صفحه 295 از 310 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان من میخواستم تجربه بیومتریکمو باهاتون به اشتراک بزارم ..چون زمانی که خودم میخواستم بیومتریک بدم اطلاعات کمی پیدا کردم..
    اول اینکه تو ایمیلتون یه نامه میاد که نشون میده تو اکانتی که تو سایت cic درست کردین و به پروندتون لینکه یه پیام جدید دارین..وقتی پیام را باز میکنید به تعداد افراد خانواده براتون نامه بیومتریک فرستاده شده..ازش کپی بگیرید و روز انجام بیومتریک با خودتون ببرید..30 روز زمان دارید برای انجام بیومتریک..من به همراه همسرم به استانبول رفتم..هتل آراچ رفتیم که سه ستاره بود که ارزان بود وتا وک پیاده 20 دقیقه راه بود..اصلا نیاز نیست به کسی پول بدید که با شما بیاد چون مسئول پذیرش یه خانمی است که فارسی صحبت میکنه..حتی نیاز به زبان بلد بودن هم نیست..خوشبختانه الان چون فصل توریستی نبود خیلی سریع تا رسیدیم نوبتمون شد و ابتدا دم در کیف و موبایلتون را تحویل میدین و یه مامور هست که با دستگاه در صورت زدن بوق بدنتونو چک میکنه( تقریبا شبیه فرودگاه)..کیف و موبایلتونو بعد از چک کردن میتونید داخل ببرید..بعد اگر وقت گرفتین برگه وقتگیری +برگه بیومتریک+پاسپورتتونو به خانومی که در پذیرش هست میدین ..مسئول پذیرش اطلاعاتتونو وارد و یه برگه بهتون میده که روش بار کده..چند قدم اونورتر یه در های شیشه ای مثل متروهای خودمون (جایی که کارت رو میزنیم )هست که برگه بارکد از بالا به محل مربوطه نشون و در باز میشه..بعد یه سالن انتظار کوچیکه که یه مانیتور داره و شماره ای که بهتون دادن روش نوشته میشه و جلوش زده به کدوم اتاق برین..وارد اتاق که میشین اول برگه ای که برای بیومتریکتونه و برگه پذیرشتونو به افسر میدین و بعد ازتون اول انگشت نگاری انجام میشه و سپس یه دوربین نزدیک جایی که نشتین هست که افسر میگه به دوربین نگاه کنید و ازتون عکس میگیره..کل پروسه ده دقیقه بیشتر طول نمیکشه ..نیاز به بلد بودن زبان نیست ..گول سایتا رو نخورید و راهنما نگیرید..

Junior Member

سلام دوستان من میخواستم تجربه بیومتریکمو باهاتون به اشتراک بزارم ..چون زمانی که خودم میخواستم بیومتریک بدم اطلاعات کمی پیدا کردم..
    اول اینکه تو ایمیلتون یه نامه میاد که نشون میده تو اکانتی که تو سایت cic درست کردین و به پروندتون لینکه یه پیام جدید دارین..وقتی پیام را باز میکنید به تعداد افراد خانواده براتون نامه بیومتریک فرستاده شده..ازش کپی بگیرید و روز انجام بیومتریک با خودتون ببرید..30 روز زمان دارید برای انجام بیومتریک..من به همراه همسرم به استانبول رفتم..هتل آراچ رفتیم که سه ستاره بود که ارزان بود وتا وک پیاده 20 دقیقه راه بود..اصلا نیاز نیست به کسی پول بدید که با شما بیاد چون مسئول پذیرش یه خانمی است که فارسی صحبت میکنه..حتی نیاز به زبان بلد بودن هم نیست..خوشبختانه الان چون فصل توریستی نبود خیلی سریع تا رسیدیم نوبتمون شد و ابتدا دم در کیف و موبایلتون را تحویل میدین و یه مامور هست که با دستگاه در صورت زدن بوق بدنتونو چک میکنه( تقریبا شبیه فرودگاه)..کیف و موبایلتونو بعد از چک کردن میتونید داخل ببرید..بعد اگر وقت گرفتین برگه وقتگیری +برگه بیومتریک+پاسپورتتونو به خانومی که در پذیرش هست میدین ..مسئول پذیرش اطلاعاتتونو وارد و یه برگه بهتون میده که روش بار کده..چند قدم اونورتر یه در های شیشه ای مثل متروهای خودمون (جایی که کارت رو میزنیم )هست که برگه بارکد از بالا به محل مربوطه نشون و در باز میشه..بعد یه سالن انتظار کوچیکه که یه مانیتور داره و شماره ای که بهتون دادن روش نوشته میشه و جلوش زده به کدوم اتاق برین..وارد اتاق که میشین اول برگه ای که برای بیومتریکتونه و برگه پذیرشتونو به افسر میدین و بعد ازتون اول انگشت نگاری انجام میشه و سپس یه دوربین نزدیک جایی که نشتین هست که افسر میگه به دوربین نگاه کنید و ازتون عکس میگیره..کل پروسه ده دقیقه بیشتر طول نمیکشه ..نیاز به بلد بودن زبان نیست ..گول سایتا رو نخورید و راهنما نگیرید..

