نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 403 از 410 نخستنخست ... 303353393394395396397398399400401402403404405406407408409410 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,021 تا 4,030 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمونه مدارک ترجمه شده به انگلیسی ( فقط درخواست )

سلام
    دوستان ميشه يه نسخه از مدرك دبيرستان رشته رياضي ،ريز نمرات ترجمه شده ليسانس مهندسي شيمي + ترجمه دانشنامه ليسانس يا فوق ليسانس كه دارالترجمه اونو ترجمه كرده باشه برايم بفرستيد . خيلي ممنونم

Junior Member

Question دو سوال مهم - (دوره لیسانس در کشورهای مختلف)

سلام به دوستان عزیز و مدیران محترم

دو سوال دارم که پاسخشون برام خیلی مهمه . امیدوارم کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند پاسخ بدن :

1- در کدام کشورها دوره لیسانس 3 ساله وجود داره؟ (فقط یکی از اونها رو میدونم که انگلیس هست) دیگه چه کشورهایی هست که اینطور باشه؟

2- در چه کشورهایی دانشجو اجازه کار نیمه وقت رو به صورت قانونی داره؟ (در انگلیس و نیوزلند این امکان وحود داره) دیگه چه کشورهایی هست که اینطور باشه؟

پیش فرض سطح پروژه ها یا مقالات مورد نیاز برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های خوب(ترجیحا زیر50)

سلام دوستان

من خیلی سرچ کردم و به جواب مشخصی برای سوالم نرسیدم . مشخصا میخوام بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های زیر 50 در آمریکا ، چه سطح پروژه ی انجام شده و یا مقاله مورد نیاز هست؟

اگر دوستان بتونن مثال بزنن یا نمونه مقالات یا پروژه هایی که قبلا دانشجوهایی در CV شون داشتن و تونستن پذیرش بگیرند رو قرار بدند ، تا سطح کار دستمون بیاد خیلی ممنون میشم.
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

پیش فرض پاسخ : نمونه مدارک ترجمه شده به انگلیسی ( فقط درخواست )

دوستان نمونه ترجمه ها رو بزارین .
    لینک ها اغلب خراب هستند و بعضا بسیار قدیمی
    مهم نیست از چه رشته ای و یا چه مدرکی .شما یزارید مدیریت همه رو میبرن تو پست اول بعدا نفرات بعدی استفاده میکنند .
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض چه توقعاتی از فرد بورسیه شده می رود

سلام دوستان

این سوالی هست که خیلی وقت هست ذهن من رو مشغول کرده

آیا بین یک دانشجوی عادی و کسی که بورس میگیره ( در مقطع ارشد) فرقی در برگزاری کلاس ها و سیستم آموزشی هست یا خیر؟

منظورم این هست که کسی که در زمان کارشناسی 5 تا مقاله داده بعد از بورس شدن در ارشد استاد توقع این رو داره که این دانشجو هر ترم یک پیپر بده یا استاد کاری باهاش نداره؟

دوستانی که تجربه دارند اگر جواب بدند خیلی ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : چه توقعاتی از فرد بورسیه شده می رود

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein321 نمایش پست ها
    سلام دوستان

این سوالی هست که خیلی وقت هست ذهن من رو مشغول کرده

آیا بین یک دانشجوی عادی و کسی که بورس میگیره ( در مقطع ارشد) فرقی در برگزاری کلاس ها و سیستم آموزشی هست یا خیر؟

منظورم این هست که کسی که در زمان کارشناسی 5 تا مقاله داده بعد از بورس شدن در ارشد استاد توقع این رو داره که این دانشجو هر ترم یک پیپر بده یا استاد کاری باهاش نداره؟

دوستانی که تجربه دارند اگر جواب بدند خیلی ممنون میشم
    از نگاه رسمی و قانونی فرقی وجود نداره. نه در کلاس ها و امکانات، و نه در توقع رسمی استاد.
    ولی از نظر غیر رسمی، بسته به خیلی چیزا ممکنه بین چنین دو فردی خیلی تفاوت وجود داشته باشه. چونکه یکیشون عملا داره مجانی کار میکنه در حالیکه اون یکی داره حقوق میگیره.

