نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: M*ag*oo*sh GRE-Online GRE Practice Questions

Banned

پیش فرض M*ag*oo*sh GRE-Online GRE Practice Questions

» نام : سوالات کوانت و وربال مگوش
    » زبان : انگلیسی
    »
    حجم : 59MB+39MB
    » لینک دانلود: کوانت و وربال
    » نرم افزار : pdf
    » توضیحات :
    این فایل شامل 581 سوال کوانت و 513 سوال وربال مگوش همراه با پاسخش هست. واسه استخراج سوالات و پاسخش، از روش screenshot استفاده کردم که نزدیک به 2200 تا شد به همین دلیل کیفیت این فایل ممکنه پایین باشه ولی قابل مطالعه هست. یکی از معایب پرینت اسکرین این هست که وقتی متنی طولانی باشه واسه گرفتن پرینت اسکرین باید zoom out کرد که باعث ریز شدن فونت میشه. به همین خاطر بعضی از سوالات و پاسخ ها را که طولانی بود به صورت فایل پی دی اف جدا در این فایل ها قرار دادم. دوست عزیزمون simon هم در این تاپیک از روش دیگه ای واسه استخراج سوالات استفاده کرده که خیلی خوبه ولی متاسفانه این روش وقت گیر هست و ممکنه تمام این فایل ها تا اکتبر که تعداد زیادی از بچه ها در این ماه امتحان دارن آماده نشه. بنابراین تا آماده شدن این فایل ها، کاربران می تونند فعلا از این فایل ها استفاده کنید. در واقع من چند هفته پیش این فایل ها را آماده کرده بودم و در این مدت قصد داشتم کل سایت مگوش را از طریق نرم افزارهای موجود دانلود کنم ولی چون این سایت نیاز به یوزر پس داره و سکیوریتیش تقریبا بالاست به راحتی این کار امکان پذیر نیست و انجامش نیاز به کد نویسی داره و با توجه به زمان محدودی که دارم این کار فعلا امکان پذیر نیست. درحال حاضر هم چون فروم فیلطره (که آپلود و دانلود را برای کاربران مشکل کرده) و فضای آپلود من هم تموم شده، فایل ها را در مدیافایر آپلود کردم و به محض برطرف شدن محدودیت ها، مجددا این فایل ها را در همین جا آپلود خواهم کرد. پسورد فایل های فشرده هم applyabroad می باشد. در نهایت از کاربر عزیز Breeze2014بابت لطفشون تشکر میکنم که اکانتشون رادر اختیار بنده قرار دادن تا بتونم این فایل ها را آماده کنم.
    ویرایش توسط Leopold : August 31st, 2013 در ساعت 03:20 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

بخش رياضي و وربال مگوش

توضیح : فایل های پیوست شده با فایل های موجود در لینک های پست اول مشابه است و فقط برای اینکه ممکن است لینک های بالا از کار بیفتند در فروم نیز پیوست شده اند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar Q.rar (38.79 مگابایت, 16566 views)
    • نوع فایل: rar V1.rar (26.79 مگابایت, 13166 views)
    • نوع فایل: rar V2.rar (32.50 مگابایت, 12545 views)
    ویرایش توسط studentz : December 19th, 2013 در ساعت 11:02 AM دلیل: ترکیب پست ها و توضیح
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)