نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
سلام دوستان....مقرون به صرفه ترین ADSL‌ که میشه با خط تلفنش گرفت چیه؟ که زیر 100 گیگ حجمش هم نباشه
سلام
ببینید کلا شرکتهای اینترنتی طوری برخورد میکنن و پلن میزارن که زیر 100 گیگ ارزشش رو نداره . مثلا تی پی جی پلن 50 گیگ رو با تلفن میده 50 دلار درصورتیکه پلن نامحدود رو با تلفن میده 60 دلار خوب معلومه که گرفتن پلن نامحدود با 10 دلار ماهی بالاتر که اینجا اصلا رقمی نیست و پول 1 ساندویچه خیلی بهتره.
اینجا چند تا شرکت هستن که معروفن و پروایدر اصلی هستن مثله آپتوس - تلسترا - اینترنود و قیمت هاشون خیلی بالاست و قراردادهای معمولا دوساله میبندن که من زیاد خوشم نمیاد ولی شرکت هایی هستن که قیمت پایین تر دارن و سرویس تقریبا مناسبی دارن ( مثلا سرعت دانلود 800 کیلو تا 2 مگابایت در ثانیه ) که برای مصرق خانگی بسیار مناسبه.
شرکت های در این رده تی پی جی ( بد نیست ولی ینا بر شانستون ممکنه سرویسی که بهتون میدن اشکالات فنی خاص داشته باشه که توضیح میدم و سرعت دانلود تا 2 مگ) - آدامز ( یکی از دوستان باهاش پلن داره و میگه سرعت دانلودش 1 مگه) - دودو که خیلی ازش بد شنیدم.
من خودم تی پی جی دارم و در حال حاضر راضیم - نامحدود و تلفن لند لاین که تلفنم تماسش مجانی نیست ولی سرویسش مجانیه - اوایل ایراد فنی داشت به این صورت که بسرعت و بصورت نامحسوس قطع و وصل میشد - این رو از روی تلفنهای اسمارت قون میشد فهمید چون اسکایت بسرعت آن و آف میشد - یه دوماهی باهاش کلنجار رفتم و هی زنگ زدم به کاستومر سرویسشون که انصافا آدمهای خوبی بودن و دیگه بیخیال شدم ولی یهو یه روز دیدم که مشکل حل شده و دیگه مشکلی باهاش ندارم - البته این مشکل رو در هاستلی که اون هم تی پی جی داشت تجربه کرده بودم اینه که مطمئن بودم ایراد از خود سرویس هست - آخرش نفهمیدم که مشکل چی بود ولی حل شد.
تی پی جی یک سری هزینه های اولیه هم داره مثل وصل کردن اینترنت مودم و... که کمی آدم رو مایوس میکنه ولی بهرحال بعدش خوبه و به سرویسش می ارزه اینه که شما باید تمامی اینها رو بررسی کنی ببینی بقول اینجا هیدن کاست هاش چیه و در آخرش ببنیی کدومش برات به ضرفه تره - توصهی من به شما اینه که از بستن قراردادهای دوساله که اینجا معموله خودداری کن و دنبال اونهایی باش که قراردادشون کوتاه مدته - پلن من 6 ماهه بود ولی چون ازش راضی بودم ادامه دادم
چند وقتیه که اینترنود که سرویسش خیلی خوبه پلن 150 گیگ گذاشته با 60 دلار که اونم خوبه
کلا اینو بگم که اکثر پلنها روی 60 دلاره و معمولا شرکت ها این مبلغ رو سقف قیمتی سرویسشون قرار میدن
اگر به ایران هم میخواین زنگ بزنین تی پی جی پلنی داره که با 88 دلار نامحدود اینترنت و تلفن و تماس به ایران و 80 کشور دیگه رو بهتون میده که بنظرم خیلی خوبه