صفحه 4 از 34 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

من با هیچ استادی مکاتبه نکردم ... چون چیز خاصی ندارم برای ارائه متاسفانه...البته دنباله فاند هم نیستم
    پول که برام مهم هست ولی تنها دانشگاهی که هنوز deadline اون برای ترم بهار تمام نشده فعلا qeen's هستش ... ظاهرا شانس دیگه ای ندارم :
    اینجور هم که شما میگین .... امید زیادی نباید داشته باشم.
    Moving to Germany

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    این دانشگاه تو رشته های مدیریت بویژه نوآوری و کارآفرینی یکی از بهترین های جهانه . فاند هم میده ولی من ندیدم کسی از ایران اونجا مدیریت بخونه .
    [/quote]

Queens نه در master و نه در PhD دوره ای با عنوان نوآوری و کارآفرینی نداره .... دپارتمان هم در این زمینه نداره ... یک مرکز Business Venturing داره که خوبه ولی آنچنان هم جای فوق العاده ای نیست.
    سه چهارتا استاد در زمینه نوآوری و کارآفرینی داره که یکیشون (Elspeth Murray) معروفه.
    از همه مهمتر در دوره PhD درسهای مرتبط با نوآوری و کارآفرینی هم ارائه نمیده. (این هم لیست درسهای دکتراش: http://business.queensu.ca/grad_stud...am_courses.php )

من امسال تو گرایش نوآوری اپلای کردم، و دانشگاههای خوب و دوره ها در این زمینه رو نسبتا خوب میشناسم.
    مطمئن باش Queens جای خوبی برای نوآوری و کارآفرینی نیست، حداکثر شاید تو کانادا خوب باشه! اونهم چون هیچکدوم از دانشگاههای کانادا تو این فیلد جای فوق العاده ای نیستن...
    (اگر بخوای میتونم در مورد این فیلد و دانشگاهای خوب در آمریکا، اروپا و کانادا اطلاعات نسبتا خوبی بهت بدم.)

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
    من با هیچ استادی مکاتبه نکردم ... چون چیز خاصی ندارم برای ارائه متاسفانه...البته دنباله فاند هم نیستم
    پول که برام مهم هست ولی تنها دانشگاهی که هنوز deadline اون برای ترم بهار تمام نشده فعلا qeen's هستش ... ظاهرا شانس دیگه ای ندارم :
    اینجور هم که شما میگین .... امید زیادی نباید داشته باشم.
    چرا ! اگه دنبال فاند نیستین که خوبه ! استادا خیلیهاشون می تونن دانشجو بگیرن، مشکل اصلیشون خیلی وقتها اینه که پول ندارن به دانشجو بدن. به نظر من حتما به استادا email بزنین و اگه واقعا می تونین بدون فاند برین، اینو بهشون بگین که حداقل برای یکی دو ترم می تونین با هزینه خودتون درس بخونین. من فکر می کنم خیلی جاها رو بتونین پیدا کنین که این طوری پذیرش می دن.
    این شروع ماجراست ...

ممنون Parisa
    امیدوار شدم...... به نظر شما بدون مکاتبه با استاد نمیشه پذیرش گرفت از دانشگاه Qeen's ؟
    چون ایده ای در مورد اینکه چی به استاد بگم ندارم
    Moving to Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
    ممنون Parisa
    امیدوار شدم...... به نظر شما بدون مکاتبه با استاد نمیشه پذیرش گرفت از دانشگاه Qeen's ؟
    چون ایده ای در مورد اینکه چی به استاد بگم ندارم
    اغلب دانشگاه هاي كانادا رو مي توني بدون مكاتبه با استاد هم مدارك رو بفرستي ولي
    بهتره يه استاد اول پيدا كني نمونه نامه هايي كه به استاد ها مي زنن رو هم مي توني تو سايت پيدا كني اگه يه استاد Ok بده شانست واقعا بالا مي ره از طرف ديگه مي توني توي نامت به استاد بگي كه پول برات مهم نيست. (‌معمولا اگه خوب مكاتبه كني و present مناسبي داشته باشي مي توني partial fund بگيري )
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    اگه اينجوري و با اين روش كه بچه ها ميگن كسي پذيرش بدون فاند يا نيمه فاند بگيره اونوقت تو گرفتن ويزا به مشكل بر نمي خوره؟
    چون منم مي تونم هزينه خودم و همسرمو بدم و مثلا بعد از يكي دو ترم برم سراغ فاند؟ اصلا اين روش خوبي هست و جواب مي ده؟
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

خوب من که برای Queen's اقدام کردم! بشینیم ببینیم چی میشه! :

کسه دیگه ای هم هست که برای ترم Jan اقدام کرده باشه؟
    Moving to Germany

من هم برای ترم ژانویه اقدام کردم و Preapplication ام accept شده...
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

دانشگاه Queen's معمولا کی نتیجه پذیرش ترم بهار رو اعلام می کنه؟
    Moving to Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    سلام
    اگه اينجوري و با اين روش كه بچه ها ميگن كسي پذيرش بدون فاند يا نيمه فاند بگيره اونوقت تو گرفتن ويزا به مشكل بر نمي خوره؟
    چون منم مي تونم هزينه خودم و همسرمو بدم و مثلا بعد از يكي دو ترم برم سراغ فاند؟ اصلا اين روش خوبي هست و جواب مي ده؟
    به نظرم قید پذیرش بدون فاند ویا با فاند ناقص رو بزنین بهتره چون با ویزا به احتمال خیلی زیاد مشکل پیدا می کنید
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)