صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Queen's

Queen's واسه ترم Sep کسی نیست؟؟؟

واسه یکی از استد ایمیل زدمو یه روزه هم جواب داد، گفته که دانشجوی PhD واسه fall 2009 می خواد. توصیه کرده که formal اپلای کنم و واسه interest ام به سایت آزمایگکاهشون یه نگاهی بندازم. به نظر شما امیدی هست؟ خودش باید گه که فاند داره؟ یا اینکه دانکها خودش واسه فاند بررسی می کنه؟؟؟

ممنونم از راهنماییتون

واسه ترم Sep کسی نیست؟؟؟

واسه یکی از اساتید ایمیل زدم و یه روزه هم جواب داد، گفته که دانشجوی PhD واسه fall 2009 می خواد. توصیه کرده که formal اپلای کنم و واسه interest ام به سایت آزمایگاهشون یه نگاهی بندازم. به نظر شما امیدی هست؟ خودش باید بگه که فاند داره؟ یا اینکه دانشگاه خودش واسه فاند بررسی می کنه؟؟؟

ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

بچه ها تو دپارتمان school of computimg چندین استاد هستن که من research area شونو خیلی دوست دارم. اما من وقتی syllabus دروس ارایه شده رو می بینم به زور می تونم چندتا درس مرتبط با علاقه ام(شبکه) پیدا کنم.به نظرتون به این دلیل اصلا اینجا اقدام نکنم ؟ یکی از دوستانم می گفت اصلا این مورد مهم نیست همین که چندتا استاد اونجا هست که interest تون يكي كافيه .

Junior Member

I can not find any preapplication form?!
    Is it available now? what is the link?

Junior Member

for which department you mean? i found the pre-application form in electrical n computer eng but nothing was found in the shool of computing

Junior Member

پیش فرض کمک!!!دانشگاه queens

من هرچی می گردم pre-application واسه مهندسی شیمی یا مواد رو پیدا نمی کنم
    کسی هست که بدونه از کجا باید پیداشون کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک!!!دانشگاه queens

Hi,
    The pre-application of the Queens university has been waived since Spring 2008

take care of your GRE score

دوستانیکه برای Queen's اقدام کردند یا اطلاع دارند از پروسه پذیرش، کسی میدونه فرم های توصیه نامه رو به e-mail اساتید میفرسته یا Hard copy میخواد؟
    من رشتم Civil هست

Junior Member

من براي دپارتمان school of computing كه فرم رو پر کردم گفته یا email استاد بدید که ما باهاش تماس بگیریم یا pdf دانلود کنید بفرستید برامون.

We would prefer to receive their letters of reference in this online format. However, your referees may not be willing or able to provide their reference online. It is YOUR responsibility to confirm which format your intended referee prefers to use (hard copy reference form, completed and signed by hand and then returned by regular mail, OR electronic submission of an online reference form), BEFORE YOU SUBMIT YOUR ELECTRONIC APPLICATION. The School of Graduate Studies will not be responsible for passing on any such details to your referees.

Click on "Printable version of reference form" and save the form in Adobe Acrobat PDF format, to send to your referee(s), if you know that your reference contact(s) will not be able to submit your letter electronically.

Junior Member

سلام
    من مدرك ليسانس و فوقم رو هنوز آزاد نكردم. توسايت دانشگاه گفته بايد يك كپي رسمي از مدارك توسط دانشگاه براشون فرستاده بشه. نمي دونم بايد چي كار كنم توي اين زمان كم باقيمانده هم نمي تونم مدركم رو آزاد كنم.
    لطفا راهنمايي كنيد
    مرسي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)