صفحه 20 از 25 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 260

موضوع: اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استایل ....

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من حدود سه ماه دیگه میخوام بیام سیدنی با ویزای کار البته موقت، مطالب این فروم رو خوندم، میخوام بدونم هاستل خوب و تائید شده سراغ دارید تو سیدنی؟ من که چک می کردم هاستل ها رو، هم گرون بودن هم خیلی نامناسب، شبی 32 دلار آمریکا برای یه اتاق 10 تخته زیاد نیست؟؟؟ برای خونه واقعا نمیدونم چکار کنم بالاخره
    یه کلیسا هست که به صورت موقت خونه اتاق میده. هفته ای 280 یا 250. دقیقش رو نمیدونم. از هاستل خیلی بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    یه کلیسا هست که به صورت موقت خونه اتاق میده. هفته ای 280 یا 250. دقیقش رو نمیدونم. از هاستل خیلی بهتره
    درسته من الان توي هاستل اين كليسام
    نزديك دانشگاه unsw هست اكثرا هم ايرانين بچه ها
    من هفته ي اول و اينجا ميمونم تا خونه ي شير پيدا كنم
    چون دير ويزام اومد و خوابگاه ها پر شده
    راجب گرفتن خونه شير از راه دور بايد بگم كه بعضياشون واقعا كثيفن و يا خيلي سردن
    بايد بياين و حضوري ببينين

سلام دوستان
    میشه یکی لطف کنه اطلاعاتی راجع به کارهای کژوال بده ؟ مثلا میزان حقوق و نوع کاراش و ساعت کاریش ؟ آیا پیدا کردن این کار ها سخته و یا چقدر زمان نیاز دازه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsalarzade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یکی لطف کنه اطلاعاتی راجع به کارهای کژوال بده ؟ مثلا میزان حقوق و نوع کاراش و ساعت کاریش ؟ آیا پیدا کردن این کار ها سخته و یا چقدر زمان نیاز دازه ؟
    بله پیدا کردن کار کژوال ساده نیست و خیلی بستگی به سطح زبان، شهری که هستی و نوع کاری که میخوای و شانس و جنسیت و .... بستگی داره. حقوق هم معمولا بین 13 تا 20-25 دلار در ساعت میتونه باشه

Junior Member

سلام دوستان....
    ببخشید بابت این سوال اما میخواستم از دوستانی که در ملبورن تشریف دارم بپرسم که از کجا میشه "دوغ" تهیه کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان

من و همسرم درحال آماده شدن جهت مسافرت به پرت برای اواسط اکتبر هستیم، اگر از دوستان کسی هست که تا مدت حدود 2 هفته اتاقی به ما بده تا ما فرصت کافی برای پیدا کردن خونه داشته باشیم ممنون میشم (البته طبیعتا اجاره هم باید پرداخت کنیم). یا از دوستان کسی باشه که میخواد مسافرت کنه به ایران (یا هرجای دیگه ای) ما بتونیم در این مدت استفاده کنیم. و یا اگه کسی از دوستان خانه ای دارد که بتوانیم زندگی کنیم ممنون میشم اطلاع دهید

Junior Member

سلام دوستان
    اینجا کسی هست که در Gold Coast زندگی کنه؟ من تا چند ماه دیگه با ویزای 489 باید بیام Carrara
    میخوام یکمی راجب کارو زندگی و خونه و خرج و مخارج اطلاعات بگیرم
    من با همسرم و پسر 2 سالم دارم میام پس باید خیلی با احتیاط عمل کنم
    ممنون میشم اگر کسی هست و دوست داره کمک کنه به من Private مسج بده یا همینجا پیام بزاره
    ممنون

دوستان ایرانی در پرث تو ایام کریسمس آیا event خاصی هست این دور و برا که ایرانی ها یا غیر ایرانی ها شرکت داشته باشن ؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.یه سوال داشتم.اگه کسی به امتیاز 60 برسه قطعا بعد یک سال اقامت رو میگیره یا بازم 100 درصد نیست؟ و اینکه اگه کسی بدون داشتن سابقه کار به 60 امتیاز برسه ایرادی داره؟؟یا حتما سابقه کار نیازه؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab22 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.یه سوال داشتم.اگه کسی به امتیاز 60 برسه قطعا بعد یک سال اقامت رو میگیره یا بازم 100 درصد نیست؟ و اینکه اگه کسی بدون داشتن سابقه کار به 60 امتیاز برسه ایرادی داره؟؟یا حتما سابقه کار نیازه؟؟
    خیلی از رشته ها الان سهمیه خیلی کمتری نسبت به سابق دارند و برای همین کسانی که امتیاز بالاتری دارند(65 یا 70) اول دعوت میشوند و تضمینی برای دعوت افراد با 60 امتیاز نیست.
    اگه به امتیاز سابقه کار نیاز ندارید خیر لزومی بر داشتن سابقه کار نیست.البته برای لاج ویزا منظورم هست. بعضی سازمانهای اسس کننده برای مدرک سابقه کار نیاز دارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)