صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

سلام
    من کاردانی را در رشته مکانیک خودرو خواندم و کارشناسی را در رشته مکانیک سیالات حال می خواهم در المان اقدام کنم جهت گرفتن پذیرش منتها دوباره می خوام تغییر رشته بدم در گرایش دیگر از مکانیک با دوستانم که مشورت کردم گفتند چون هر دو مدرک را از دانشگاه ازاد گرفتی قبول نمی کنند و باید دوباره از لیسانس شروع کنی بخوانی و برای ارشد پذیرش نمیدن و اینکه می خوام بدونم که دوره لیسانس در المان در رشته های فنی مهندسی چقدر زمان می برد و اینکه می تونم کارشناسی به ارشد را به صورت پیوسته بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اجرایی عمران,دانشکده فنی مشهد

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز.یه سوالی بنده داشتم اونم اینکه بنده در دانشگاه فنی مشهد درس میخونم مقطع کاردانی معدلمم فکر نکنم بشه از 14 یا 15 بیشتر بشه فعلا که ترم 3 ام معدلم 12 هست.سوالی که داشتم اونم اینه که واسه پروسه اپلای واسه لیسانس ازمون خاصی بنده باید بدم؟یا تافل و اس ای تی نیاز هست فقط؟چون هیچ منبعی واسه مقطع کاردانی اصلا وجود نداره این سوال رو میپرسم.سوال دو اینکه من اگر اپلای کنم شانسی دارم؟چون یکی از دوستان قبلتر فرموده بودند شما که معدلت پایینه لیسانسو اینجا بگیر واسه مسترز اقدام کن من نگران تتبیق نخوردن درسام نیستم ولی میخام بدونم ایا پایین بودن معدل دوره کاردانی ربطی به پذیرش شدن یا نشدن داره؟و اینکه من تو این دانشگاه درس میخونم امتیاز مثبتی به حساب میاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای فنی حرفه ای

سلام دوستان
    من مدرک کاردانی مکانیک خودرو دارم برای ادامه تحصیل برای کدام کشور ها میتونم ادامه تحصیل بدم؟
    ممنون

سلام دوستان، ایا کسی اطلاع داره که دانشگاه های آلمان (برلین) مدرک کاردانی رو قبول میکنند؟ یا ممکنه درس ها رو تطبیق بدن؟
    از کجا میتونم در این مورد اطلاعاتی پیدا کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک عجیب کاردانی!

سلام
    من 25 سالمه و دانشجوی کاردانی الکترونیک دانشگاه آزادم (واحد سما) بلحاظ پژوهشی و ابداع و اختراع آدم فعالی هستم.
    دوتا اختراع ثبت شده دارم ، عضو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزادم ، تو تیم های پژوهشی فعال بودم و بابتش تقدیر نامه گرفتم.
    سال 93 دانشجوی پژوهشگر برتر شدم البته تو دانشکده سما.
    الان تو دانشگاه آزاد کرج تو مرکز رشد واحد های فناور هسته فناور هستم و دارم روی لامپ های رادار و مایکروویو کار میکنم.
    دیپلم فنی الکترونیک دارم اما به صورت از راه دور(بهارستان) پیش دانشگاهی ریاضی هم گرفتم.حدودا یه ترم دیگه هم کاردانی مو میگیرم.
    من شخصا به علوم پایه علاقه دارم و میخوام از اول با پیش دانشگاهیم، تو مقطع کارشناسی پیوسته فیزیک ادامه بدم .
    اما از طرفی خیلی دلم میخواد برم خارج و کلا مهاجرت کنم. اینجا از ایده هام و فکرم حمایت چندانی نمیشه.
    من آرزو دارم یه بودجه امن سالیانه برای کار های پژوهشیم داشته باشم چیز بیشتری نمیخوام.
    میشه یه راهی جلوم بزارین که بتونم تو کشور های اروپایی یا آمریکایی ادامه تحصیل بدم؟
    احساس فشار روانی میکنم تو این مملکت.

Junior Member

سلام من دانشجوی سال اول پیام نورم (کارشناسی پیوسته مهندسی برق قدرت).می خوام کاردانی ام رو که گرفتم برای ادامه تحصیل به کره جنوبی یا ژاپن مهاجرت کنم .چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید :
    1- آیا دانشگاه پیام نور کاردانی می دهد؟با توجه با اینکه من کارشناسی پیوسته قبول شدم
    2- ایا دانشگاه های کره یا ژاپن مدرک پیام نور رو قبول دارن؟ ایا میشه از کاردانی به بعد تو خارج شروع کنم ؟

سلام
    بله پیام نور کاردانی می دهد
    معدل کل باید بالای 12 باشد و باید 68 یا 70 (بسته به نوع ورودی و رشته) گذرانده باشید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)