نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 360 از 410 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این شرایط می تونم پذیرش همراه فاند بگیرم؟

با سلام
    من ارشد برق قدرت سیستم با معدل 16.5 از علم و صنعت و 13.5 لیسانس از دانشگاه تهران هستم.نمره تافلم 100 شده و یک ممکنه مقاله transaction هم تا آخر سال بدم.آیا شانس گرفتن فاند دارم؟
    برای چه دانشگاههایی و در چه رنجی باید اقدام کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1367 نمایش پست ها
    با سلام
    من ارشد برق قدرت سیستم با معدل 16.5 از علم و صنعت و 13.5 لیسانس از دانشگاه تهران هستم.نمره تافلم 100 شده و یک ممکنه مقاله transaction هم تا آخر سال بدم.آیا شانس گرفتن فاند دارم؟
    برای چه دانشگاههایی و در چه رنجی باید اقدام کنم؟
    به نظرم شانس مناسبی میتونید داشته باشید اگر معدل لیسانستون با فاکتور مقاله و جی آر ای کاور بکنید. در هر صورت برای آمریکا شانس دارید حتمن
    جاهای دیگه هم بسته به شرایط اون کشور داره. اما برای امریکا بهتون میگم که شانس دارید . هم تافل مناسبی دارید و هم اگه تلاش کنید GRE میتونه جای
    معدلتون رو بگیره. ریکام و SOP خوب هم تکمیلش میکنه

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی نفت دانشگاه تهران هستم(معدل 17.30). لیسانس مهندسی نفت دانشگاه آزاد(معدل 15.72).
    1 مقاله چاپ شده در ژورنال خارجی(البته Impact Factor چندان بالایی نداره) و 5 تا هم مقاله از جمله مقاله مربوط به پایان نامه ام که همگی سابمیت شدن و هنوزaccept نشدن.
    GRE 1140 (Q780, V 360, W3(
    TOEFL iBT ثبت نام کردم ترکیه ایشالله بالا 90 تا 100 میارم(همون 90+) حساب کنین.
    پایان نامه ارشد و لیسانسم هردو مربوط به سیمان و بحث نانو بوده. کلاً به مهندسی عمران علاقه داشتم.
    الان قصد دارم کارشناسی ارشد مجدد عمران و محیط زیست (به خصوص محیط زیست) اپلای کنم. هرچند مهندسی شیمی هم برخی دانشگاه ها هستن که اساتیدشون واقعاً به علاقه مندی های من نزدیکن.
    ضمناً فقط مقصدم آمریکاست. آخه خانومم الان اونجاست. بی زحمت وضعیت من رو یه کوچولو بررسی کنین. چقدر شانس دارم؟ توی چه رنکی از دانشگاه ها اپلای کنم بهتره؟
    و اینکه راجع به فاند نظرتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    به نظرم شانس مناسبی میتونید داشته باشید اگر معدل لیسانستون با فاکتور مقاله و جی آر ای کاور بکنید. در هر صورت برای آمریکا شانس دارید حتمن
    جاهای دیگه هم بسته به شرایط اون کشور داره. اما برای امریکا بهتون میگم که شانس دارید . هم تافل مناسبی دارید و هم اگه تلاش کنید GRE میتونه جای
    معدلتون رو بگیره. ریکام و SOP خوب هم تکمیلش میکنه
    خیر دوست عزیز معدل لیسانس بسیار مهمه و یک مقوله ای جدای از GRE. هرچند با آوردن نمره بالای امتحانات زبان رزومه سنگین تر میشه اما من بشخصه در موارد متعدد کیس هایی رو میشناسم که صرفا به خاطر معدل زیر 3.5 از دانشگاه های تاپ ریجکت شدن.
    با این وجود این دوستمون با آوردن زبان خوب داره امکان گرفتن فاند دانشگاه تهران هم شاید شهرتش تا حدودی کمکشون کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه دانشگاه کانبرا استرالیا (البته جزو جی 8 نیست) بااین شرایط اقدام کردم و پروپوزالو ریکامند از استاد اونجا گرفتم ولی با این شرایط لطف بکنین یه دلخوشی و دلگرمی به به من بدید منتظر باشم یا نه اصن شانسی دارم یا نه؟:
    تافل 82
    مقاله ISI : 18 تا
    نمره پایان نامه:20
    4 تا مقاله از پایاننامه استخراج شده و خلاصه Research base قوی-
    الان مشکل اینه که شرایط بورس دانشگا یه جا گفته که آیلتس 6.5 میخاد و تعریف هم کرده که این نمره آیلتش معادل 91-79 تافل iBT هستش. ینی اینجوری من تو رینجش قرار می گیرم. ولی مشکلم اینه که یه جا دیگه گفته نمره تافل 85 میخاد. حالا سوالم اینه که 1) آیا طبق حرف اولشون که تو رینجشون قرار می گیرم مشکل زبانم حل میشه؟ یا اگه نه 2) در نهایت اونا این کمبود 3 نمره تحت هیچ شرایطی از من پذیرفته نمیشه؟
    همونطوری که گفتم دانشگاهه تو استرالیا جزو جی 8 نیستو دوما هم رزومه بسیار خوبی خوشبختانه واسشون فرستادم.
    دوستان اگه کسی تجربه ای داره محبت بکنه یه واقعیت احتمال رد یا پذیرفته شدنی به من بدن طبق تجربه شون.
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی نفت دانشگاه تهران هستم(معدل 17.30). لیسانس مهندسی نفت دانشگاه آزاد(معدل 15.72).
    1 مقاله چاپ شده در ژورنال خارجی(البته Impact Factor چندان بالایی نداره) و 5 تا هم مقاله از جمله مقاله مربوط به پایان نامه ام که همگی سابمیت شدن و هنوزaccept نشدن.
    GRE 1140 (Q780, V 360, W3(
    TOEFL iBT ثبت نام کردم ترکیه ایشالله بالا 90 تا 100 میارم(همون 90+) حساب کنین.
    پایان نامه ارشد و لیسانسم هردو مربوط به سیمان و بحث نانو بوده. کلاً به مهندسی عمران علاقه داشتم.
    الان قصد دارم کارشناسی ارشد مجدد عمران و محیط زیست (به خصوص محیط زیست) اپلای کنم. هرچند مهندسی شیمی هم برخی دانشگاه ها هستن که اساتیدشون واقعاً به علاقه مندی های من نزدیکن.
    ضمناً فقط مقصدم آمریکاست. آخه خانومم الان اونجاست. بی زحمت وضعیت من رو یه کوچولو بررسی کنین. چقدر شانس دارم؟ توی چه رنکی از دانشگاه ها اپلای کنم بهتره؟
    و اینکه راجع به فاند نظرتون چیه؟
    شانس خوبی دارید برای رنک مهندسی ۵۰ تا ۲۰۰ چند تا اپلای کنید ایشالا قبولید

