نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 57 از 410 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

پیش فرض پاسخ : what is important in sending transcripts?

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer

نه من شنیدم اگه fee پرداخت بشه مدارک بعد از ددلاین هم برسه مهم نیست فقط باید قبل از ددلاین فرم پر شه و fee داده بشه
    دانشگاه با دانشگاه فرق ميكنه ولي نميشه گفت كه هميشه اينطوريه. پس بهتره بهشون ايميل بزنيد و بپرسيد تا مطمئن بشيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    من دانشگاه صنعتی اصفهان. چون هنوز دانشجوییم..transcripto توی پاکت میزاره و مهره دانشگاه و مهر unofficial میزنه روش....کسی این تجربه رو داره؟مشکلی پیش نمیاد؟
    هیچ اشکالی نداره همه جا همین طوره، مهم اینه که مهر دانشگاه داشته باشه و در پاکت هم Seal شده باشه...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    تا قبل از ددلاين!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer

نه من شنیدم اگه fee پرداخت بشه مدارک بعد از ددلاین هم برسه مهم نیست فقط باید قبل از ددلاین فرم پر شه و fee داده بشه
    ببینید دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه، اگه میخواین بدونین که دانشگاه سیاستش در مورد ددلاین مدارک دریافتی از دانشجوهای international چطوری هست
    تو سایت هر دانشگاهی یه قسمت هست به اسم FAQ یا همونFrequently Asked Questions می تونید برین اونجا یه نگاه بندازین ، احتمال خیلی زیاد
    جواب این سوال هم اونجا هست حتماً ، بعضی دانشگاهها ممکنه در مورد دریافت مدارک انعطاف پذیر باشند و بعضی ها هم ممکنه سختگیر باشند...
    تو قسمت FAQ یه نگاه بکنید...اگه احیانا سوالتون نبود از مسئول Graduate Office سوالتون رو شفاف بپرسید تا جوابتونو بدهند...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    من دانشگاه صنعتی اصفهان. چون هنوز دانشجوییم..transcripto توی پاکت میزاره و مهره دانشگاه و مهر unofficial میزنه روش....کسی این تجربه رو داره؟مشکلی پیش نمیاد؟
    مهر unofficial !!؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    مهر unofficial !!؟؟
    بله مهر خود دانشگاه به اضافه Unofficial Seal
    بچه ها سالهای قبل هم بهمین صورت Transcript خودشون رو فرستادند، و مشکلی هم نبوده!

پیش فرض پاسخ : UIC - مهندسی شیمی

سلام
    منم دیروز برای PhD مدیریت UIC اپلای کردم . توی سایتش نوشته بود ما برای تمام دانشجو های Phd فاند داریم و توی قسمت international student هم نوشته بود برای دانشجو های دکتری خارجی financial aid در غالب TA , RA داریم .اما بعد از اینکه اپلای کردم و تمام هزیته هارو پرداخت کردم آخرین مرحله باید فرم financial aid رو پر میکردم که قسمت های مختلفی داشت .بالای یکی از قسمت هاش نوشته بود " financial aid is not available for international students" !!واقعا شوکه شدم!
    بعد رفتم دیدم همه رشته ها همین فرم رو باید پر کنند. واسه همین گفتم از شما اگه تجربه ای توی این زمینه دارید بپرسم اینی که اینجا نوشته یعنی چی؟ کاملا با اطلاعات سایت مغایرت داره! الانم واقعا دارم دیوانه میشم و الانم 150$ تاحالا پول دادم بهشون .تورو خدا راهنماییم کنین!
    مرسی!

Junior Member

پیش فرض تفاوت SOP و Research Statement

سلام
    ببخشيد اگه موضوع به نظر تکراری میاد ولی من هرچی گشتم فقط فرق SOP و Personal Statement رو تونستم پيدا کنم. Penn State برای apply PhD یک research statement هم میخواد (400 کلمه) که نمیدونم فرقش با SOP چيه و چه جوری بايد نوشت. فکر کنم با research proposal متفاوته چون اون که مثل موضوع تز دکتراست اصولا نبايد اجباری باشه ولی research statement Penn اجباريه.

ممنون میشم کمکم کنيد

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت SOP و research statement

نقل قول نوشته اصلی توسط chagh
    سلام
    ببخشيد اگه موضوع به نظر تکراری میاد ولی من هرچی گشتم فقط فرق SOP و Personal Statement رو تونستم پيدا کنم. Penn State برای apply PhD یک research statement هم میخواد (400 کلمه) که نمیدونم فرقش با SOP چيه و چه جوری بايد نوشت. فکر کنم با research proposal متفاوته چون اون که مثل موضوع تز دکتراست اصولا نبايد اجباری باشه ولی research statement Penn اجباريه.

ممنون میشم کمکم کنيد
    سلام
    این فایل ppt را مطالعه کنید که اتفاقا مال خود Pnn هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29
    سلام
    منم دیروز برای PhD مدیریت UIC اپلای کردم . توی سایتش نوشته بود ما برای تمام دانشجو های Phd فاند داریم و توی قسمت international student هم نوشته بود برای دانشجو های دکتری خارجی financial aid در غالب TA , RA داریم .اما بعد از اینکه اپلای کردم و تمام هزیته هارو پرداخت کردم آخرین مرحله باید فرم financial aid رو پر میکردم که قسمت های مختلفی داشت .بالای یکی از قسمت هاش نوشته بود " financial aid is not available for international students" !!واقعا شوکه شدم!
    بعد رفتم دیدم همه رشته ها همین فرم رو باید پر کنند. واسه همین گفتم از شما اگه تجربه ای توی این زمینه دارید بپرسم اینی که اینجا نوشته یعنی چی؟ کاملا با اطلاعات سایت مغایرت داره! الانم واقعا دارم دیوانه میشم و الانم 150$ تاحالا پول دادم بهشون .تورو خدا راهنماییم کنین!
    مرسی!
    دوست خوبم آقاي shahram29، من هم براي دانشگاه UIC البته تو رشته شهرسازي اقدام كردم، وقتي ديدم همچين پيغامي وجو داره (كه به خارجي ها financial aid نميدن) به رئيس گروه اي ميل زدم كه آيا اين قضيه حقيقت داره؟ بهم جواب داد كه اصلاً اين طور نيست و ما همه رو به صورت يكسان در نظر مي گيريم. به نظرم ميرسه كه اين قضيه در دانشگاه UIC يا مربوط به فوق هستش، يا اينكه منظورشون از financial aid كه به خارجي ها نميدن چيزهايي مثل loan هستش. تو همين رشته ما كلي دانشجوي PhD اونجا هستش كه فاند دارند و جواب رئيس گروه رو هم كه گفتم. باز هم به نظرم يه اي ميل به دانشكده بزن و بگو كه من application رو پر كردم و به اين مسئله برخوردم، آيا اين قضيه حقيقت داذه يا نه؟

راستي چطور 150$ تاحالا پول دادي بهشون؟ application fee كه 60$ !!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)