صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 334 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

سلام،
    فاند مسترز این دانشگاه کفایت میکنه یا حتما باید از استاد فاند گرفت؟ (ECE)

با سلام و احترام
    من پاسخی از یکی از اساتید کویینز گرفتم. آیا از جایی میشه فاند گرفت حتی به صورت TA هم باشه مشکلی نیست. و به نظرتون چطور پاسخ بدم و اصلا امیدی به همچین ایمیل هایی هست؟؟؟

While your expertise would be quite valuable in our lab, it is very difficult for us to take on an international student due to the extra funding necessary to cover salary, health care, etc. If you are able to obtain a fellowship (e.g., from a government or foundation - NOT personal funds), we would be able to consider your application to the lab.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من پاسخی از یکی از اساتید کویینز گرفتم. آیا از جایی میشه فاند گرفت حتی به صورت TA هم باشه مشکلی نیست. و به نظرتون چطور پاسخ بدم و اصلا امیدی به همچین ایمیل هایی هست؟؟؟

While your expertise would be quite valuable in our lab, it is very difficult for us to take on an international student due to the extra funding necessary to cover salary, health care, etc. If you are able to obtain a fellowship (e.g., from a government or foundation - NOT personal funds), we would be able to consider your application to the lab.

دوست عزیز

این نامه خیلی مودبانه هست و از این جهت مثبت. با اینحال تنها یک تعهد کمرنگ برای بررسی دقیق شما انهم بعد از پیدا کردن منبع مالی توسط خودتان است.
    پیشنهاد میکنم اساتید و دانشگاههای دیگر را هم هدف بگیرید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم، من مدرک ایلتس 8 داشتم که دسامبر 2020 منقضی شده. به نظرتون شانسش هست که اگر استادی که باهاش صحبت کردم برای دپارتمان من رو تایید کنه نیاز به امتحان دادن مجدد نداشته باشم؟ شنیدم که این دانشگاه روی زبان خیلی سخت گیره و من هم از نظر زمانی هم هزینه ای واقعا نمیخوام دوباره آزمون بدم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)