نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 404 از 410 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقتی از دانشگاهی پذیرش بدون فاند میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    ادرسم رو که دارن
    اکسپت کردن هم منوط به دادن پول و پر کردن یک فرمی هست که.
    من چه جوری بدون این کارا اکسپت کنم؟
    والا من هیچ کدوم از این دانشگاههایی که اپلای کردم همچین وضعیتی نبود....فکر کنم بهتر باشه دوستانی که این تجربو دارن بیان نظر بدن....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    والا من هیچ کدوم از این دانشگاههایی که اپلای کردم همچین وضعیتی نبود....فکر کنم بهتر باشه دوستانی که این تجربو دارن بیان نظر بدن....
    چه جوری اوناییکه این جوری بوده دانشگاشون پیدا کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    شما اکسپت کنید ولی آدرس رو بهشون اعلام نکنید یا پول رو پرداخت نکنید تا I20 شما ارسال نشه. بعدا اگه فاند هم گرفتید نامه I20 جدید براتون صادر میشه که می تونید با دادن آدرس نامه رو دریافت کنید...
    حالا شما حساب كنيد چند دانشگاه اين وضعيت را داره و طول ميكشه فاند مشخص بشه، مگر ميشه چند تا رو اكسپت كرد انلاين؟ بعدا مشكل پيش خواهد امد در زمان ويزا...

نقل قول نوشته اصلی توسط AliMa14 نمایش پست ها
    حالا شما حساب كنيد چند دانشگاه اين وضعيت را داره و طول ميكشه فاند مشخص بشه، مگر ميشه چند تا رو اكسپت كرد انلاين؟ بعدا مشكل پيش خواهد امد در زمان ويزا...
    من هنوز ۴ تا دانشگاه جوابمو ندادن و یکی هم این مدلی.
    به نظرتون چیکار کنم؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

ببینید دوستان شما شرایط خودتون رو در نظر بگیرید....بسیاری از دانشگاهها فاندشون پس از ددلاینی که برای اکسپت کردن لازمه مشخص میشه، پس شما نمی تونید این ریسکو بکنید و اکسپت نکنید. وقتی فاند هم نمی گیرید هیچ مشکلی از بابت اینکه اکسپت کردید ندارید....مشکل زمانی وجود دارد که شما فاند بگیرید و تا زمانیکه دانشگاه برای شما مشخص کرده (معمولا 15 آپریل) وضعیتتون رو مشخص نکنید.....هیچ مشکلی هم از بابت ویزا ندارید....شما کافیه وقتی دانشگاه مقصدتون رو انتخاب کردید بقیه رو کنسل کنید (حتی الامکان قبل از ددلاین نهایی)
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاربر گرامي

سوال شما قابل طرح در عنوان زير بود و نياز به تاپيك مجزا نداشت. تاپيك بسته و به زودي ارسال هاي آن به اين عنوان منتقل ميشود.

راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

ممنون
    تيم مديريت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Post درخواست سه متن به زبان انگلیسی.

سلام
    از دوستان کسی هست که بتونه سه متن رو به انگلیسی بنویسه. سه متن یکیش گواهی اشتغال به کاره دومیش مربوط به موافقت درخواست مرخصی و سومیش فیش حقوقی. این سه چون مهر شرکت میخوره نیاز به دارالترجمه نیست. حق الزحمه دوستی که انجام میده محفوظه. لطفا پیام خصوصی بدید.

Question چطور زمان باقیمونده رو باید بین زبان و مقاله تقسیم کنم؟

سلام دوستان
    من میخوام ان شاالله امسال اپلای کنم یعنی از مهرماه سال 94 درسم شروع بشه
    الان ارشد (عمران) رو تموم کرده ام
    مقاله هم ندارم
    تافل و جی آر ای باید بدم و مقاله هم باید بدم
    نمیدونم حالا چطور تنظیم کنم وقتمو برای این کارها
    اردیبهشت هم داره تموم میشه و استرس گرفتم خیلی
    الان زبانم واسه تافل اگه همین الان بخوام امتحان بدم حدود 85-90 میشم احتمال زیاد
    میخوام بالای 100 بشم.
    نمیدونم کی واسه تافل امتحان بدم و کی واسه مقاله کار کنم
    روی تزم فک کنم باید حدود یک ماهی کار کنم که بتونم مقاله خوبی بدم
    از طرفی فکر میکنم که الان ها باید دیگه مقاله رو بدم که اون موقع که میخوام اپلای کنم یه چیزی داشته باشم واسه رزومه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سطح پروژه ها یا مقالات مورد نیاز برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های خوب(ترجیحا زی

کاربر گرامی

این عنوان یک عنوان کلی بوده و معیاری برای چنین اندازه گیری موجود نیست. لذا این عنوان قفل و به زودی حذف خواهد شد.

ممنون
    تیم مدیریت AA

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه محقق اردبیلی

پیش فرض مشاوره از افراد با تجربه و خبره

سلام دوستان عزيز
    من ترم دو مهندسي عمران تو دانشگاه محقق اردبيلي مشغول به تحصيلم و علاقه ي زيادي به ادامه ي تحصيل براي کارشناسي ارشد تو رشته ي عمران تو خارج از کشور مانند(بر اساس اولويت:امريکا,کانادا,اروپا, استراليا)دارم و مي خوام از الان که سه سال تا کارشناسي ارشد مونده مقدمات اين کارو فراهم کنم اگه ميشه تو موارد زير منو راهنمايي کنيد و از تجاربتون منو هم بهره مند کنيد
    1-براي اين سه سال چه برنامه اي بريزم و چه کار هايي انجام بدم تا بتونم براي کارشناسي ارشد فول فاند بگيرم چون شرايط اقتصاديم چندان خوب نيست بايد فاند بگيرم (معدل ؟و نمره تافل؟ و gre? چند بشم) و ايا لازم است که روي مقاله اي کار کنم؟
    2-اگه کارشناسي ارشد از يه کشور مثل امريکا بتونم فاند بگيرم و دکترامو هم اونجا بگيرمم ايا براي سربازي مجبورم برگردم ايران و سربازيمو بگزرونم؟
    3-اگه جوابتون بله است ايا بعد سربازي ميتونم برگردم امريکا و کار پيدا کنم؟
    4-و سوال اخر اينکه اگه بعد سربازي بخوام برگردم امريکا و اجازه ي اين کار هم بهمم داده بشه ايا ميتونم کسي رو که باهاش ازدواج کردم رو هم باخودم ببرم امريکا و اقامت اونجارو بگيرم؟
    دوست عزيز ممنون ميشم اگه به سوالات من پاسخ بديد شايد سوالاتم خيلي طولاني شده اما من واقعا مي خوام سبک سنگين کنم ببينم اصلا رفتن به خارج به صلاحم است يا نه
    در ضمن بازار کار مهندسی عمران تو خارج از کشور مانند امریکا چه طوریه ؟دوستان عزیز لطفا راهنماییم کنید ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)