صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 260

موضوع: اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استایل ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

مجانی هست این خدمات درمانی؟ یا باز باید بیمه بخریم بعد درس؟ در مجموع به نظرت استرالیا بهتر هست یا انگلیس؟ با در نظر گرفتن نظرات دوستانی که رفتن دکتری انگلیس و کسانی که دکتری استرالیا هستند... در مجموع
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خواهش میکنم. ویزایی که استرالیا به کسانی که از دانشگاههای این کشور فارغ التحصیل میشن، میده اسمش هست Temporary Graduate visa (subclass 485). این ویزا برای فارغ التحصیلان دوره دکترا تا 4 چهار سال معتبره.
    دولت استرالیا به صرف اینکه کسی اقامت این کشور رو بگیره وام نمیده. شما باید بتونین کار پیدا کنین تا بهتون وام بدن. اما بیمه خدمات درمانی medicare به همه کسانی که اقامت دائم بگیرن (یا حتی برای اقامت دائم تقاضا داده باشن) تعلق میگیره.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    مجانی هست این خدمات درمانی؟ یا باز باید بیمه بخریم بعد درس؟ در مجموع به نظرت استرالیا بهتر هست یا انگلیس؟ با در نظر گرفتن نظرات دوستانی که رفتن دکتری انگلیس و کسانی که دکتری استرالیا هستند... در مجموع
    سلام

من به خاطر اينكه زياد در زمينه دكترا اطلاعات ندارم نميتونم كمك زيادى بكنم و ساير دوستان بهتر ميتونند راهنمايى كنند ولى اين رو فقط ميخواستم بگم كه به نظر من كار پيدا كردن در مقطع دكترا نسبت به ساير مدارك كلا سخت تره و اين در مورد اكثر كشورهاى پيشرفته صادقه. همانطور كه خود شما هم بهتر ميدونيد دكترا وارد فاز تحقيقاتى ميشه و به همين دليله كه كار واسش كمتره. در اين كشورها اكثريت كارها به اشخاص داراى ليسانس داده ميشه و مدارك بالاتر به راحتى over qualify ميشه.
    البته بعضى كشورهاى در حال توسعه از جمله كشورهاى حاشيه خليج فارس از اين قاعده كلى مستثنا هستند. در مجموع به نظر من كارهاى تحقيقاتى دكترا در آمريكا و كانادا وضعيت به مراتب بهترى دارند، استراليا بازار كار خاص خودش رو داره اما داراى مزاياى خاص خودش هم هست. انگلستان هم فكر ميكنم شرايط سخت ترى نسبت به ساير كشورها داشته باشد.
    در مورد بيمه Medicare فكر ميكنم شرايط خوبى داشته باشه در مجموع.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    برای وسایل برقی که میخوایم از ایران بیاریم، آیا همینجا تو ایران تبدیل مناسب گیر میاد؟ من دقیقا نمیدونم باید به فروشنده بگم چی میخوام.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    برای وسایل برقی که میخوایم از ایران بیاریم، آیا همینجا تو ایران تبدیل مناسب گیر میاد؟ من دقیقا نمیدونم باید به فروشنده بگم چی میخوام.
    سلام

بله گير مياد. بسيار هم ارزونتره. لوازم الكتريكى فروشيها اكثرا دارن، بگيد تبديل دوشاخ استراليا ميخواهيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام
    اگه بگید تبدیل دوشاخه استرالیا میخوام بعد باید براشون توضیح بدید استرالیا کجاست و سیستم پریزهاش چطوریه!!!!
    راه حل اینه که برید لاله زار و بگید تبدیل universal ( اصطلاحا جهانی) میخوام. لاله زار پر لوازم الکتریکیه. 1 سال قبل قیمتش بود 15 هزار تومن. می تونیدم بیاید همینجا تو استرالیا تو سوپرمارکت ها بخرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سلام دوستان.
    من مسافر شهر gold coast هستم و در سایت https://flatmates.com.au ثبت نام کردم و الان دنبال یه جایی برای رفتن هستم. دانشگاه خوابگاه داره اما قیمتش بالاتر از خونه های شیر هست واقعا نمی دونم زندگی شیر در کشور های خارجی چطور هست کسی از دوستان تجربه ای داره که باید به چه نکاتی توجه کنم؟