البته ممکنه استادی اول کار بخواد توافق نامه ای با دانشجو امضا بکنه و بگه تو داری قبول میکنی که حتی بدون داشتن فاند، موظفی مثلا سه تا مقاله چاپ کنی تا بتونی دفاع کنی.
    ولی واقعیت اینه که اگه دانشجو نخواد توافق نامه رو قبول کنه (در شرایطی که فاند نداره)، استاد کاری نمیتونه بکنه مگه اینکه کلا قضیه پذیرشه کنسل شه دیگه.

توقعات اساتید هم، جدای از بورسیه داشتن و جدای از رزومه لیسانس، مورد به مورد فرق میکنه.
    من استادی میشناسم که بیش از شش ساله دانشجوی دکتراش درسش طول کشیده و سر جمع یه دونه مقاله چاپ کرده و یه patent ثبت کرده، ولی تموم شش سال بهش فاند که داده هیچ، الانم با این خروجی راضیه که دانشجو دفاع کنه. (در حالیکه مثلا استاد من روز اول توافق نامه با همه مون امضا میکنه که مثلا سه تا ژورنال پیپر باید چاپ کنیم که نویسنده اولش خودمون باشیم تا بذاره دفاع کنیم )
    این ربطی به رزومه مقطع قبلی نداره.

در کل اگه استاد فاند نخواد بده، واقعا نذارید زور بگه و بخواد استثمارتون کنه. اگه حد معقول کار کشید که منصفانه انجامش بدید، اما اگه خواست تموم کارا و برنامه هاتون در کنترل اون باشه و ساعت اومدن و رفتن و همه چیز رو اون تعیین کنه، نذارین چون به بیگاری تبدیل میشه. دیگه بستگی به خودتون داره.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه توقعاتی از فرد بورسیه شده می رود

كاربر گرامي

سلام

لطفا قبل از ايجاد موضوع جديد، موضوعات موجود را از نظر بگذرانيد. تاپيك مشابه موجود بود. تاپيك شما قفل و بزودي حذف خواهد شد. پستهاي مرتبط به تاپيك زير منتقل خواهند شد.

به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

ممنون
    تيم مديريت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد

بچه ها وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد و میگن که در مورد فاندینگ بعدا اطلاع میدیم و ددلاین قبول کردن پذیرش زمانی هست که هنوز نتیجه فاندها نیومده. در این صورت چه کار باید بکنیم؟
    چون مثلا اگر قول کنم پذیرش رو اولا باید پولی رو به دانشگاه پرداخت کنم بعدش I20 برای امریکا باشه صادر میشه و خیلی پروسه های دیگه. با توجه به اینکه اگر فول فاند نشم امکان رفتن برام نیستش.
    به نظرتون با این اوصاف باید چیکار کنم؟
    از طرفی هم میگم ممکنه بعدا فول فاند بشم و چون ددلاین گذشته دیگه قبولم نکنن.
    خیلی نیز به کمک دارم.

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    بچه ها وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد و میگن که در مورد فاندینگ بعدا اطلاع میدیم و ددلاین قبول کردن پذیرش زمانی هست که هنوز نتیجه فاندها نیومده. در این صورت چه کار باید بکنیم؟
    چون مثلا اگر قول کنم پذیرش رو اولا باید پولی رو به دانشگاه پرداخت کنم بعدش I20 برای امریکا باشه صادر میشه و خیلی پروسه های دیگه. با توجه به اینکه اگر فول فاند نشم امکان رفتن برام نیستش.
    به نظرتون با این اوصاف باید چیکار کنم؟
    از طرفی هم میگم ممکنه بعدا فول فاند بشم و چون ددلاین گذشته دیگه قبولم نکنن.
    خیلی نیز به کمک دارم.
    شما اکسپت کنید ولی آدرس رو بهشون اعلام نکنید یا پول رو پرداخت نکنید تا I20 شما ارسال نشه. بعدا اگه فاند هم گرفتید نامه I20 جدید براتون صادر میشه که می تونید با دادن آدرس نامه رو دریافت کنید...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

پیش فرض پاسخ : وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    شما اکسپت کنید ولی آدرس رو بهشون اعلام نکنید یا پول رو پرداخت نکنید تا I20 شما ارسال نشه. بعدا اگه فاند هم گرفتید نامه I20 جدید براتون صادر میشه که می تونید با دادن آدرس نامه رو دریافت کنید...
    ادرسم رو که دارن
    اکسپت کردن هم منوط به دادن پول و پر کردن یک فرمی هست که.
    من چه جوری بدون این کارا اکسپت کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)