صفحه 24 از 34 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

من یک سوال داشتم. من برای فال 2015 برای PhD این دانشگاه میخوام اقدام کنم. از آنجاییکه مدارک رو با پاکت مهر شده دانشگاه باید براشون بفرستیم، من که دانشگاههای محل اخذ مدرک کارشناسی و ارشدم با هم متفاوتند باید مدرک هر کدوم رو با پاکت خودشون بفرستم یا تمام مدارک رو با پاکت دانشگاهی که ارشدمو رو گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام به همه.
    یه سوال داشتم .بخاطر اینکه نیم نمره از آیلتس کم دارم استادی که منو پإیرفته یه پیامی داده که درکش نکردم میشه لصفن راهنماییم کنید.ممنون

[FONT=""]You still have plenty of time to improve your IELTS score. The key is to get an international tuition bursary from the Department . The department offers only 6 or 7 per academic year. If you can get this bursary, I’d be happy to accept you into my group.
    منظور از این get an international tuition bursary from the Department چیه؟[/FONT]

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط salma0098 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    یه سوال داشتم .بخاطر اینکه نیم نمره از آیلتس کم دارم استادی که منو پإیرفته یه پیامی داده که درکش نکردم میشه لصفن راهنماییم کنید.ممنون

[FONT=""]You still have plenty of time to improve your IELTS score. The key is to get an international tuition bursary from the Department . The department offers only 6 or 7 per academic year. If you can get this bursary, I’d be happy to accept you into my group.
    منظور از این get an international tuition bursary from the Department چیه؟[/FONT]
    منظورشون بورسی هست که به دانشجوهای بین المللی و از جانب دپارتمان تعلق میگیره. احتمالاً شما باید نمرۀ زبانتون بهبود پیدا کنه تا واجد شرایط اون بورس بشید. استاد هم میگه که به واسطۀ اون بورس، 6 تا 7 هزار دلار بهتون میتونه تعلق بگیره و در اون صورت، شما رو برای گروه تحقیقاتیش انتخاب میکنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط salma0098 نمایش پست ها
    سلام به همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    منظورشون بورسی هست که به دانشجوهای بین المللی و از جانب دپارتمان تعلق میگیره. احتمالاً شما باید نمرۀ زبانتون بهبود پیدا کنه تا واجد شرایط اون بورس بشید. استاد هم میگه که به واسطۀ اون بورس، 6 تا 7 هزار دلار بهتون میتونه تعلق بگیره و در اون صورت، شما رو برای گروه تحقیقاتیش انتخاب میکنه.
    منظورش از 6 یا 7، تعداد افرادی است که هر سال این بورس بهشون داده میشه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    منظورش از 6 یا 7، تعداد افرادی است که هر سال این بورس بهشون داده میشه
    به نظر کمی مبهم میاد اما برداشت شما منطقی تر هست.

البته دوستانی که کوئینز تشریف دارند، میتونند کمک کنند که آیا این تعداد، مورد تأیید هست یا نه. ضمناً اطلاع بدند که مبلغ این بورس، حدوداً چقدر هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم که توی سایت هرچی گشتم جواب نگرفتم. ددلاین این دانشگاه برای زمستان 2015 چه زمانی هست. من برای دکتری رشته epidemiology میخوام اقدام کنم. ممنون
    سلام دوست من.
    باید تو خود سایت دپارتمان مورد نظرت بری!
    تاریخای این دانشگاه عجیبه یکم!
    مثلا برای مکانیک که رشته خودمه زده "ددلاینی نداره اما قبل از مارچ اپلای کنید بهتره" ! :| :| :|
    اینم لینکش:

http://www.queensu.ca/sgs/mechanical...ls-engineering

قسمت ددلاین رو باز کنین ببینین خودتون.

