صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 260

موضوع: اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استایل ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

سلام دوستان
    کسی درمورد کارت و هزینه مترو در سیدنی اطلاعاتی داره؟
    چه نوع کارتهایی دارن و کدومشون برای سفر 5،6 روزه به صرفه تره؟ کارتهای روزانه یا هفتگی یا مثلا کارتهای بدون محدودیت مسافت اما بامحدودیت در زمان دارن؟
    کلا هزینه رفت وآمد با مترو و تاکسی چجوریه؟
    ممنون میشم اگه کسی که میدونه سریعتر راهنمایی کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

خونه دو نفره میشه گرفت تو سیدنی ؟
    اون نفر رو من نشناسم و جاهیی هست بشه گشت و پیداش کرد ؟

Junior Member

دوستان من برای دو هفته جا می خوام تو سیدنی. از 26 دسامبر تا 10 ژانویه.

می شه کمکم کنید. ممنون از همه.

دوستان کسی اطلاع داره کالباس و سوسیس های شبیه ایران رو تو استرالیا از کجا میشه تهیه کرد؟ اصلا پیدا میشه؟ این کالباس سوسیس هایی که مثلا تو کلز هست مزش شبیه کالباس های ایران نیست. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره کالباس و سوسیس های شبیه ایران رو تو استرالیا از کجا میشه تهیه کرد؟ اصلا پیدا میشه؟ این کالباس سوسیس هایی که مثلا تو کلز هست مزش شبیه کالباس های ایران نیست. با تشکر
    شما میتونید از فروشگاه های ایرانی تهیه کنید. یه برند هست فکر میکنم به نام Belia که اینجا تولید میشه ولی ایرانیه.
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

سلام
    چرا هیچ کس از لوازمی که لازمه همراهمون باشه برای اومدن صحبت نکرده ؟ جدا از وسایل شخصی …
    البته من متاهل هستم و همراه همسرم میام … اگر هم بتونیم تصمیم داریم که یونیت کوچیک بگیریم … سایتی و میشناسید که بتونیم از ایران اجاره کنیم ؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitaghafari نمایش پست ها
    سلام
    چرا هیچ کس از لوازمی که لازمه همراهمون باشه برای اومدن صحبت نکرده ؟ جدا از وسایل شخصی …
    البته من متاهل هستم و همراه همسرم میام … اگر هم بتونیم تصمیم داریم که یونیت کوچیک بگیریم … سایتی و میشناسید که بتونیم از ایران اجاره کنیم ؟
    توصیه میکنم برای ورود هاستل یا هوم استی بگیرید و بهیچ وجه خونه و یا یونیت رو بدون اینسپکشن و حضور فیزیکی اجاره نکنید.
    Racism. It Stops With Me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 5 روزی میشه که رسیدم perth و با توجه به اطلاعاتی که قبل از اومدنم کسب کرده بودم تا الان مشکل خاصی نداشتم و همه چیز خوب پیش میره خدا رو شکر. یه سری سئوالاتی داشتم که می خواستم اینجا از دوستان با تجربه تر بپرسم ممنون میشم اگر جواب بدید:
    1- من یه سیم کارت pre-paid از telstra از یکی از فروشگاه های داخل دانشگاه UWA خریدم به قیمت 30 دلار ( Telestra Caps Encore) و بعد تو سایتش register کردم. یه سری مشکلاتی که این سیم کارت داره اینه که مثلا اگر به MessageBank یا در واقع همون پست صوتی زنگ بزنید براتون هزینه حساب میکنه که من اینو نمی دونستم. ضمنا سهمیه اینترنتش هم 400 مگابایت Caps هست و بعد از اون دیگه به طور نجومی هزینه موبایل رو حساب میکنه. البته از ساعت 6 عصر تا 6 صبح می تونید با شماره های استرالیایی تماس مجانی داشته باشید که من هم از همین ویژگی استفاده می کنم عصرها تلفن میزنم برای پیدا کردن خونه.
    حالا سئوالم این بود که من اگه بخوام اینترنت موبایل رو گوشیم داشته باشیم چه سیم کارتی رو توصیه می کنید؟ آیا تو استرالیا مثلا از این اینترنت های wireless سراسری هم هست؟ چون من الان خونم موقته تو یه hostel زندگی میکنم و خوب نمی تونم برم ADSL بخرم. این Hostel هم اینترنتش رایگان نیست من از قیمتش راضی نیستم. خلاصه هنوز به لحاظ اینترنت مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید.
    سلام من میتونم ایمیل شما رو داشته باشم. چون من هم میخواهم به دانشگاه پرث بیام و یه سری اطلاعات از شما بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیرکبیر

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من حدود سه ماه دیگه میخوام بیام سیدنی با ویزای کار البته موقت، مطالب این فروم رو خوندم، میخوام بدونم هاستل خوب و تائید شده سراغ دارید تو سیدنی؟ من که چک می کردم هاستل ها رو، هم گرون بودن هم خیلی نامناسب، شبی 32 دلار آمریکا برای یه اتاق 10 تخته زیاد نیست؟؟؟ برای خونه واقعا نمیدونم چکار کنم بالاخره

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من حدود سه ماه دیگه میخوام بیام سیدنی با ویزای کار البته موقت، مطالب این فروم رو خوندم، میخوام بدونم هاستل خوب و تائید شده سراغ دارید تو سیدنی؟ من که چک می کردم هاستل ها رو، هم گرون بودن هم خیلی نامناسب، شبی 32 دلار آمریکا برای یه اتاق 10 تخته زیاد نیست؟؟؟ برای خونه واقعا نمیدونم چکار کنم بالاخره
    سلام
    سیدنی شهر گرونیه و قیمت ها همینطوریه و کیفیت هم به شدت پایینه. تو این اتاق های مشترک هم خیلی وقت ها مواد مصرف می کنن و محیط های کثیف و نامناسبیه. من توصیه می کنم دنبال خونه share بگردید یکی سایت gumtree.com.au یکی هم airbnb.com.au رو می تونید چک کنید. قیمت هاش هم بهتره مثلا فرض کنید یه آپارتمان سه خوابه رو 3 نفر share میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)