صفحه 297 از 310 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام و ادب دوستان،
    عزیزان مضمون نامه بایو چیه؟ من امروز اپلای کردم. دو تا پیام اومده. یکیش confirmation of online application transmission و اون یکی هم submission confirmation هست؟ آیا اینا نامه بایو یا باید منتظر باشم؟؟ محتوا نامه بایو چیه? جه شکلی؟. ممنون از راهنماییتون...
    سلام دوست عزیز. من هم ۱۰ روز گذشته اقدام کردم، اگرچه در وبسایت درج شده که مدت بررسی ویزای تحصیلی ۱ هفته هستش، هنوز جوابی برای بنده ارسال نشده.
    عموما نامه بایومتریک بعد ۲-۳ روز بعد از سابمیت براتون ارسال میشه که باید تشریف ببرید مراکز وک و بایومتریکتون رو ثبت کنید. طبق آخرین آماری که ارائه داده شده هنوز مراکز وک ترکیه باز نشدن و شما باید برای انجام این پروسه به کشورهای مجاور مسافرت کنید. البته ۹۰ روز فرصت برای انجام این پروسه هستش.
    من بایومتریک رو قبلا پاس کردم و منتظر نتیجه هستم که هنوز مشخص نیست.
    امیدوارم کمکتون کرده باشم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من هم ۱۰ روز گذشته اقدام کردم، اگرچه در وبسایت درج شده که مدت بررسی ویزای تحصیلی ۱ هفته هستش، هنوز جوابی برای بنده ارسال نشده.
    عموما نامه بایومتریک بعد ۲-۳ روز بعد از سابمیت براتون ارسال میشه که باید تشریف ببرید مراکز وک و بایومتریکتون رو ثبت کنید. طبق آخرین آماری که ارائه داده شده هنوز مراکز وک ترکیه باز نشدن و شما باید برای انجام این پروسه به کشورهای مجاور مسافرت کنید. البته ۹۰ روز فرصت برای انجام این پروسه هستش.
    من بایومتریک رو قبلا پاس کردم و منتظر نتیجه هستم که هنوز مشخص نیست.
    امیدوارم کمکتون کرده باشم.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز. بله متوجه شدم. بنده امروز نامه بایو اومد و تو ووک استانیول نوبت گرفتم. از این به بعد ووک استانبول هفته ای دو روز ، چهارشنبه ها و جمعه ها، باز هستش. میتونین نوبت بگیرین. امیدوارم هممون موفق بشین

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال دارم
    من تو فرم بیومتریک آنکارا رو زدم اگه الان باکو مرزش باز بشه میتونم اونجا برم یا جالا هر جای دیگه
    چون مث اینکه آنکارا حالا حالاها باز نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم
    من تو فرم بیومتریک آنکارا رو زدم اگه الان باکو مرزش باز بشه میتونم اونجا برم یا جالا هر جای دیگه
    چون مث اینکه آنکارا حالا حالاها باز نمیشه
    عرض ادب دارم
    اگه خود مراکز ووک منظورتون هست ک هم استانبول و هم انکارا باز شده. فقط هفته دو روز سرویس میدن چهارشنبه ها و جمعه ها. اگر منظورتون مرز هست، میتونین با اتوبوس داخلی تا مرز بازرگان بیاید. مرز و رد کنید و با اتوبوس‌های داخلی ترکیه برین استانبول یا انکارا. ی مقدار مسیر طولانی میشه ک باید صبور باشین. اگر از مرکز ووک انکارا وقت گرفتین، با نامه appointment تون نمیتونین هیج مرکز ووک دیگه بایو بدین. موفق باشین

Junior Member

سلام من درست متوجه شدم؟ الان وک ترکیه باز شدن؟ ولی مرز چی؟ هوایی بستس ولی با اتوبوس و زمینی میشه رفت؟
    من شنیدم اربیل عراق هم بازه با این وضع دلار اونجا بریم ارزون تر در نمیاد؟
    ممنون میشم حواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hdorna نمایش پست ها
    سلام من درست متوجه شدم؟ الان وک ترکیه باز شدن؟ ولی مرز چی؟ هوایی بستس ولی با اتوبوس و زمینی میشه رفت؟
    من شنیدم اربیل عراق هم بازه با این وضع دلار اونجا بریم ارزون تر در نمیاد؟
    ممنون میشم حواب بدید
    سلام. بله ووک انکارا و استانبول روزهای چهارشنبه و جمعه هر هفته سرویس میدن. از ترمینال آزادی بپرس ک اتوبوسای استانبول کی کارشون شروع میکنن. اگه وقت نداری میتونی با اتوبوسای داخلی تا مرز بری و مرز رد کتب با اتوبوس های داخلی ترکیه بری استانبول. برای عراق اطلاعی ندارم.
    موفق باشین

سلام و خسته نباشید
    راستش منم نامه بیومتریک اینستراکشنم اومده، ولی ظاهرا کشورهای ترکیه و عراق و آذربایجان خیلی شلوغن.

از بین عراق ترکیه اذربایجان کدومش خلوت تره اونجا اپوینتمنت ثبت کنیم؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دستان، آیا مطمئن هستید که وک سنتر ها باز هستن؟ چون طبق مکاتبات من و اطلاعاتی که در لینک زیر هستش، مراکز وک تعطیل هستن همچنان البته در ترکیه.
    https://www.vfsglobal.com/en/individ...dvisories.html

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    سلام دستان، آیا مطمئن هستید که وک سنتر ها باز هستن؟ چون طبق مکاتبات من و اطلاعاتی که در لینک زیر هستش، مراکز وک تعطیل هستن همچنان البته در ترکیه.
    سلام دوست عزیز. ببینند بنده چند بار این رو توضیح دادم و دوباره مینویسم.
    ووک انکارا و استانبول روزهای چهارشنبه و جمعه هر هفته سرویس میدن. از ترمینال آزادی بپرس ک اتوبوسای استانبول کی کارشون شروع میکنن. اگه وقت نداری میتونی با اتوبوسای داخلی تا مرز بری و مرز رد کتب با اتوبوس های داخلی ترکیه بری استانبول. بنده خودم روز چهارشنبه ۸:۱۵ صبح وقت بایو دارم. این هم لینکش
    https://visa.vfsglobal.com/tur/en/can
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوست عزیز. بنده بایو رو پاس کردم و پرونده بررسی نمیشه اصطلاحا Hold شده. متن ایمیل کی سفارت در جواب فرستاده رو مطالعه کنید.
    Dear Applicant,

Good day, you have reached the Migration Section of the Canadian Embassy in Turkey. Please note that due to the current worldwide pandemic and the current travel restrictions to Canada, our office is only providing essential services. We appreciate your patience as we monitor a fluid situation in regard to travel to Canada.
    Note that all temporary resident applications are currently on hold. All applications will be processed as quickly as possible once our office and Visa Application Center (VAC) reopen. If you were asked by our embassy to submit information or documents such as biometrics, passports, additional documents and you are unable to provide them to us prior to the deadline included in our request, note that your application will not be refused solely based on that. As soon as the Visa Application Centers (VAC) re-open, please submit the requested document/information. For more information on VACs:
    .
    Kind Regards,

ایمیل برای امروز هستش. و حدود ۲ هفته از زمان سابمیت میگذره و در وبسایت عنوان شده که زمان بررسی یک هفته هستش.
    زمانی هم مشخص نیست برای از سر گیری پرونده ها. بنده فقط برای پرداخت نهایی شهریه بهشون ایمیل زدم که متاسفانه جواب مشخصی براش نیست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)