صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47

موضوع: مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی امور فرهنگی

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک عجیب کاردانی!

یک دوره 1 ساله هست پیش نیاز بچلر اما شما که کاردانی داری مستقیم میری بچلر

برای مثال تو سایت دانشگاه وستمینستر دقیقا زده کاردانی تو قسمت اطلاعات ایران

سلام
    من متوجه منظورتون نشدم، ممکن آدرس سایت و راهنمایی مربوط به قسمتی که می فرمایید رو به صورت سمت راست و چپ یا کجای صفحه سایت رو مشخص کنید تا بتوانم بهتر متوجه بشم؟

Junior Member

پیش فرض مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

خواهش میکنم یکی به من بگه مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟
    ایا دانشگاهی هست مدرک کاردانی رو پذیرش کنه ؟ فقط هم برای ادامه تحصیل تا لیسانس لازم دارم.

کاردانی IT از دانشگاه علمی کاربردی.

تشکر و سپاس فراوان.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramata نمایش پست ها
    ایا دانشگاهی هست مدرک کاردانی رو پذیرش کنه ؟ فقط هم برای ادامه تحصیل تا لیسانس لازم دارم.

تشکر و سپاس فراوان.
    در امریکا و کانادا که بنده اطلاع دارم ممکنه بعضی واحدهاتون رو که با نمره بالا گذروندید قبول کنند والبته خیلی بستگی به دانشکده مقصد داره. ولی اینکه مدرک کاردانی تون رو بپذیرند و بگن حالا دوسال بخونید تا لیسانس بگیرید نخیر. من بچه هائی رو دیدم که با لیسانس ایران کانادا اومدن و دوباره لیسانس شروع کردند و یکسال یا حداکثر دوسال از واحدهاشون قبول شد. کاردانی که جای خود داره.

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

تشکر و سپاس فراوان.

در مالزی هم که بنده اطلاع دارم. روال دانشگاه های دولتی مشابه امریکا و کاناداست. یعنی برای مقطع لیسانس درخواست میدید و اگر پذیرش دادن ثبت نام میکنید، بعد صحبت میکنید و فرم پر میکنید و واحدهای با نمره بالا رو قبول میکنند. درموارد خاص هم دیده شده هیچ چیزی قبول نمیکنن(دانشگاه یو ام سخت گیر هست در این مورد).
    در دانشگاه های خصوصی، تقریبا همه قبول میکنند. اول مدارک رو می فرستید و همون زمان که پذیرش میدن میگن چقدر تطبیق دادیم و چقدر باید بخونید. یکی از دانشگاه های خصوصی ۲ سال از ۳ سال رو برای یک دارنده مقطع کاردانی تطبیق داد!! البته اون دارنده مدرک کاردانی کلکسیونی از مدارک و گواهینامه های جانبی و سابقه کار داشت.

موفق باشید
    ویرایش توسط zohrefadaee : December 14th, 2011 در ساعت 09:39 PM
    -----------------------

God Knows The Best

Banned

تشکر و سپاس فراوان.
    in some universities, they do not offer 1st and 2en year courses which are too general. instead they will ask you to go the commiunity college which only offer these courses. then you can transfer your credits to them and continue for B.Sc.

in rare cases you can find a low quality school in US that they is willing do the same thing for you.
    but the thing that i can say about A.S. is that you can find the schools but you need to pay a good amount of money to them for that.

Junior Member

برای اروپا دانشگاهی یا جایی نیست ؟ضمنا مدرک من پودمانیه امکانش هست قبولش کننند؟ایا لیسانس مالزی در دانشگاه های اروپایی اعتباری داره ؟مرسی

رشته و دانشگاه

برای اروپا دانشگاهی یا جایی نیست ؟ضمنا مدرک من پودمانیه امکانش هست قبولش کننند؟ایا لیسانس مالزی در دانشگاه های اروپایی اعتباری داره ؟مرسی

قسمت اول سوالتون رو دوستان که اطلاعات اروپا دارن جواب میدن.
    نمیدونم با مدرک علمی‌ کاربردی مشکلی‌ دارند دانشگاه‌های دولتی مالزی یا نه. ایمیل بزنید و بپرسید. دانشگاه‌های خصوصی رو میدونم مشکلی‌ ندارند.
    شما دانشگاه دولتی مالزی و یا خصوصی معتبر بخونید، مدرکش معتبر است در همه جا.
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    قسمت اول سوالتون رو دوستان که اطلاعات اروپا دارن جواب میدن.نمیدونم با مدرک علمی‌ کاربردی مشکلی‌ دارند دانشگاه‌های دولتی مالزی یا نه. ایمیل بزنید و بپرسید. دانشگاه‌های خصوصی رو میدونم مشکلی‌ ندارند.شما دانشگاه دولتی مالزی و یا خصوصی معتبر بخونید، مدرکش معتبر است در همه جا.
    تشکر میکنم از لطفتون تا الان هم خوب کمکم کردیدولی 2 ا چیزو یاد نگرفتمددلاین دانشگاهها و اخرین فرصت ارسل مدارک از کجا بفهمملیست بهترنین دنشگاههای هر کشور رو از کجا ببینمشرایط ورود به رشته رو از کجا یاد بگیرماز کجا بفهمم چقدر وقت دارم تا مدرک بفرستم ایا تاریخ مهلت همه دانشگاهها یکی هسش؟

رشته و دانشگاه

تشکر میکنم از لطفتون تا الان هم خوب کمکم کردیدولی 2 ا چیزو یاد نگرفتمددلاین دانشگاهها و اخرین فرصت ارسل مدارک از کجا بفهمملیست بهترنین دنشگاههای هر کشور رو از کجا ببینمشرایط ورود به رشته رو از کجا یاد بگیرماز کجا بفهمم چقدر وقت دارم تا مدرک بفرستم ایا تاریخ مهلت همه دانشگاهها یکی هسش؟
    برای این سوالات به فروم های مربوطه سر بزنید، جواب همه سوالاتتون رو از ابتدا تا به انتها میگیرید.
    طبق قوانین اینجا، زیر مجموعه هر موضوع، فقط در مورد همون موضوع صحبت میشه

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

سلام
    من ۴۰ واحد مونده لیسانس ولش کردم خدمتم رو رفتم و اومدم قبرس تازه. اینجا به اندازه اروپا که خوبه امریکا هزینه داره .رشتم معماری هست. به این امید اومدم که واحدامو بیشتر قبول کنن ولی‌ نکردن.همون ۲ سال رو قبول کردن. به این فکر افتادم که حالا که شرایط با خیلی‌ جاها برابر هست اگه بشه برم یه جای بهتر مثل اروپا .اگه بیشتر هم خرجش بشه ارزششو داره اون وقت. هدفه نهاییم کاناداست. می‌شه کمکم کنین معدلم حدود ۱۶ هست از دانشگاه آزاد ۳d max ، auto cad و vray هم بلدم و مدرکشو دارم
    مرسی‌
    ویرایش توسط sahand_a : May 22nd, 2012 در ساعت 03:06 AM دلیل: پینگلیش

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)