صفحه 210 از 310 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisa89 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای بایومتریک کدوم وک بهتره؟ از نظر شلوغی اینااا گرجستان ، ارمنستان، انکارا یا استانبول؟؟ ظاهرا این هفته وک های ترکیه تعطیل هستن بقیه وک ها چطور کسی از دوستان خبر داره؟؟؟

سلام ما 8 اردیبهشت رفتیم وک باکو خلوت و عالی هم بود سریع هم ظرف یه ربع کار رو انجام دادن از ساعت 9 یا 9ونیم هم میان تا 4.حالا تعطیل بودن رو من نمیدونم میتونید زنگ بزنید بپرسیداما فکر نکنم تعطیل باشه از نظر هزینه هم باکو خوبه خودشونم گفتن که حتما نباید از آنکارا پیک آپ ویزا کنید چون اونطوری باید دوباره پول بدید میتونید از همین جا هم که بایومتریک انجام دادین پیک آپ ویزا داشته باشید بدون هزینه اضافه ای.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimardani_kh نمایش پست ها
    سلام
    شما از کجا متوجه شدین که وک ترکیه این هفته تعطیل هستن؟
    منم باید برم و می خواستم بلیط بخرم

سلام ما 8 اردیبهشت رفتیم وک باکو خلوت و عالی هم بود سریع هم ظرف یه ربع کار رو انجام دادن از ساعت 9 یا 9ونیم هم میان تا 4.حالا تعطیل بودن رو من نمیدونم میتونید زنگ بزنید بپرسیداما فکر نکنم تعطیل باشه از نظر هزینه هم باکو خوبه خودشونم گفتن که حتما نباید از آنکارا پیک آپ ویزا کنید چون اونطوری باید دوباره پول بدید میتونید از همین جا هم که بایومتریک انجام دادین پیک آپ ویزا داشته باشید بدون هزینه اضافه ای.

Junior Member

سلام
    خوبین؟
    منم میخوام برم VAC، دوشنبه این هفته (22 می) اونجا تعظیله، احتمالا 3شنبه میرم.
    شما کی میرین؟
    با تور میرین؟
    چه قیمتی پیدا کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alimardani_kh نمایش پست ها
    سلام
    شما از کجا متوجه شدین که وک ترکیه این هفته تعطیل هستن؟
    منم باید برم و می خواستم بلیط بخرم

Junior Member

سلام دوستان
    من توی اپلیکشن استاتوسم بخشی برای بایومتریک ندارم، فقط یه بخش برای مدیکال اگزم هست که اونم زده احتیاج نداری. در صورتی که من نامه بایومتریک رو گرفتم و دو هفته پیش هم انجام دادم
    به نظرتون لازمه ایمیل بزنم به cic یا اینکه مشکلی نداره؟
    البته من برای work permit اقدام کردم

سلام سلام
    دوستان مطمئن هستین که برای آنکارا نیاز به وقت قبلی نیست؟ من ایمیل زدم گفت برای استانبول لازم نیست ولی برای آنکارا میگه باید با یک تلفن وقت قبلی بگیری.

You can give your biometric with your BIL (Biometric Instruction Letter) to CVAC in Ankara or Istanbul.
    For Istanbul, you do not need to make an appointment and it is possible to come every business day between 8:30 to 15:30 to our office. It is better to come early morning and wait in queue.
    Istanbul office address:
    Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum) Sisli / Istanbul, Turkey

But for our office in Ankara, you need to set an appointment calling us: 0090 212 373 58 07

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی اپلیکشن استاتوسم بخشی برای بایومتریک ندارم، فقط یه بخش برای مدیکال اگزم هست که اونم زده احتیاج نداری. در صورتی که من نامه بایومتریک رو گرفتم و دو هفته پیش هم انجام دادم
    به نظرتون لازمه ایمیل بزنم به cic یا اینکه مشکلی نداره؟
    البته من برای work permit اقدام کردم
    سلام دوست عزیز بایومتریک که انجام میدید خود وکی که رفتید برای سفارت اطلاعات انگشت نگاری و چهره نگاریتون رو میفرسته احتیاج نیست که توی پروفایل بخشی به نام بایومتریک باشه مشکلی نمیبینم.موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط koodakeirani نمایش پست ها
    سلام سلام
    دوستان مطمئن هستین که برای آنکارا نیاز به وقت قبلی نیست؟ من ایمیل زدم گفت برای استانبول لازم نیست ولی برای آنکارا میگه باید با یک تلفن وقت قبلی بگیری.