در مورد سیم کارت که اینترنت درست حسابی داشته باشه در این شهر کسی اطلاعی داره؟

پلنهای Pre-paid از Virginmobile رو یه نگاه بنداز.
    https://www.virginmobile.com.au/prep...plans/compare/
    پلنهای Amaysim هم بد نیست:
    http://www.amaysim.com.au/mobile-pla...ysim-as-you-go
    من خودم قبلا Amaysim داشتم و الآن هم از پلن Simple از Virginmobile استفاده می‌کنم که اعتبارش 90 روز هست. پلن Long expiry هم داره که اعتبارش تا 365 روز هست، ولی به نظرم همون Simple به صرفه تر هست چون اگه کردید اضافه داشته باشی و recharge کنی، اعتبار باقیماندت از بین نمیره و به اعتبار جدید اضافه میشه.
    آنتندهی هر دو شون هم بد نبست چون جفتشون روی شبکه Optus هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام

در مورد سیم کارت( همون سئوال همیشگیم) بازم یه سئوالی داشتم. من تا الان سیم کارت های Telstra، Lebara، Lyca رو داشتم ولی راضی نبودم. بعضی هاشون گرونه، بعضی هاشون آنتن دهی خوبی نداره( مثل لایکا) و از همه مهم تر مشکلی که دارم اینه که اینا همشون اعتبارش بعد از 30 روز تموم میشه. کسی سیم کارت pre-paid که اعتبار نامحدود داشته باشه( یعنی تا وقتی که کردیتت تموم نشده باشه کار بکنه و بعد از یک ماه خود به خود قطع نشه) سراغ داره؟ ممنون
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مسافر شهر gold coast هستم و در سایت https://flatmates.com.au ثبت نام کردم و الان دنبال یه جایی برای رفتن هستم. دانشگاه خوابگاه داره اما قیمتش بالاتر از خونه های شیر هست واقعا نمی دونم زندگی شیر در کشور های خارجی چطور هست کسی از دوستان تجربه ای داره که باید به چه نکاتی توجه کنم؟

در مورد سیم کارت که اینترنت درست حسابی داشته باشه در این شهر کسی اطلاعی داره؟
    سلام
    زندگی در خونه های شیر مزیت مهمش ارزونیش هست ولی طبیعتا از اونجایی که افراد مختلفی تو این خونه ها رفت و آمد می کنند و این ممکنه مشکل ساز بشه. در عین حال اختلاف فرهنگی بین مردمان کشورهای مختلف بسیار زیاده و هر کسی علائق مخصوص خودشو داره. من خودم ظرف 1 سال تو 4 تا خونه مختلف به صورت شیر زندگی کردم و از این نظر رکورددار محسوب میشم. دلیل اینی هم که همش جابجا شدم این بود که نتونستم با هم خونه ای ها یا حتی صاحبخونه ها کنار بیام. یه توصیه ای که میکنم اینه که حتما سعی کنید خونه شیر طوری باشه که صاحبخونه خودش اونجا زندگی نکنه. ضمنا سعی کنید خونه هایی رو برید که حداکثر خونه رو با 1 یا 2 نفر شیر کنید و ترجیحا یه صحبت کوتاهی هم با هم داشته باشید تا با علائق و سبک زندگی هم آشنا بشید.

Junior Member

وقتی هفته ای میخواین 250 تا 350 دلار بدین چرا خونه شیر (چند نفره) میگیرین؟ کار اشتباهیه که این مقدار هزینه کنی بعد بری با چند نفر دیگه مثلا زندگی کنی و با کمباین مزارع علم رو درو کنی...

یک خونه تک نفره بگیرین که خودتون ارباب خودتون باشین. خارج از مرکز شهر بگیرین ، قیمت ها کمتره. مرکز شهر حلوا پخش نمیکنن. اگه لازم بود یک دوچرخه بخرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

با سلام خدمت دوستان عزیز
    خواستم بپرسم کسی از ایالت تاسمانیا شهر لنسستون تو این فروم هست؟ اطلاعاتی می خواستم در مورد شرایط زندگی در اونجا و هزینه ها و حتی تعداد ایرانیاهای اونجا؟
    خوشحال میشم اگه راهنمایی کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)