صفحه 299 از 310 نخستنخست ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,981 تا 2,990 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    عرض ادب و ارادت،
    بله شکر خدا بایو رو دادم. دیگه باید منتظر جواب بمونم. توکل بر خدا. سریع وقت بگیرین ک زودتر ‌پروندتون تو جریان بیافته.
    سلام دوست عزیز
    مرسی از اینکه اطلاع رسانی میکنید
    من برای آخر جولای از دفتر آنکارا وقت گرفتم از نوع ایمرجنسی هم وقت گرفتم.
    میخواستم بدون هزینه ی بایومتریک چقدر است؟ من برای خودم و همسرم میخوام.
    آیا پاسپورت ما رو پیش خودشون نگه میدارن؟ و ما باید با برگه ی عبور موقت وارد کشور بشویم یا اینکه پاسپورت هامون رو به مون میدن.
    مدارک هم برگه ی که برام ایمیل شده از وک و سفارت کانادا در خصوص بایومتریک به همراه پاسپورت رو باخودمون ببریم کافی است؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MitaBabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    آیا پاسپورت ما رو پیش خودشون نگه میدارن؟ و ما باید با برگه ی عبور موقت وارد کشور بشویم یا اینکه پاسپورت هامون رو به مون میدن.
    مدارک هم برگه ی که برام ایمیل شده از وک و سفارت کانادا در خصوص بایومتریک به همراه پاسپورت رو باخودمون ببریم کافی است؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    عرض ادب دارم خدمتتون،
    والا تا اونجایی ک بنده اطلاع دارم ایمرجنسی بایومتریک فقط برای شهروندهای کانادا، PRها و کسایی ک به واسطه شغلشون تو رده خدمات مهم قرار میگیرن انجام میشه. البته بنده پیشنهاد میکنم تحقیق کنید در این باره چون باید توضیحات مفصلی درباره ایمرجنسی بودن کارتون بفرمایید.
    هزینه بایو 85 دلار کانادا هست.
    خیر ی برچسب مبنی بر اطلاعات ثبت بایو پشت پاسپورت میچسبونن و پاسپورتتون میدن به خودتون.
    شما هم باید برگه biometric appointment و هم biometric collection letter ک بعد از سابمیت کردن اپلیکشن براتون میاد رو پرینت کنید و به همراه پاسپورت بهشون بدین.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MitaBabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    سلام مرزها باز شده و الان میشه رفت ترکیه؟

سلام من 2 تا دانشگاه برای وینتر اپلای کردم، هنوز جواب ندادن ، با توجه به اینکه الان دفاتر انگشت نگاری هر روز نیستن ، و وقت دیر میدن ، نگرانم مثلا چواب دانشگاه مهر بیاد بعد من برم برای انگشت نگاری اونم وقت بده برای 30 روز دیگه . درسته این نگرانیم ؟ نمیشه الان یه اکانت بسازم CIC ، بعد برم انگشت نگاری بعد که جواب دانشگاه اومد مدارک استادی پرمیت رو کامل کنم ، من کبک اپلای کردم یه 30 روزی هم برای CAQ دارم بعد اینکه جوابم بیاد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie_ نمایش پست ها
    سلام مرزها باز شده و الان میشه رفت ترکیه؟
    تا جایی که من میدونم، هر چند مراکز VAC در ترکیه به شکل محدود باز شدند، ولی هنوز هیچ راه عمومی برای سفر از ایران به ترکیه یا سایر کشورهای همسایه وجود نداره. قاعدتاً تفاوتی هم بین راههای هوایی و زمینی از این نظر نیست.

بعضی پروازهای محدود انجام میشه، اما فقط افرادی که شهروند یا ساکن دائم یا دارای ویزای کار ترکیه هستند میتونند از این سفرها استفاده کنند.

یک خبری بود که قرار هست از اول آگوست امکان سفرهای عمومی بین ایران و ترکیه برقرار بشه، اما با این وضعیت شیوع دوباره کرونا در ایران خیلی بعید هست که به این زودی باز شدن عمومی پروازها انجام بشه.

سلام شما بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه برای ویزا میتونید اقدام کنید که بعد از چند روز نامه بایومتریک دریافت می‌کنید و بعد بایومتریک رو انجام میدید و منتظر ویزا میمونید،بدون اون نامه امکان پذیر نیست.موفق باشید

Junior Member

سلام میشه منو راهنمایی بکنید لطفا؟
    من پارسال درخواست ویزای توریستی به نیوزیلند دادم ولی ریجکت شدم
    الان دارم برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام میکنم، باید حتما توی فرم بنویسم که نیوزیلند رجکتم کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط royalgirl نمایش پست ها
    سلام میشه منو راهنمایی بکنید لطفا؟
    من پارسال درخواست ویزای توریستی به نیوزیلند دادم ولی ریجکت شدم
    الان دارم برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام میکنم، باید حتما توی فرم بنویسم که نیوزیلند رجکتم کرده؟
    این که بنویسید یا ننویسید به خودتون مربوط می شه، ولی اطلاعات غلط دادن علاوه بر همین اپلیکیشنتون، می تونه رو بقیه درخواست‌های ویزایی که در آینده برای کشورهای دیگه می دین تاثیر منفی بزاره. ضمن این که کانادا و نیوزیلند هر دو عضو اتحاد اطلاعاتی فایو آیز هستند و دسترسی به اطلاعات شما در سیستم مهاجرتی نیوزیلند بسیار سریع و راحت خواهد بود از طرف کانادا.

موفق باشید

سلام دوستان،
    کسی در طول دو ماه کذشته بایو داده!!؟؟ اگر بله، آیا اسک شدید!؟ ممنون از جوابتون

سلام.
    من نامه بایومتریک چند روزه اومده اما موندم واقعا! همه ی مرز ها بسته ان! کسی میدونه کی ممکنه مرز های هوایی به ترکیه یا سایر کشور های اطراف باز بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)