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    شانس خوبی دارید برای رنک مهندسی ۵۰ تا ۲۰۰ چند تا اپلای کنید ایشالا قبولید
    میلاد جان به اینکه میخوام دوباره مستر بخونم و اینکه فقط آمریکا دقت کردید؟ و اینکه راجع به فاند نظرت چطوره؟ اساتید به موضوعاتی که کار کردم وعلاقه دارم خیلی توجه کردن و خوششون اومده ولی تا حالا هیچ کدومشون نظری ندادن که مثبت تلقی بشه راجع به گرفتن فاند.....
    ممنون

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

در ضمن این 50 تا 200 منظورتون رنک جهانیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

بله توجه کردم منم آمریکا رو عرض کرردم .وقتی میگن پذیرش اصولا منظور هموم فول فانده مگر اینکه خلافش ثابت شه. فوق یا دکترا رو نمیدونم ولی چون رشتتون مهندسیه خیلی فرقی نداره مخصوصا که ریسرجتون مشابهه.
    نه خیر رنک آمریکا مهندسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    در ضمن این 50 تا 200 منظورتون رنک جهانیه؟

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    بله توجه کردم منم آمریکا رو عرض کرردم .وقتی میگن پذیرش اصولا منظور هموم فول فانده مگر اینکه خلافش ثابت شه. فوق یا دکترا رو نمیدونم ولی چون رشتتون مهندسیه خیلی فرقی نداره مخصوصا که ریسرجتون مشابهه.
    نه خیر رنک آمریکا مهندسی.
    بسیار عالی. ممنون از راهنمایی. یه سوال دیگه. وقتی رنک میاد پایین چون بودجه ها کم میشه، احتمال فاند گرفتن هم کم میشه. حالا سوالی که من تا الان توش موندم اینه که این مساله حدود چه رنکی بحرانی میشه. چون با این رنکینگی که شما فرمودید و با توجه به شرایط من تا 200 هم میتونم فاند بگیرم. در صورتی که من فکر میکردم رنک 200 آمریکا شاید بودجه اش طوریه که فول فاند شدن رو سخت میکنه. میلاد جان من اشتباه فکر میکردم؟
    دوستان دیگه هم اگه نظری دارن ممنون میشم به اشتراک بذارن.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)