نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 54 از 410 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

پیش فرض پاسخ : مدت پست مدارک از تهران به آمریکا ( با DHL, TNT)

به علت افزایش هزینه سوخت قیمت هایی که واسه آرامکس دادم افزایش پیدا کرد.
    الان از آرامکس شریف بسته های پستی امریکا 30750 تومان هزینه دارند.واسه همین از TNT شعبه میدان ولیعصر استفاده می کنم که 23500 تومان واسه بسته های زیر نیم کیلو هست. یه مقدار تعداد بسته هام زیاده.

پیش فرض پاسخ : Texas A&M - ریاضی

نه لازم نیست.

پیش فرض what is important in sending transcripts?

سلام دوستان
    من تا حالا مدرکی پست نکردم، دوستانی که مدارک پست کردند، غیر از transcripts و recom و کپی از applly online form چیز دیگری هم هست که باید بسته پستی اضافه بشه و اگر نکات مهم دیگری هم هست که زمان ارسال باید به اونها توجه بشه، لطفا ذکر کنید.
    thanks in advance
    You think you can or you can't either way you're right

پیش فرض پاسخ : what is important in sending transcripts?

دانشگاه با دانشگاه فرق داره.... باید تو سایت دانشگاه دقت کنی. بعضی مواردی که ممکنه دانشگاه بخواد:.... SOP, Cover Letter, Assitant form, Bank statement, CV خلاصه خیلی موارد هست که ممکن بخوان..... دقت کنی حتما تو سایت دانشگاه یا در پایان فرم انلاین نوشته که چه مدارکی را باید ارسال کنید. دقت کن چیزی از قلم نیفته.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

پیش فرض پاسخ : what is important in sending transcripts?

از من اینارو خواستن :

* Two signed copies of your printed out online application form
    * Program-specific supplementary information forms (e.g. Statement of Interest)
    * Completed reference forms, signed and sealed in official envelopes, by the referee
    * Official transcripts in signed and sealed envelopes
    * Test scores, if required
    * Record of Landing documentation, if applicable

البته مقاله و CV و ... هم میزارن که بعضی دانشگاهها مثه UBC گفته هیچی اضافه تر نفرستین چون جا برای نگه داشتنش نداریم !!!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : پست TNT

دانشگاه اگه کارنامه رو دست شما نده، می تونید برید دبیرخونه یا هر جایی که نامه های دانشگاه از اونجا تحویل مامور پست میشه بعد ازشون بخوای که TNT یا DHL بفرستند.
    اکثر دانشگاه ها نامه هایی دارند که با پست های بین المللی بفرستند و به همین خاطر می تونن کمکت کنن
    برای خود من گفت پولش رو بده با هر پستی که دوست داری برات بفرستیم!

پیش فرض پاسخ : تایید پاسپوریت - آدرس

دوستان بالاخره براي تاييد پاسپورت خودمون ميتونيم ببريم دادگستري تاييد بگيريم يا بايد بديم دارالترجمه انجام بده برامون؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چرا بعضی از دانشگاهها CV نمی خوان؟؟

یکی از دانشگاهها توی فرم online از من cv نخواسته ولی جدا جدا تکه هایی از cv اون هم با محدودیت کلمه را گذاشته. یک قسمت هست به نام
    Describe any academic honors, awards, prizes, or recognitions received.
    به نظرتون میشه اینجا به برخی از کنفرانس هایی که رفتی و presentation داشتی اشاره کرد؟ من فکر می کنم که recognitions received میتونه حساب بشه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    بنظر من تنها ارائه مقاله در کنفرانس ها رو نمیشه در این قسمت آورد مگر در یک حالت: مقاله شما مثلا بعنوان مقاله برتر یا در میان مقالات برگزیده به نحوی بوده حاله دیگه اگه جایزه و یا لوحی دریافت کردید 100% می تونید در این قسمت بنویسید- recognitions هم اینجا بهمین معناست- قدر دانی و سپاسگزاری که معمولا در انتهای برنامه کنفرانس ها با اهدا جوایز هستش
    اما من دیدم برخی از کنفرانس ها همینطوری هم یه لوح یا یه نامه ای چیزی میدند و قدردانی کردند از حضور و ارسال مقاله شما-که در این حالت هم recognition هستش و میتونید بیارید

Senior Member

UBC نوشته بود به هیچ وجه برامون CV,CD,DVD !!! نفرستین چون جا برای نگه داشتنش نداریم
    میشه CV رو واسه استاد supervisior قبل یا بعد اپلای فرستاد که در اینصورت دیگه نیازی به فرستادنش بعدا همراه مدارک نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)