صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

سلام كسي هست كه درباره دانشگاه Qeen اطلاعاتي داشته باشه؟ در مورد اينكه دانشگاه خوبي محسوب مي شه يا نه؟ كيفيت آموزشيش چطوره؟ fund مي دن يا نه؟

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه کانادا Queens هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

Queen's‌ يكي از دانشگاههاي خوب كاناداس. اگه admission بده حتماً fund هم ميده. دانشگاههاي كانادا معمولاً اينطورين.
    Qui ne risque rien n'a rien

ApplyAbroad Champion

اگر اشتباه نکنم، Queen's یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا در رشته پزشکیه، و در سایر رشته‌ها هم نسبتا خوبه.
    حقیقتش کانادا فقط ۴-۵ تا دانشگاه خیلی خوب داره و مثل آمریکا نیست که مثلا بشه گفت ۵۰ تا دانشگاه اول تو رنکینگ دانشگاه‌های خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. Queen's در رشته‌های غیرپزشکی جزو اون ۴-۵ تا نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

سلام
    کسی برای Queen's می خواد Apply کنه؟ برای Cumputing Dep باید مدارک را به Graduate Studies فرستاد؟ من نفهمیدم که Pre Apllication را پیدا کنم؟

Junior Member

کسی می دونه Kingston از نظر زندگی چه جور جایی یه؟ خیلی کوچیک و دلگیر و بد آب و هوا است یا اینکه می شه تحمل کرد ؟ فاصله با شهرهایی مثل تورنتو و مونترال چطوره؟ می شه روی این حساب کرد که 2 تا شهر بزرگ کانادا نزدیک دانشگاه هستند؟

امکانات غیر علمی دانشگاه چطوره؟ بیشتر منظورم از نظر شرایط زندگی و محل اقامت و اینهاست ... چه قدر خوبه؟

فکر کنم deadline این دانشگاه گذشته، اما اگر میخواید apply کنید حتماً preapplication رو اول پر کنید. چه برای cs چه برای ece.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiR
    کسی می دونه Kingston از نظر زندگی چه جور جایی یه؟ خیلی کوچیک و دلگیر و بد آب و هوا است یا اینکه می شه تحمل کرد ؟ فاصله با شهرهایی مثل تورنتو و مونترال چطوره؟ می شه روی این حساب کرد که 2 تا شهر بزرگ کانادا نزدیک دانشگاه هستند؟

امکانات غیر علمی دانشگاه چطوره؟ بیشتر منظورم از نظر شرایط زندگی و محل اقامت و اینهاست ... چه قدر خوبه؟
    فکر کنم جواب سوالت رو از اینجا پیدا کنی:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...11783#msg11783

موفق باشی

Junior Member

سلام،

کسي از دانشگاه Queens براي PhD پذيرش گرفته؟ مي دونيد که اين دانشگاه به reject شده ها جواب مي ده يا نه؟
    جلوي application من بيشتر از دو ماهه که نوشته application complete اما نه پذيرش دادن و نه خبري از reject شدن هست.
    ( deadline براي اپلاي کردن 1 March بوده)
    نمي دونم که هنوز اميدوار باشم يا چون reject شدم جواب ندادن :-X. کسايي که reject شدن چه جوري فهميدن؟
    ضمنا به email ها هم جواب نمي دن! از کجا بفهمم که توي waiting list هستم يا نه؟

ممنون از جوابتون.

شما preliminary application پر کرده بودی؟ اوونو قبول کرده بودن؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

من برای فیزیک اقدام کردم ولی تا یه مدت زیادی اوضام معلق بود، مثل شما.
    بعد مدام بهشون ایمیل زدم و گفتم تکلیف من رو معلوم کنین، این منشی که من با هاش مکاتبه داشتم خیلی خانوم خوبیه و خوب جواب ایمیل می دهو اون گفت که استادا دانشجوها شون رو گرفتن و برای این ترم محترمانه ریجکت فرمودن. خوب من هم خواستم پروندم در جریان باشه تا ترم بعد که قبول کرد.
    ولی شما اگه جواب ایمیل نمی دن بهشون تلفن بزن و پیگیری کن حتما به نتیجه می رسی یا ایمیلاتو چند بار بزن تا از رو برن و جواب بدن! ;D
    راستی برای چه دپارتمانی اقدام کردی؟
    به هر حال موفق باشی.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)