You can give your biometric with your BIL (Biometric Instruction Letter) to CVAC in Ankara or Istanbul.
    For Istanbul, you do not need to make an appointment and it is possible to come every business day between 8:30 to 15:30 to our office. It is better to come early morning and wait in queue.
    Istanbul office address:
    Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum) Sisli / Istanbul, Turkey

But for our office in Ankara, you need to set an appointment calling us: 0090 212 373 58 07
    سلام دوست عزیز بچه هایی که رفتن ترکیه وقت قبلی نگرفتن تا اونجایی که میدونم حالا اگه گفته وقت قبلی بگیرید یه تماس بگیرید و وقت بگیرید موفق باشید

سلام سلام

قبلا دوستان نوشته بودنند که بیومتریک باعث تاخیر در رسیدگی به درخواست ها نمیشه ولی من تو سایت cic این سوال و جواب رو پیدا کردم. نوشته که اگه فقط در چند روز اول باشه یا همزمان با سابمیت مدارک باشه سبب تاخیر نمیشه .لینکش رو هم گذاشتم.

Will it take longer to get my visa because I have to give my biometrics?

It will not take more time for CIC to process your application if you give your biometrics at the same time as, or within a few days after, you apply. If you applied online or by mail and you wait until the end of the 30-day time limit to give your biometrics, it will add to the time it will take for CIC to process your application.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=707&top=19

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط koodakeirani نمایش پست ها
    سلام سلام

قبلا دوستان نوشته بودنند که بیومتریک باعث تاخیر در رسیدگی به درخواست ها نمیشه ولی من تو سایت cic این سوال و جواب رو پیدا کردم. نوشته که اگه فقط در چند روز اول باشه یا همزمان با سابمیت مدارک باشه سبب تاخیر نمیشه .لینکش رو هم گذاشتم.

Will it take longer to get my visa because I have to give my biometrics?

It will not take more time for CIC to process your application if you give your biometrics at the same time as, or within a few days after, you apply. If you applied online or by mail and you wait until the end of the 30-day time limit to give your biometrics, it will add to the time it will take for CIC to process your application.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=707&top=19
    سلام بله درسته. هر چه زودتر بایومتریک انجام بشه سریع تر ویزا رو میدن البته به شرطی که مدارک کامل باشه و ابهامی توش نباشه.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    سلام .
    دوستان من دوشنبه عصر در ارمنستان بایو انجام دادم و امروز نامه Passport request اومد، اونجا خیلی خلوت بود و زود انجام شد، حالا اگر کسی قصد رفتن برا بایو به هر جا رو داره می تونه زحمت پاسپورته من رو بکشه ؟
    دوست عزیز میشه لطفا آدرس دفتر وک رو بگین؟
    آدرس دفترایروان که تو سایت خودشون زده گویا آپدیت نیست: Yerevan 10 Vazgen Sargsyan

چون خواهرم دیروز رفته و بهش گفتن که از اونجا نقل مکان کردن. و آدرس جدیدی هم که گرفته یه ساختمون نیمه کارس که ساعت 2:30 بعد از ظهر دیگه کسی اونجا نبوده...

اگه دوست دیگه ای تجربه یا اطلاعاتش رو داره میشه آدرس دفتر VAC ایروان رو بهمون بده؟

ببخشید بخاطر ارسال پیام تکراری، فروم مربوطه موجود نیست.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)