ارادتمند
    ویرایش توسط Backstreetboy : October 5th, 2014 در ساعت 10:53 AM

سلام دوستان
    من می خوام برای فال 2015 برای این دانشگاه اقدام کنم.
    ظاهرا اون طوری که توی قسمت graduate admission requirement نوشته، آیلتس 7 می خوان. اگه من 6.5 داشته باشم، کلا بررسی نمی شم؟ یعنی الکی پولمو حروم نکنم و اصلا نفرستم؟ ضمنا من دو سال تحصیل به زبان انگلیسی دارم (اگه تاثیری داره)، ولی نه تو کشور انگلیسی زبان (آلمان خوندم). گروهی هم که می خوام اقدام کنم، همشون دقیقا روی همون فیلد ارشد من کار می کنن. یعنی به نظر خودم این شانسو دارم که بالاخره یکی پیدا بشه منو بخواد! به نظر شما اقدام کنم یا بی خیالش شم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_user نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای فال 2015 برای این دانشگاه اقدام کنم.
    ظاهرا اون طوری که توی قسمت graduate admission requirement نوشته، آیلتس 7 می خوان. اگه من 6.5 داشته باشم، کلا بررسی نمی شم؟ یعنی الکی پولمو حروم نکنم و اصلا نفرستم؟ ضمنا من دو سال تحصیل به زبان انگلیسی دارم (اگه تاثیری داره)، ولی نه تو کشور انگلیسی زبان (آلمان خوندم). گروهی هم که می خوام اقدام کنم، همشون دقیقا روی همون فیلد ارشد من کار می کنن. یعنی به نظر خودم این شانسو دارم که بالاخره یکی پیدا بشه منو بخواد! به نظر شما اقدام کنم یا بی خیالش شم؟
    نظر ما مهم نیست. ایمیل بزنید مستقیما از مسئول پذیرش دانشکده سوال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نظر ما مهم نیست. ایمیل بزنید مستقیما از مسئول پذیرش دانشکده سوال کنید.
    مچکرم از راهنماییتون.
    من ازشون پرسیدم، یه ایمیل طولانی به من زدن، که قسمت اصلیش اینه:
    Thank you for your interest in Chemical Engineering at Queen’s University. To be exempt from the English test, you must submit a request to the School of Graduate Studies with your application. They will decide whether or not your exemption will be granted.

اینجوری که ظاهرا من باید پوله رو خرج کنم، اپلای بکنم، حالا اونا شاید قبول کردن معافیت منو از نمره ی زبان، شاید نکردن!
    حالا جدای از این تو بقیه ی ایمیل، خانومه نوشته:

You are not required to select your own supervisor but I encourage you to visit our website and contact any faculty member whose research interests match your own to see if they have any positions coming up in their research groups.

من همین دیروز پریروز داشتم تو بقیه ی تاپیک های اینجا می خوندم که گفته بودن کانادا استادمحور نیست و باید بفرستی برای دانشکده. این که خودش گفته اول تماس بگیر با استادا. بالاخره قضیه چیه؟ یه جای دیگه هم تو سایت دانشکده نوشته بود با استادا تماس بگیرین تا شانستونو برای پوزیشن گرفتن افزایش بدین.
    میشه یکی به من بگه دقیقا چه جوریاس؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_user نمایش پست ها
    مچکرم از راهنماییتون.
    من ازشون پرسیدم، یه ایمیل طولانی به من زدن، که قسمت اصلیش اینه:
    Thank you for your interest in Chemical Engineering at Queen’s University. To be exempt from the English test, you must submit a request to the School of Graduate Studies with your application. They will decide whether or not your exemption will be granted.

اینجوری که ظاهرا من باید پوله رو خرج کنم، اپلای بکنم، حالا اونا شاید قبول کردن معافیت منو از نمره ی زبان، شاید نکردن!

حالا یک ایمیل بزنید به School of Graduate Studies شاید بدون اپلیکیشن هم اطلاعات بدهند.

حالا جدای از این تو بقیه ی ایمیل، خانومه نوشته:

You are not required to select your own supervisor but I encourage you to visit our website and contact any faculty member whose research interests match your own to see if they have any positions coming up in their research groups.
    من همین دیروز پریروز داشتم تو بقیه ی تاپیک های اینجا می خوندم که گفته بودن کانادا استادمحور نیست و باید بفرستی برای دانشکده. این که خودش گفته اول تماس بگیر با استادا. بالاخره قضیه چیه؟ یه جای دیگه هم تو سایت دانشکده نوشته بود با استادا تماس بگیرین تا شانستونو برای پوزیشن گرفتن افزایش بدین.
    میشه یکی به من بگه دقیقا چه جوریاس؟
    کانادا عموما استاد محوره. بخصوص برای رشته های فنی حتما با استاد تماس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)