نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 6 از 410 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انصراف در حین فوق لیسانس و رفتن به دانشگاه امریکایی برای دکتری

I guess the best thing for you is to give "vekalatname" to one of yout reletives to take care of your "omure nezar vazife va vasighe" and you never go to Tehran before you are sure of your situation

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انصراف در حین فوق لیسانس و رفتن به دانشگاه امریکایی برای دکتری

حرف iman_sharif كاملا درسته. براي اينكه بتوني از معافيت تحصيلي استفاده كني بايد مقطع قبلي رو تموم كني (البته اگه سربازي داري ;D كه در اين صورت تكليفت معلومه! البته اگه مايه داري 8) و نميخواي برگردي، ميتوني به يك بهانه اي از كشور خارج شي و سربازي رو بپيچوني ;D ). اما اگه سربازي نداري و جواب نهاييش اومد و پذيرش خوبي گرفتي، به نظر من برو (باز هم ميگم اين نظر منه)

موفق باشي

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض 2 تا سوال !

سلام بچه ها
    من 2 تا سوال دارم. قبلا از جواب های خوبتون متشکرم.
    1- برای deadline 15 Dec می شه همون روز application fee ,15 Dec رو پرداخت کرد؟ کسی تا حالا چنین ریسکی کرده!
    2- آیا اساتید می تونن بعد ازon line recommendation , deadline را بفرسند؟
    ممنون موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : 2 تا سوال !

سلام

1- فكر ميكنم، بله
    2- فكر نميكنم، نه
    ;D

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

1- من فکر میکنم ریسکش بالا باشه به چند دلیل. اول اینکه دانشگاه معمولا در این زمان سرش خیلی شلوغ هست و درحال دریافت و بررسی مدارک زیادی هست (به خصوص اینکه بررسی online application معمولا به عهده grad office هست و نه دپارتمان بنابراین یک حجم زیادی مدارک رو باید بررسی کنن. شما بعد از اینکه فرم آنلاین رو پر کردید بلافاصله واستون پرونده تشکیا نمیشه و در این زمان شلوغ بعضی جاها 1 هفته تا 10 روز بعد تازه واستون پرونده تشکیل میدن. ضمن اینکه بعد از پرداخت واستون یک ID میاد که معمولا ازتون میخوان واسه اینکه مدارکتون راحت در دسترس باشه این ID رو روی مدارکی که میخواید پست کنید بنویسید حالا نمیدونم با این موضوع میخواید چکار کنید. با توجه به این موضوعات ممکنه واستون مشکل بررسی پیش و یا گرفتن fund پیش بیاد. من دوستم پارسال 2 ماه قبل از deadline آنلاین فرم رو پر کرد و 2 هفته قبل deadline مدارک رو فرستاد ولی در نهایت معلوم نیست چه اتفاقی واسه مدارکش افتاد که دپارتمان بهش گفت چون هنوز مدارکش رو دریافت نکرده بررسی اون رو 1 ترم عقب میندازه (با اینکه مدارکش به دانشگاه با DHL رسیده بود)
    2-بهرحال فکر میکنم اینم یکی از requirment ها هست و باید تا قبل از deadline برسه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام دوباره

من فكر كردم كه بقيه مداركت هم همون روز deadline ميرسه. vahid درست ميگه. تمامي مدارك بايد تا قبل از deadline برسه كه online application fee و online submission اون يكي از همين هاست. البته اگه ID رو روي مدارك ننويسي مشكلي به او صورت پيش نمياد، اما حتما بايد اسم و تاريخ تولدتو روي تمامي مداركت بنويسي يا مثل كاري كه من كردم، يك سري برچسب تهيه كني و مشخصاتتو روي اونها پرينت كني و بچسبوني روي مدارك و پاكت ها. (اين كار رو براي آدرس ها هم ميشه انجام داد تا مطمئن بشي پست اشتباه نميكنه.... يك كم وقت بذاري از كارت مطمئن ميشي ). ظاهرا اونجا هم مثل اينجا در اين مورد هردمبيله !!! و مدارك كه ميرسه اگه يك كم نامنظم باشه سرنوشت نامعلومي در انتظارشون خواهد بود !!!

موفق باشي

نمیتونم بگم هیچ ریسکی نداره. اما تجربه خودمو در مورد دانشگاهی که تو کانادا سرش تقریبا از همه شلوغ تره (UBC) میگم.deadline اینا Dec1 بود که من آخر وقت اداری همون روز یه فامیل برام از تورنتو مبلغو پرداخت(end ریسک !!). مدارک ناقصم(بدون نمره تافل) هم 2 روز پیش بهشون رسیده بود. امروز ایمیل زد که شما مدارکت به ما رسیده(به همه همین موقع ایمیل میزنن) و باید حداکثر تا Dec 17 نمره تافلت هم بیاد. منم سریع جواب دادم که تافل من تا Jan12 نمیرسه چون test center ما در ایران معلق شده و من دیرتر امتحان دادم ( میشه خالی هم بست اینجاشو ) و اونم 2 ساعت بعد جواب داد که هیچ نگران نباش(دقیقا همینو نوشت) و من منتظر نمرت میمونم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

1. نمیدونم
    2. بسته به دانشگاه داره! خیلی از اونایی که آنلاین فرم پر می کنی دو تا deadline دارن! مثلا برکلی online 15 dec ولی میتونی تا 13 jan هم rec let و trans و کلا هرچی که hardcopy هست بفرستی. online recها هم تو برکلی تا ژانویه وقت داشت.
    شاد و پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

I have done many payments on the deadline pretty much risky.DO 'nt do it. And about second question different universities have different procedures. For example I asked U of arizona optics dept if I can send my supportng materila after dec 15th and they said it's ok and on the other hand penstate ece said no

Junior Member

پیش فرض برای گرفتن پذیرش به عنوان یه ایرانی apply کنم یا انگلیسی؟

سلام
    من citizen انگلستان هستم ولی کمتر از 3 سال در UK,EEA ساکن بودم.می خوام بدونم غیر از گرفتن ویزا چه استفاده ای می تونم از این سی تی زنی بکنم.اصلا می شه ازش به عنوان یه کارت برنده در گرفتن fund یا پذیرش استفاده کرد یا نه؟تاثیرش تا چه حده؟اگه تا ثیرش فقط در گرفتن ویزاست,ترجیح می دم as an Iranian اپلای کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)