صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

كسي از Queen's در مقطع دكتري رشته عمران جوابي گرفته؟ چه پذيرش و چه رد؟
    پس كي مي خان جواب بدن!؟ ???

من از طريق account مربوط به GRADUATE ADMISSIONS ONLINE SERVICE به آدرس https://eservices.queensu.ca/apps/sgsapp/ اول هفته گذشته فهميدم. حالا هم دنبال آشنا و اطلاعات زندگي اونجا هستم. اگر قبول شدي حتما اطلاع بده !

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh
    من از طريق account مربوط به GRADUATE ADMISSIONS ONLINE SERVICE به آدرس https://eservices.queensu.ca/apps/sgsapp/ اول هفته گذشته فهميدم. حالا هم دنبال آشنا و اطلاعات زندگي اونجا هستم. اگر قبول شدي حتما اطلاع بده !
    سلام. من از Queens پذیرش دارم. یه سری اطلاعات هم دارم، از جمله اینکه خوب شهر کوچیکیه و کلا هم آرومه، اما با توجه به فاصله کمش تا Toronto و Ottawa اگه به خاطر درسها سرمون شلوغ نباشه، می تونیم خیلی از آخر هفته ها یه سر بریم به اون شهرا. فاصله تا این شهرای بزرگ هم حداکثر 2-3 ساعته. از نظر آب و هوا همه جای کانادا به جز British Columbia سرد هست، حالا کم و زیاد داره البته، ولی برای ایرانیهایی که تو استانهای سردسیر نبودن فکر کنم در هر صورت هوای اونجا سرد حساب می شه. مثلا دمای هوای حدود منفی 20 برای Kingston تو زمستون اصلا عجیب نیست.
    در مورد خوابگاه on campus دانشگاه من شنیدم که خوب نیست. یعنی گرونه و قدیمی و خلاصه جالب نیست. اما ساختمانهای off campus وضعیت بهتری دارن.
    دیگه چی بگم ؟
    موفق باشین.
    این شروع ماجراست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehmoghimi
    سلام كسي هست كه درباره دانشگاه Qeen اطلاعاتي داشته باشه؟ در مورد اينكه دانشگاه خوبي محسوب مي شه يا نه؟ كيفيت آموزشيش چطوره؟ fund مي دن يا نه؟

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه کانادا Queens هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید
    این دانشگاه تو رشته های مدیریت بویژه نوآوری و کارآفرینی یکی از بهترین های جهانه . فاند هم میده ولی من ندیدم کسی از ایران اونجا مدیریت بخونه .

Junior Member

از بين بچه هايي كه queens پذيرش گرفتن آقا داريم؟؟؟

من هستم. اگر شما دنبال هم خونه اي ميگردي،‌بايد بگم كه من متاهلم. بهتره لينك زير رو هم چك كني
    http://www.queensu.ca/quic/ihouse/search.html

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh
    من هستم. اگر شما دنبال هم خونه اي ميگردي،‌بايد بگم كه من متاهلم. بهتره لينك زير رو هم چك كني
    http://www.queensu.ca/quic/ihouse/search.html
    براي ويزا اقدام كردين اگه گرفتين به همسرتون هم ويزا دادن؟
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

احسان جان اول اينكه اگر متاهل هستيد براي An Clachan سريعتر اقدام كنيد. الان پول نميخواد بديد فقط شماره دانشجويي كافيه. من از طريق يكي از بچه هاي ايراني كه اون جا بود اقدام كردم. ولي شايد از طريق اينترنت هم بشه.
    در ضمن من هنوز ويزا نگرفتم و دو هفته ديگر ميخوام اقدام كنم. پيام خصوصيت را هم بخون!

سلام

من می خوام برای master اقدام کنم برای ترم بهار pre-application هم دادم و approve شد. معدلم 15.18 هستش از دانشگاه آزاد در حالی که تو سایت نوشته برای master الکترونیک باید حداقل 16 باشه
    به نظر شما ادامه بدم و مدارکمو بفرستم یا کلا بیخیال بشم؟ .....از طرفی اگه معدلمو قبول نداشتن پس چرا pre-application رو accept کردن؟
    Moving to Germany

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
    سلام

من می خوام برای master اقدام کنم برای ترم بهار pre-application هم دادم و approve شد. معدلم 15.18 هستش از دانشگاه آزاد در حالی که تو سایت نوشته برای master الکترونیک باید حداقل 16 باشه
    به نظر شما ادامه بدم و مدارکمو بفرستم یا کلا بیخیال بشم؟ .....از طرفی اگه معدلمو قبول نداشتن پس چرا pre-application رو accept کردن؟
    شما از استاد خاصی جواب مثبت گرفتین ؟ اگه استاد خاصی شما رو می خواد که خوب خیلی شانستون بالاتر میره.اما خوب pre-application در حالت کلی تضمینی نداره ، چند تا از دوستای من با شرایط مشابه (اما از دانشگاه دولتی) در مرحله اصلی reject شدن .
    به نظر من اگه پول براتون ملاک نیست که خوب حتما مدارک رو بفرستین
    این شروع ماجراست ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)