Junior Member

یادم رفت بگم افسر بعد از انجام بیومتریک یه برچسب که حاوی بارکد و شماره است روی پاس هر فرد جهت پیگیری های بعدی میچسبونه..امیدوارم مفید بوده باشه
    حالا دغدغه بعدی مدیکال است..وااافعا خواهشمندم دوستایی که براشون مدیکال اومده متن بزارن که ماهم بدونیم از بیومتریک تا مدیکال چقدر زمان میبره

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام، از دوستان کسی تونسته وقت انگشت نگاری آنلاین از آفیس استانبول‌ بگیره؟ توی سایت نمیشه رزرو‌کرد. برای هفته آینده میخوام

Junior Member

سلام دوستان
    من بیومتریکم رو 29 نوامبر در استانبول دادم و الان تجربیاتم رو اینجا میگم
    اول که من بلیط رفتم پنج شنبه 28 نوامبر ساعت 8:30 شب بود و برگشتم 29 نوامبر ساعت 23:59. دوم اینکه وقت بیومتریک هم ساعت 10:15 گرفته بودم.
    ساعت 12 شب رسیدم فرودگاه تا ساعت 6 تو فرودگاه بودم و بعدش اتوبوس خط IST-19 رو سوار شدم ( بلیطش رو همون فرودگاه به قیمت 18 لیر میفروختند و 24 ساعت این اتوبوس هست و کار میکنه) و احتیاجی به استانبول کارت نبود)و ساعت 7 رسیدم میدان تقسیم از اونجا پیاده رفتم تا درب مرکز بیومتریک برا مسیر یابی پیاده روی هم از MAPS.ME استفاده کردم که بصورت افلاین می شد ازش استفاده کرد ( قبلش نقشه استانبول رو دانلود کرده بود در داخل نرم افزار) یکم رو اعصاب بود ولی کارم رو را انداخت.
    تا ساعت 8 توی مرکز بیومتریک چرخ زدم تا اومدن و درو باز کردن و گفتن فقط ده دقیقه قبل از ساعت رزرو می تونم وارد بشم و ناچار تا 10:15 علاف بودم بعدش هم که 5 دقیقه ای کارم تموم شد و تا ساعت 4 تو میدون تقسیم و خیابونهای اطرافش چرخیدم و باز با همون اتوبوس صبح برگشتم فرودگاه.
    تو این سفر کلی علاف شدم چون نمی دونستم چقدر هر کاری طول می کشه.
    امیدوارم این اطلاعات بتونه کمکتون کنه برنامه ریزی دقیق انجام بدین

Junior Member

سلام دوستان
    نامه بایومتریک من اومده. حالا میخواستم بدونم برای دادن بایو باید حتما وقت گرفت یا اینکه میشه از دوشنبه تا جمعه توی ساعات کاری مراجعه کرد؟ چون توی ضمیمه نامه یابو هم چیزی در مورد گرفتن وقت ذکر نشده.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامه بایومتریک من اومده. حالا میخواستم بدونم برای دادن بایو باید حتما وقت گرفت یا اینکه میشه از دوشنبه تا جمعه توی ساعات کاری مراجعه کرد؟ چون توی ضمیمه نامه یابو هم چیزی در مورد گرفتن وقت ذکر نشده.
    ممنونم
    حتما باید وقت بگیرید

سلام
    شما موفق شدید از سایت وقت بگیرید؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه با چندتا سیستم هم تست کردم ولی جدول زمانی که میاد بعدش هیچ کاری نمیکنه و خطا میده!
    دوستان اگر به تازگی موفق شدید وقت بگیرید به ما هم اطلاع بدیم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin2020 نمایش پست ها
    سلام
    شما موفق شدید از سایت وقت بگیرید؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه با چندتا سیستم هم تست کردم ولی جدول زمانی که میاد بعدش هیچ کاری نمیکنه و خطا میده!
    دوستان اگر به تازگی موفق شدید وقت بگیرید به ما هم اطلاع بدیم.

ممنون
    سلام
    نه متاسفانه من هم دقیقا مشکل شمارو دارم. وقتی روی ناریخ کلیک میکنم و سابمیت میکنم به مرحله بعد نمیره و ارور میده میگه تاریخ و ساعت رو باید مشخص کنید که هیچ جایی برای تعیین ساعت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan نمایش پست ها
    سلام
    نه متاسفانه من هم دقیقا مشکل شمارو دارم. وقتی روی ناریخ کلیک میکنم و سابمیت میکنم به مرحله بعد نمیره و ارور میده میگه تاریخ و ساعت رو باید مشخص کنید که هیچ جایی برای تعیین ساعت نیست.
    دقیقا اون صفحه خطا میده و ستون ساعت رو لود نمیکنه که بشه انتخاب کرد! من امروز موفق شدم تلفنی باهاشون در مرکز ترکیه صحبت کنم، گفتن سیستم مشکل داره و قرار هست آپدیت کنیم، تا جمعه درست میشه و میتونید رزرو کنید... امیدوارم که زودتر درست بشه چون خیلی وقتی نداریم تا ژانویه و فرصت ما هم کم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)