نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 310 از 410 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : با این شرایط می تونم پذیرش همراه فاند بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somaie_br نمایش پست ها
    سلام.من متولد 1362 هستم.به خاطر مشکلات فوق العاده زیاد و وحشتناکی که داشتم کنکور شرکت نکردم با وجود علاقه زیاد به ادامه تحصیل .سال 83 بدون درس خوندن پیام نور شهریار مهندسی نرم افزار قبول شدم ولی اصلا درس نخوندم تا الان که خدارو شکر بعد از حدود یازده سال میتونم دوباره درس بخونم.سوالم از شما اینه که خواهش میکنم راهنماییم کنید.من الان تنها هدفم از درس خوندن اینه که واسه دکتری با فاند قبول شم.مطمئن هستم میتونم فوق شریف قبول شم و با معدل بالا فارق التحصیل.با زبان هم مشکلی ندارم.اگه gre subject بدم میتونه ایرادات لیسانس 8 سالم رو بپوشونه یا شرایط لیسانسم طوری هست که بهتره دوباره کنکور کارشناسی شرکت کنم؟لطفا راهنماییم کنیداز یکی دوتا از بچه ها پرسیدم .ممنون میشم از بچه ها نظر بدید بیشتر که از تجربیاتتون استفاده کنم
    نگفتید معدل لیسانستون چقدر بوده گرچه 8 سال طول کشیده یعنی شرایط مناسب نبوده. شما بهتره اگه می تونید فوق شریف برید حتما فوق رو شریف بخونید و معدل بالا بیارید، GRE Subject هم ایرادات لیسانس شما رو در صورتی می پوشونه که نمره خیلی خوبی بگیرید و البته نه به طور مطلق. وقتی معدل لیسانستون خیلی پایین باشه پوشوندنش بسیار مشکله حتی با GRE Subject.

معدل لیسانسم 16.48 هست دوست عزیز.من سه سال مرخصی تحصیلی دارم در واقع

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط somaie_br نمایش پست ها
    معدل لیسانسم 16.48 هست دوست عزیز.من سه سال مرخصی تحصیلی دارم در واقع
    16.48 معدل خوبیه. باید در SoP توضیح بدید چرا لیسانستون اینقدر طول کشیده و اگه بتونید توضیح های قانع کننده ای بیارید همراه با GRE Subject شرایط خوبی خواهید داشت.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

Cool راهنمايي جهت كارشناسي ارشد و دكترا

از مديران اگر جاي نامناسبي پست داده ام عذرخواهي ميكنم:
    دوستان من مي خواهم يكي از دو راه زير رو انتخاب كنم(رشته من مهندسي مواد هست):
    1- ادامه تحصيل در كارشناسي ارشد در خارج از كشور بدون بورس
    2- اول ادامه تحصيل در كارشناسي ارشد در ايران و بعد از آن، گرفتن پذيرش دكترا با فاند در خارج از كشور
    مي خوام بدونم كدوم رو پيشنهاد ميكنيد. ضمنا سن من 29 سال هستش. درسم هم خوبه اگه بخوام ميتونم دانشگاه خوب در ايران قبول بشم.
    ممنونم از راهنماييهاتون.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمايي جهت كارشناسي ارشد و دكترا

سلام
    بنده با توجه به سن شما دو تا گزینه را پیشنهاد می کنم :
    1) اگر متاهل هستید ، اصلا اینجا نمونید ؛ حتی اگه از یه دانشگاه معمولی ترکیه یا کانادا یا . . . هم که پذیرش گرفتید همراه با همسرتون برین اونجا ارشد بخونید. بعدش اونجا میتونه براتون به عنوان یه سکوی پرتاب باشه که PHD را در یک دانشگاه عالی بتونید بخونید. ( من به شخصه واقعا متاسفم که دیر به فکر افتادم و دارم ارشد را توی ایران می خونم. )
    2) اما اگر مجرد هستید ، قضیه کمی پیچیده میشه ؛ به همین دلیل من در این حالت 2 تا پیشنهاد دارم براتون :
    2-الف) ارشد را همیجا و در یکی از دانشگاه های عالی ( ترجیحا دانشگاه تهران یا شریف ) بخونید ؛ در همین حین ازدواج هم بکنید که ازدواجتون به تاخیر نیفته. و نیز در همین حین به این فکر هم باشید که مقدمات کار را برای اپلای PHD از همین الان آماده کنید.
    2-ب) برای ارشد اپلای کنید و برید ( حتی دانشگاه معمولی ترکیه یا کانادا یا . .. ) ؛ در همین حین از راه دور مقدمات ازدواج را هم فراهم کنید. بعد از اتمام ارشد که تابستون برگشتید ازدواج کنید ؛ بعدش همراه با همسرتون برید به دانشگاهی که برای PHD پذیرش گرفتید.

همیشه موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    از مديران اگر جاي نامناسبي پست داده ام عذرخواهي ميكنم:
    دوستان من مي خواهم يكي از دو راه زير رو انتخاب كنم(رشته من مهندسي مواد هست):
    1- ادامه تحصيل در كارشناسي ارشد در خارج از كشور بدون بورس
    2- اول ادامه تحصيل در كارشناسي ارشد در ايران و بعد از آن، گرفتن پذيرش دكترا با فاند در خارج از كشور
    مي خوام بدونم كدوم رو پيشنهاد ميكنيد. ضمنا سن من 29 سال هستش. درسم هم خوبه اگه بخوام ميتونم دانشگاه خوب در ايران قبول بشم.
    ممنونم از راهنماييهاتون.
    گزینه اول هم به شما شانس پیدا کردن ار در خارج از کشور ور میده و هم اگر بخواهید دکترا بخونید به مراتب شانس بیشتری خواهید داشت
    البته اگر از دانشگاه درست حسابی پذیرش بگیرید
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوبم Ghlobe‌جوابتون رو دادن. من فقط به خاطر اين بخش از صحبتتون ديگه حرفي نزدم اما صحبت ايشون كاملا درسته شما هر دو رو انجام بدين كه اگر اين جمله خدايي نكرده محقق نشد عقب نمونيد و فوق اينجا رو حداقل از دست نديد. شادزي
    در حال حاضر نمی رسم حتی برا GRE شروع کنم. ینی کسایی هستن که هر دو را همزمان پیش برن؟ ترجیح میدم معدلمو بیارم بالاتر که بدون کنکور شم. ممنون از راهنمایهاتون. موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام دوستان این تاپیک تکراری هست و قفل میشه و به زودی حذف میشه .
    میتونید در تاپیک مشورت برای ادامه تحصیل و انتخاب کشور و با این شرایط کجا میتونم پذیرش بگیرم بپرسید سوالتون رو

همگان شاد باشند
    تیم مدیریت
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

سلام
    با شرایط معدل 15مکانیک تبریز
    تافل 90تا 100
    یک ثبت اختراع و یک مقاله یا پروژه ی کارشتاسی خوب
    شانس اپلای حتما حتما با فاند در چه کشورایی هست از استرالیا اروپا و کانادا
    ؟
    لطفا به من جواب بدین در دو راهیه خواندن کنکور ارشد یا تلاش برای اپلای هستم

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و فوق لیسانس عمران در شاخه ی مهندسی زلزله از دانشگاه آزاد با معدل 16:56
    می خوام برای دکتری اقدام کنم
    اول اینکه آیا شانسی برای پذیرش من هست ؟
    دوم اینکه کدوم دانشگاه ها در اروپا ، کانادا و استرالیا یا آمریکا در این رشته برای دکتری apply می کنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)