین حالا میتونی بدون پرداخت وجه وارد سیستم بشی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

ما که 5 آبان GRE دادیم و اواسط آذر تافل میدیم. چی کار کنیم. من مثلا اگه بخوام الان application online رو submit کنم باید چی کار کنم؟ می شه بعد از 2 یا 3 هفته که پولتو دادی فرم رو update کنی و نمره ها رو بنویسی؟ من شنیدم میشه ولی باید مطمئن شم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من بعضی جاها رو که submit کردم نوشته بود تا مثلا 1 هفته اگه بخوایم تغییر بدیم میتونیم این کار رو بکنیم ولی کلا مهم نیست شما هر وقت نمرت اومد اگه به grad office میل بزنی احتمال زیاد واست تغییر میدن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : رایتینگ سمپلها که سنگین هستند رو میشه ایمیل کرد یا هارد کپی حتما باید پست بشه؟

نه لازم نیست Resume رو اثبات کنید. فرض بر اینه که شما راست میگین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)