نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 409 از 410 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض انصراف از دکتری داخل و ثبت نام دکتری در دانشگاه داخلی دیگر

سلام
    من الان دانشجوی دکتری ترم دو یک دانشگاه درجه دو هستم (از طریق آزمون دکتری 93 قبول شدم)
    و امسال پذیرش بدون آزمون دکتری یه دانشگاه معتبر تهران قبول شدم،

اگه بخوام از دانشگاه قبلی انصراف بدم مراحل اداریش خیلی طول میکشه؟
    مشکل نظام وظیفه پیدا نمیکنم؟
    اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : انصراف از دکتری داخل و ثبت نام دکتری در دانشگاه داخلی دیگر

کاربر گرامی؛

سؤال مورد نظر شما در حیطۀ مطالب مندرج در این فورم نیست و به همین دلیل، این تاپیک بسته می شود.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

Post سوال در مورد معدل ارشد

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان محترم
    سوالم اینه که من معدل کارشناسیم بد نشده (17.02){علم وصنعت} اما معدل ارشدم {صنعتی اصفهان} متاسفانه و احتمالا حدود 15.5 میشه. با توجه به اینکه معدل ارشد خیلی پایین شده.
    البته از پایان نامه کارشناسیم 2 تا مقاله دادم و 2 تا مقاله هم در شرف ثبت دارم. از پایان نامه ارشدم هم حداقل 2 مقاله خیلی خوب بیرون خواهد آمد.
    چون من سه چهار سال دیگه میخوام درخواست بدم فعلا تافل و جی آر ای ندادم هنوز. اما بالا نشدن معدل ارشدم خیلی آزارم میده.
    میشه دوستان لطف کنن یه توضیح بدن اینکه با این معدل ارشد فارغ از بقیه موارد مانند تافل و gre ... آیا امیدی به پذیرش با فول فاند برای دانشگاه های تاپ برای آمریکا و اروپا هست و اینکه اصلا معدل کارشناسی مهم تره یا ارشد ؟ (پیشاپیش از پاسختون ممنونم)
    ویرایش توسط msitworld : July 19th, 2015 در ساعت 12:34 PM

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد معدل ارشد

کاربر گرامی؛

در تاپیک های موجود هم امکان درج کردن چنین سؤالی وجود دارد و نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست. این تاپیک بسته شده و به زودی حذف خواهد شد.

مدیریت انجمن

Junior Member

Post یه سوال در مورد معدل ارشد {لطفا جواب بدبد}

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان محترم
    سوالم اینه که من معدل کارشناسیم بد نشده (17.02){علم وصنعت} اما معدل ارشدم {صنعتی اصفهان} متاسفانه و احتمالا حدود 15.5 میشه. با توجه به اینکه معدل ارشد خیلی پایین شده.
    البته از پایان نامه کارشناسیم 2 تا مقاله دادم و 2 تا مقاله هم در شرف ثبت دارم. از پایان نامه ارشدم هم حداقل 2 مقاله خیلی خوب بیرون خواهد آمد.
    چون من سه چهار سال دیگه میخوام درخواست بدم فعلا تافل و جی آر ای ندادم هنوز. اما بالا نشدن معدل ارشدم خیلی آزارم میده.
    میشه دوستان لطف کنن یه توضیح بدن اینکه با این معدل ارشد فارغ از بقیه موارد مانند تافل و gre ... آیا امیدی به پذیرش با فول فاند برای دانشگاه های تاپ برای آمریکا و اروپا هست و اینکه اصلا معدل کارشناسی مهم تره یا ارشد ؟ (پیشاپیش از پاسختون ممنونم)

Junior Member

Question اگر ارشد در ایران رشته دیگری بخوانیم، برای اپلای دکتری به مشکل برمی خوریم؟

