صفحه 291 از 310 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نامه درخواست پاسپورت وقتی میاد یعنی ویزا صادر میشه 99 درصد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabourian نمایش پست ها
    خیلی ممنو از پاسختون. اگه نامه درخواست پاسپورت بیاد میشه اینطور برداشت کرد که با درخواست ویزا موافقت شده؟ ممکنه پاسپورت رو درخواست کنند ولی بعد رد کنند اپلیکیشن رو؟

Junior Member

سلام
    دوستان خوب دیدم پست ها قدیمی هست گفتم در خصوص بیومتریک استانبول خدمتتون اطلاعات بدهم
    1: محل کنسولگری کانادا (قسمت انگشت نگاری )عوض شده وبه کنار هتل شرایتون رفته است ، بنابراین خیلی از راننده تاکسی ها بلد نیستند و شما رو به محل قبلی میبرند ولی برگشتن با ده لیر شما میتونین به میدان تکسیم باز گردید.
    2: اگر از هتل مستقیم برای بیومتریک میروید به اطلاعات هتل بگویید که برایتان تاکسی بگیرد چون قیمتها بسیار متغیر است
    3:به جز فرم ها و اصل پاسپورت مدارک دیگری مورد نیاز نیست واقعا
    4:اگر وقت قبلی داشته باشید بهتر است چون روز دوشنبه بسیار شلوغ است بین نیم ساعت در صف و حداقل یکساعت در خود بیومتریک مخصوصا اول وقت نروید بهتر است چون مجبور هستید در صف بمانید و خود مسئولین هم مدام از نداشتن وقت افراد گله مند هستند.
    5: صحبت کردن با موبایل در فضای داخل ممنوع اسا . ترجیحا با بچه نروید چون آوردن همراه و بچه به داخل سالن ممنوع است

Junior Member

سلام دوستان،
    من دیشب برای پدر و مادرم برای ویزای ویزیتور آنلاین اپلای کردم و هزینه‌ی بایومتریک رو پرداخت کردم. قبلا به محض سابمیت مدارک نامه بایو می اومد. ولی الان نوشته که به انگشت نگاری احتیاج ندارین و اگر لازم شد براتون ایمیل میفرستیم. از اونجایی که پدر و مادرم برای انگشت نگاری برای یک هفته بعد تور رزرو کردند، توصیه شما چی هست؟ آیا تور رو کنسل کنم؟ یا تو این فاصله‌ی یک هفته میاد نامه‌ی بایو؟ ممنونم اگر تجربه ای که اخیرا داشتین رو بگین.

بچه ها کمک کنید. من دیروز برای بیومتریک به استانبول اومدم. تو فرودگاه متاسفانه با این که سرچ کرده بودم در اینترنت اتوبوس رو اشتباه سوار شدم. منو بردن فسمت آسیایی. اینترنت هم نداشتم و اینا اصلا انگلیسی هم نمیدونستن.
    مسرها هم که دور و پر ترافیک.خلاصه با این گم شدن دیر رسیدم دفتر VAC و بلیط برگشتم پرید. و الان هتل گرفتم
    امروز هم تاکسی گرفتم ولی برد جای قدیمی. لطفا کمک کنید اگر کسیو میشناسید که بلد باشه. با راهشو به من بگید.
    اگر کسی در استانبول میشناسید معرفی کنید کمک کنه هزینشم میدم. مرسی

Junior Member

Smile پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط mandolin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دیشب برای پدر و مادرم برای ویزای ویزیتور آنلاین اپلای کردم و هزینه‌ی بایومتریک رو پرداخت کردم. قبلا به محض سابمیت مدارک نامه بایو می اومد. ولی الان نوشته که به انگشت نگاری احتیاج ندارین و اگر لازم شد براتون ایمیل میفرستیم. از اونجایی که پدر و مادرم برای انگشت نگاری برای یک هفته بعد تور رزرو کردند، توصیه شما چی هست؟ آیا تور رو کنسل کنم؟ یا تو این فاصله‌ی یک هفته میاد نامه‌ی بایو؟ ممنونم اگر تجربه ای که اخیرا داشتین رو بگین.
    سلام ، اگر قبلا ویزا کانادا داشتن بایومتریک قبلی تا ۱۰ سال معتبره. و البته برای افراد بالای ۷۹ سال هم نیازی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandolin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای والدین من هم همین پیش اومده. واسه شما چقدر طول کشید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alale2019 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خوب دیدم پست ها قدیمی هست گفتم در خصوص بیومتریک استانبول خدمتتون اطلاعات بدهم
    1: محل کنسولگری کانادا (قسمت انگشت نگاری )عوض شده وبه کنار هتل شرایتون رفته است ، بنابراین خیلی از راننده تاکسی ها بلد نیستند و شما رو به محل قبلی میبرند ولی برگشتن با ده لیر شما میتونین به میدان تکسیم باز گردید.
    2: اگر از هتل مستقیم برای بیومتریک میروید به اطلاعات هتل بگویید که برایتان تاکسی بگیرد چون قیمتها بسیار متغیر است
    3:به جز فرم ها و اصل پاسپورت مدارک دیگری مورد نیاز نیست واقعا
    4:اگر وقت قبلی داشته باشید بهتر است چون روز دوشنبه بسیار شلوغ است بین نیم ساعت در صف و حداقل یکساعت در خود بیومتریک مخصوصا اول وقت نروید بهتر است چون مجبور هستید در صف بمانید و خود مسئولین هم مدام از نداشتن وقت افراد گله مند هستند.
    5: صحبت کردن با موبایل در فضای داخل ممنوع اسا . ترجیحا با بچه نروید چون آوردن همراه و بچه به داخل سالن ممنوع است
    چطوری میشه وقت گرفت؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    چطوری میشه وقت گرفت؟
    وقت رو باید آنلاین از سایتشون بگیرید

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من الان مادر خانمم استانبول هستش برا سفر تفریحی.هنوز برای ویزای کانادا اقدام نکرده.
    آیا میتونی بره و بیومتریک را بده تا بعداً که اقدام کرد لازم نباشد بیاد دوباره برا بیومتریک.
    ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARABT1974 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من الان مادر خانمم استانبول هستش برا سفر تفریحی.هنوز برای ویزای کانادا اقدام نکرده.
    آیا میتونی بره و بیومتریک را بده تا بعداً که اقدام کرد لازم نباشد بیاد دوباره برا بیومتریک.
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    سلام، خیر باید ابتدا پرونده تشکیل بدید و بعد از دریافت نامه بایومتریک مراجعه کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)