نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 5 از 410 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان ارسال مدارک؟

اينكه چه روزي مي فرستين رو زمانش تاثير داره چون اونا شنبه يكشنبه تعطيل هستن.
    اينكه مال شما 9 روز طول كشيده حتماً زماني بوده كه يا شنبه يا يكشنبه توي يك فرودگاه معطل مونده. در هر صورت بهتره دوشنبه بفرستين و احتمالاً تا آخر هفته مي رسه.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

یعنی اگر مدارک با تاخیر و بعد از deadline برسه دیگه بررسی نمی شه ؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من سه شنبه فرستاده بودم ولی با فرض 2-1 روز تعطیلات هم 4 روزی که اونا گفتن کجا و 9 روز کجا.
    در جواب sadra خیلی جاها قبول نمیکنن ولی بعضی جاها هم هستند که به اصطلاح late admission دارند و البته من دیدم aoolication fee هم بیشتر میگیرن واسه تاخیر ولی واسه اطمینان از وضعیت یک دانشگاه خاص بهتره که بشون میل بزنی.
    من خودم واسه یک جا که deadline اون 15 دسامبر بود امروز مدارک رو پست کردم که تا اون موقع حتما برسه. نمیشه ریسک کرد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض انصراف در حین فوق لیسانس و رفتن به دانشگاه امریکایی برای دکتری

سلام.

موردی برای من پیش اومده که دوس دارم نظر بچه ها رو بدونم
    من مدتی قبل به استادی تو دانشگاه BRWON ایمیل زدم و گفتم که دانشجوی فوق هستم و در مورد کارایی که کردم و موضوع تز فوقم که در حال انجام هستم براش نوشتم و اینکه بعد از انجام پروژه می خوام برای Fall 2008 اپلای کنم. حیطه کار استاد دقیقا مربوط به موضوع تز من میشه. ولی کارایی که قبلاً انجام دادم ربطی به علایق این استاد نداره. (ضمنا اینم بگم که دانشگاه براون Open Application داره وعلاوه بر اول ژانویه که Official Application deadline هست، هر موقعی از سال که اپلای کنی مدارکو بررسی می کنن)
    خلاصه اینکه این استاد به من گفت که الان شرایط مالیم به صورتیه که می تونم تو رو قبول کنم ولی نمی دونم این شرایط تا fall 2008 باقی بمونه یا نه. تقریباً یک ماهی از این موضوع میگذره و من توکل کردم به خدا و گفتم Official Application رو می فرستم. دیروز یه دوستی بهم گفت که چرا همون موقع پا نشدی بری؟ یعنی فوق رو نیمه کاره ول کنی و پیشنهاد استاد رو با کله قبول کنی... (براون دانشگاه خیلی خیلی خیلی معتبریه و این استاد فوق العاده کارش درسته! یه جورایی که هنوز باورم نمی شه همچین جوابی به من داده! از طرفی من هنوز تو تز فوق به نتیجه ای نرسیدم که واسه استاده جالب باشه و به نظر خودم استاده احتمال خیلی زیاد از موضوع تز فوق من خوشش اومده!)
    حالا موندم ...
    اصلاً می خوام بدونم اگه اینجه فوق رو ول کنم می تونم برم؟ اقدامش به چه صورته؟
    اگه نظری دارین و چیزی به ذهنتون می رسه ممنون می شم که مطرح کنین.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : انصراف در حین فوق لیسانس و رفتن به دانشگاه امریکایی برای دکتری

راستش من قضیه سربازی و سایر قوانین مربوط به گرفتن پاسپورت و این‌ چیزا رو دقیقا نمی‌دونم چه جوریه و اگر انصراف بدهی مشکلی از این نظر پیش می‌آید یا نه، اما به فرض این که مشکلی پیش نمی‌آید و به فرض این که حرف استاد صرفا حرف نبوده و واقعا برات پذیرش بفرسته، به نظر من شک نکن و حتما برو. فوق لیسانس گرفتن تو ایران وقت تلف کردنه و تنها خوبی‌ای که می‌تونه داشته باشه اینه که رزومه آدم رو خوب کنه که آدم بتونه پذیرش بگیره. تو که پذیرش رو داری می‌گیری دیگه به نظرم دلیلی برای گرفتن فوق باقی نمی‌مونه.

wow.oops
    Guest

من نمی تونم پیشنهاد خاصی بدم. ولی استادا حرف زیاد میزننا. حواست باشه.

Junior Member

من اتفاقا شماره تلفن قاضی رو دارم . قبل از اینکه بیام سوئد از اصفهانی پرسدیم اگر من پذیرش دکتری م OK یشه وضعیت وصیغم چطور میشه ؟

گفت اگر توی دو ترم اول باشه مشکلی پیش نمیاد و میتونی پروندتو عوض کنی .
    ویرایش توسط Radian : November 9th, 2010 در ساعت 10:12 AM دلیل: PINGLISH

Junior Member

من ترم سه فوق هستم ... همه واحدها رو گذروندم و فقط پروژه باقی مونده.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

عزیزم اون زمون ما فینگلیش مینوشتیم همتون داد و هوار میکردید الان چرا همتون اینجوری شدین؟

anyway

آقا من در این امر متخصص نیستم ولی یه جورائی فکر میکنم ریسک باشه

کسی نمیتونه جای کسی تصمیم بگیره ولی
    If I were you
    I did not leave my present situation

یه جورائی الان شما جائی که هستی موقعیتت تثبیت شده است
    بخاطر زرق و برق آمریکا خودتو آواره نکن...

good luck
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

دوست عزیز، طبق قانون جدید هر پسر مشمولی در هر مقطع تحصیلی "بلافاصله" بعد از انصراف سرباز بوده و در نتیجه شما نمیتونید برای گرفتن پاسپورت و اجازه خروج از کشور اقدام کنید. به تحصیلتون ادامه بدید چون راه دیگری ندارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)