با سلام خدمت دوستان

سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه که اگر در ایران، لیسانس مثلا برق و ارشد کامپیوتر بخوانیم، آیا برای اپلای در مقطع دکتری مشکلی پیش میاد؟
    و اینکه ارشد رشته جدید، به علت دروس جبرانی، یک سال بیشتر طول میشکد، آیا کار درستی است؟

با تشکر

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : اگر ارشد در ایران رشته دیگری بخوانیم، برای اپلای دکتری به مشکل برمی خوریم؟

کاربر گرامی؛

برای طرح سؤال خود می توانید از تاپیک های موجود استفاده کنید و ضرورتی برای ایجاد تاپیک اختصاصی احساس نمی شود. این تاپیک بسته شده و به زودی حذف خواهد شد.

مدیریت انجمن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

Smile فرصت مطالعاتی

سلام. من دو تا سوال دارم که لطف میکنید اگر جوابم بدین و در مورد سوال اول ممنون میشم اگر سریع تر جواب داده بشه:

1. در مرکز ICTP دوره ای مشابه فرصت مطالعاتی ما وجود داره اما نیاز هست که اطلاعات خیلی کاملی در فایل آورده بشه. در یکی از بخشها خواسته شده که حداقل یک صفحه درباره

provide a summary of the research/training activity to be supported by this fellowship

توضیح داده بشه که من واقعا نمیدونم چطور باید بنویسم. در قسمتهای قبل درباره کارها و تاریخچه خودم و استاد راهنما توضیحات کامل خواسته بودند ولی برای این قسمت که مربوط به نحوه همکاری میشه را نمیدونم چطور باید بنویسم که شانسم را بیشتر کنه. اسم استاد خاصی مطرح نیست و کلی بررسی انجام میشه. کار من تئوری هست و اون مرکز هم کاملا مربوط به تئورسین هاست. متاسفانه deadline دو روز دیگه است و ممنون میشم که کمکم کنید.

2. برای گرفتن فرصت مطالعاتی (اگر مورد بالا را موفق نشدم که احتمالش خیلی زیاده) برام مهم هست که دانشگاه مقصد به من fund بده به نظرتون چطور این موضوع را مطرح کنم و در همان ایمیل اول به استاد این موضوع را بگم یا نه؟ چون معمولا برای این دوره ها fund به دانشجو نمیدهند ولی تقریبا همه قبول می کنند که شما با هزینه خودتون اونجا برید برای همین بهتر نیست در همان ایمیل اول عنوان کنم که حتما فاند میخوام؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

کاربر گرامی؛

قبل از ایجاد موضوع جدید، بررسی کنید که آیا موضوعی مرتبط با سؤال شما وجود دارد یا خیر.

این تاپیک به دلیل تکراری بودن بسته شد و بعد از مدت کوتاهی حذف خواهد شد.

Junior Member Sarf آواتار ها

Post از الان چه کارهایی انجام بدم تا بتونم اپلای موفقی داشته باشم؟(دانشجوی ترم 1 کارشناسی)

سلام دوستان . وقت بخیر .

من کنکور کارشناسیمو دادم و مهر وارد دانشگاه میشم . از همین الان به فکر آماده سازی خودم هستم برای اینکه بتونم اپلای موفقی داشته باشم و بتونم از دانشگاه های خوب برای مستر و پی اچ دی پذیرش بگیرم . میخواستم ببینم از الان باید چه کارهایی انجام بدم ؟ روی چه مواردی بیشتر تمرکز کنم ؟ مقاله ؟ GRE ؟ تافل ؟ آیلتس ؟ ریکامندیشن ؟ بگردم دنبال اساتید خوب ؟

ممکنه جوابتون این باشه که هنوز زوده و وقتش نیست ولی نمیخوام این فرصتم هدر بره و همه چیز رو موکول کنم به سال آخر کارشناسی .

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و بهم بگید از همین الان چه کارهایی رو انجام بدم تا بتونم توی این زمینه موفق باشم .
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)