صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک کاردانی رو کجا قبول میکنند ؟

سلام من دانشجوی رشته معماری بودم از آزاد شاهرود 40 واحدم مونده بود که انصراف دادم اومدم قبرس برای ادامه اینجا فقط 2 سالم رو قبول کردن . اینجا هزبنه ها خیلی بالاست. لطفا کمکم کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنم.آلمان یا کانادا یا ایتالیا میشه؟ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kiann نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته معماری بودم از آزاد شاهرود 40 واحدم مونده بود که انصراف دادم اومدم قبرس برای ادامه اینجا فقط 2 سالم رو قبول کردن . اینجا هزبنه ها خیلی بالاست. لطفا کمکم کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنم.آلمان یا کانادا یا ایتالیا میشه؟ممنونم
    کانادا خیلی بعیده همون دوسالش رو هم قبول کنند. هزینه هاش هم چندین برابر قبرس خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کانادا خیلی بعیده همون دوسالش رو هم قبول کنند. هزینه هاش هم چندین برابر قبرس خواهد بود.
    میشه کمکم کنید که کجا میتونم ادامه بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kiann نمایش پست ها
    میشه کمکم کنید که کجا میتونم ادامه بدم؟
    انگلیس می تونید از سال دوم شروع کنید (و دو ساله لیسانس بگیرید) ولی قاعدتا هزینه ها بالاتر از قبرس خواهد بود.

مرسی من همه ی پست ها رو خوندم .خودم الان مدرک کاردانی معماری دارم اما متوجه نشدم واحدهامو (اروپا) به چه عنوانی قبول می کنند؟ (برداشتم این بود بهتره ااز اول برای لیسانس اقدام کنم؟!)

Junior Member

دوستان سلام
    من قصد دارم که در مقطع کارشناسی در یه دانشگاه رایگان و به زبان انگلیسی تحصیل کنم
    دیپلم فنی و حرفه ای دارم (11ساله) + کاردانی ( کامپیوتر نرم افزار ) از دانشگاه آزاد اهواز با معدل (17/14)
    در حال حاظر دانشجوی ترم 2 مهندسی نرم افزار هستم و حدودا 35 واحد پاس کردم
    دوره مهندسی مایکروسافت رو در مجتمع فنی تهران گذروندم و مدرک MCITP این مجتمع رو دارم
    2 سال سابقه کار تخصصی شبکه توی شرکت نفت و سازمان جهاد کشاورزی دارم
    در حال حاظر زووم کردم روی آیلتس و فکر میکنم تا اسفند 91 بتونم 6 یا 6.5 بگیرم
    سئوال اول : توی کدوم کشور و کدوم دانشگاه رایگان میتونم با کمترین هزینه درس بخونم؟ ( به تازگی یه بحران مالی رو پشت سر گذاشتم و نقدینگیم در حد 20 میلیونه )
    سئوال دوم : نزدیک ترین زمانی که میتونم واسه اپلای اقدام کنم کی ه؟
    سئوال سوم : نمره دروس تخصصی من همگی بالای 16 هستن ، آیا میتونم دروسی رو که در 2 ترم کارشناسی پاس کردم تطبیق بدم؟
    ممنون میشم اگر هر کمک و راهنمایی یا پیشنهادی دارید منو در جریان بزارید
    من مرتب فروم رو چک میکنم ولی اگر حوصله داشتید لطفا جوابتون رو واسم ایمیل کنید (درج آدرس ایمیل خلاف قوانین هست)
    پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط ariaie : September 17th, 2012 در ساعت 01:32 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل
    A.Eidizadeh

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک عجیب کاردانی!

سلام دوستان خوبم..
    اگه میشه جواب این سوالم رو بدید خیلی مهمه و باید بدونم که میتونم روش حساب باز کنم یا نه ..
    یکی از دوستان دیگه هم پرسیده بودن ولی جوابی ندیدم واسه سوالشون..
    من معدل کاردانیم پایین وحدود 13.5 هست در صورتی که کارشناسیم رو خوندم و معدل 16.75 اوردم خواستم بدونم واسه ترجمه و ریز نمرات معدل کاردانی هم مهمه و باید تبدیل به جی پی ا بشه و فرستاده بشه واسشون؟
    اگه اینجوری باشه فکر کنم باید قید مستر رو زد.. چون من فاند واسم خیلی مهمه .. و امیدم به معدل و نمره جی ار ای ایندم بود فقط.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadSecret نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم..
    اگه میشه جواب این سوالم رو بدید خیلی مهمه و باید بدونم که میتونم روش حساب باز کنم یا نه ..
    یکی از دوستان دیگه هم پرسیده بودن ولی جوابی ندیدم واسه سوالشون..
    من معدل کاردانیم پایین وحدود 13.5 هست در صورتی که کارشناسیم رو خوندم و معدل 16.75 اوردم خواستم بدونم واسه ترجمه و ریز نمرات معدل کاردانی هم مهمه و باید تبدیل به جی پی ا بشه و فرستاده بشه واسشون؟
    اگه اینجوری باشه فکر کنم باید قید مستر رو زد.. چون من فاند واسم خیلی مهمه .. و امیدم به معدل و نمره جی ار ای ایندم بود فقط.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    بله، باید ترجمه شود. 72 واحد کاردانی + 68 واحد کارشناسی.
    البته خب من هم دو ترم اول کاردانی به فکر مهاجرت نبودم و معدلم از 16 بالاتر نرفت، معدل ترم سوم 19.25 شد و معدل 4 ترم دیگر زیر 19 نمی شود.
    معمولا معدل سال های آخر تحصیل اهمیت بیشتری دارد و مابقی مربوط است به پیدا کردن استاد مربوطه و نمونه کار شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    بله، باید ترجمه شود. 72 واحد کاردانی + 68 واحد کارشناسی.
    البته خب من هم دو ترم اول کاردانی به فکر مهاجرت نبودم و معدلم از 16 بالاتر نرفت، معدل ترم سوم 19.25 شد و معدل 4 ترم دیگر زیر 19 نمی شود.
    معمولا معدل سال های آخر تحصیل اهمیت بیشتری دارد و مابقی مربوط است به پیدا کردن استاد مربوطه و نمونه کار شما.
    دوست عزیز من با همه ی واحد های کاردانی و کارشناسیم که حدودا 168 تا شد جی پی ا گرفتم و شد 2.9 ... به تظرتون دیگه شانسی واسه پذیرش و فاند نیست؟

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadSecret نمایش پست ها
    دوست عزیز من با همه ی واحد های کاردانی و کارشناسیم که حدودا 168 تا شد جی پی ا گرفتم و شد 2.9 ... به تظرتون دیگه شانسی واسه پذیرش و فاند نیست؟
    البته که شانس دارید.
    این بستگی به کشور و دانشگاه مورد نظر شما دارد.
    نمره GRE تاثیر بسیار زیادی دارد، مابقی مربوط به رزومه، پرتفیلو و انگیزه نامه شما می شود.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)