صفحه 296 از 310 نخستنخست ... 196246286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

من وقت رو از سایت ترکیه هلپر دادم واسم گرفتن و همونروز هم که پذیرش نمی کرد بدون وقت اونا واسم گرفتن. سیستم هم قطع بود و نمیداد.
    نمیدونم چجوری گرفتن ولی واسه ۲ ساعت بعد رفتم داخل.

Junior Member

سلام دوستان
    همچنان برای گرفتن وقت بایو سایت مشکل داره. کسی موفق شده وقت بگیره آیا؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrostami136 نمایش پست ها
    من وقت رو از سایت ترکیه هلپر دادم واسم گرفتن و همونروز هم که پذیرش نمی کرد بدون وقت اونا واسم گرفتن. سیستم هم قطع بود و نمیداد.
    نمیدونم چجوری گرفتن ولی واسه ۲ ساعت بعد رفتم داخل.

سلام عذر میخوام، هزینه گرفتن وقت سفارت با سایت ترکیه هلپر چقدر شد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozha89 نمایش پست ها
    سلام عذر میخوام، هزینه گرفتن وقت سفارت با سایت ترکیه هلپر چقدر شد؟؟
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه من موفق نشدم از سایت وقت بگیرم و من هم مجبور شدم از ترکیه هلپر وقت بگیرم. 80 لیر ریختم به حساب و روز بعدش وقت گرفت برام.

درود دوستان
    من هم برای وقت بایومتری به مشکل برخورد کردم و آن لاین غیر فعال بود همه روزها.
    برای اطلاع دوستان بگم گویا در آخرین هفته ماه برای وقت گرفتن فعال میشه. یعنی برای ماه ژانویه سیستم دو سه روز آخر ماه دسامبر باز میشه و بعد غیر فعال میشه.
    خودم هم دیر فهمیدم. برای وقت گرفتن از Email استفاده کردم و اگر ساعت اداری باشه به دو ساعت نکشیده نامه تاریخ و ساعت آمد. اما نکته : هنوز نامه ای که Reference Number داشته باشه نیومده . و من نمیدونم بلیط و هتل بگیرم یا نه . اگر اطلاعاتی داردی لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام برای گرفتن وقت سفارت راه های زیر رو انجام بدید که همه در سایت خودشون اعلام شده بدون وقت قبلی هم راه نمیدن اینم سایتش https://visa.vfsglobal.com/tur/en/ca...an-appointment

هر کدام کار نکرد راه حل بعدی رو جلو برید پولتونو الکی حیف میل نکنید ثبت نام رایگانه خودتون انجام بدید

1- ثبت نام از طریق سایت گویا ایراد داره
    یا
    2- گرفتن وقت با تماس با تلفن 902123735807 تلفن گویاست راهنمای انگلیسی زبان روانتخاب کنید اپراتورش فارسی هم بلده
    یا
    3-با ایمیل : یک فرمی هست تو سایت که اطلاعات خودتونو میزنید دکمه ارسال میکنید فرداش بهت وقت رو اعلام میکنند با ایمیلی که تو فرم زدید
    یا
    4-web chat که کار نمیکنه
    5- حضوری : دیگه وقت نمی دن

بعد از گرفتن وقت اسمتون تو سیستم ثبت میشه نیازی به کدی ندارید فقط در همون ساعت راه میدن نه زودتر
    کتابخوان دستگاهیست با صفحه نمایش مخصوص برای مطالعه کتاب های الکترونیکی
    انجمن کتابخوان

Junior Member

با سلام، من برای 7 ژانویه وک استانبول بایومتریک دادم، خلوت بود وک ولی اصلا بدون نوبت کسی رو قبول نمی کرد، من یک هفته قبلش نوبت گرفته بودم، در مورد نوبت هم باید بگم سایتشون خرابه ولی یه چندبار اگر در تایم خلوتی مثل اخر شب اگر تلاش کنید راحت می تونید نوبت بگیرید، در ضمن به صورت تلفنی هم به راحتی می تونید نوبت بگیرید اون خانمی که نوبت تلفنی می دهد خیلی شمرده و ارام انگلیسی صحبت می کند که راحت می تونید متوجه شید. در ضمن اصلا بدون نوبت نرید وک که اصلا راه نمی دن حتی اگر خلوت باشد.

FAQ

دوستان سلام. الان ک مراکز ووک بسته هستش باید چه کارکنیم؟ تکلیف چیه؟ یعنی برای ویزا اپلای نکنیم!!!!!؟ اینجوری نمیشه کک

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    FAQ

دوستان سلام. الان ک مراکز ووک بسته هستش باید چه کارکنیم؟ تکلیف چیه؟ یعنی برای ویزا اپلای نکنیم!!!!!؟ اینجوری نمیشه کک
    میتونید اپلای کنید و پروسه به روال قبل هستش، برای بایومتریک بایستی صبر کنید. مهلت ۳ ماهه برای انجام بایومتریک هست که اگر دفاتر تا اونموقع باز نشن هم باز مهلت بایومتریک تمدید میشه و مشکلی پیش نمیاد

سلام و ادب دوستان،
    عزیزان مضمون نامه بایو چیه؟ من امروز اپلای کردم. دو تا پیام اومده. یکیش confirmation of online application transmission و اون یکی هم submission confirmation هست؟ آیا اینا نامه بایو یا باید منتظر باشم؟؟ محتوا نامه بایو چیه? جه شکلی؟. ممنون از راهنماییتون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)