صفحه 303 از 310 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان
    یادم میاد تو یک پستی همین سایت خوندم که یکسری سایتها ترکیه هستن که مبلغی دریافت میکنن و وقت فوری سفارت میگیرن برای انجام بایومتریک. اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بزاره. الان که چند روزه سایت نوبت دهی باز نمیشه اصلا

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یادم میاد تو یک پستی همین سایت خوندم که یکسری سایتها ترکیه هستن که مبلغی دریافت میکنن و وقت فوری سفارت میگیرن برای انجام بایومتریک. اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بزاره. الان که چند روزه سایت نوبت دهی باز نمیشه اصلا
    سلام سایت های ایرانی هم انجام میدن. البته الان شرایط فرق میکنه . ترکیه فقط روز های چهارشنبه و جمعه انگشت نگاری انجام میشه. ویزا موندیال رو سرچ کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید در صورت کنسلی تایمی میتونن براتون تایم بگیرند هزینشم ۴۰ دلاره.

ترکیه سخت شده وقت کردن نصف روز عملا سایت باز نمیشه اصلا و وقتیم باز میشه وقتا همه پره ولی رفتین دیدین وقت ها پره سایتو نبندین . دوباره از اول مراحل و بیاین . من 30 بار ترای کردم یهو یه وقت خالی افتاد. هی یکبار رمز بگیرید دوباره سرچ کنید هم انکارا هم استانبول ، نشد دوباره از اول . اینقد برید تا بگیرید . کنسلی زیاده بلاخره میفته . بعدشم فکر میکنم دوبی الان ویزای 14 روزه میده برای کارای ویزا و اینا . اونجارم تست کنید شاید از دوبی بشه راحت تر وقت گرفت . کلا هرجا بشه برید دیگه . زنگ بزنید آژانس های هواپیمایی ببینید الان کشورهای اطراف کجا پرواز هست ، بعد ببینید میشه وقت گرفت یا نه . قطر ، دوبی ، عراق ....

وقت سفارت کانادا برای انگشت نگاری در انکارا برای ماه نوامبر کاملا باز هست و خالی خالی هرکس خواست زودتر وقت بگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    وقت سفارت کانادا برای انگشت نگاری در انکارا برای ماه نوامبر کاملا باز هست و خالی خالی هرکس خواست زودتر وقت بگیره
    سلام دوست عزیز. من برای ورود به سایت مشکل دارم. میشه منو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hariri93 نمایش پست ها

سلام
    مشکل از بروزرتون هست.. برا منم ب هرازگاهی ارور می داد ولی الان نمیده.. با گوشیتون برید

نقل قول نوشته اصلی توسط hariri93 نمایش پست ها

اینترنت ثابت معمولا مشکل داره. با ایرانسل امتحان کنید اگر دارید. مرورگر هم گوگل کروم استفاده کنید. حتی دستگاهتونم تاثیر داره. من با تبلت امتحان کردم و با کروم تونستم برم، ولی همون سیم کارتو گذاشتم داخل گوشی و نتونستم برم تو سایت.

همیشه هم قبل از باز کردن سایت وی اف اس، یک دور دیتا و کچ مرورگرتون رو پاک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : بیومتریک- - سفارت کانادا در آنکارا

در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا برای گرفتن وقت باید از قبل اقدام کنید روی سایت VFS کانادا در ترکیه - و حتما از یک ماه قبل اقدام کنید چون وقت ها خیلی زود پر میشن! فعلا فقط 2 روز در هفته کار میکنن!

Junior Member

کسی اخیرا رفته آنکارا برای انگشت نگاری؟ من برای 9 نوامبر وقت گرفتم اما هیچ پروازی به آنکارا نیست

پروازها حداقل یک توقف دارن و باید حتما توی آنکارا هتل گرفت. من تا حالا مسافرت خارجی به این شکل نداشتم و اصلا نمیدونم اونجا با این توقفها و اینها باید چیکار کنم! از هتل تا مرکز وک چجوری باید رفت، هزینه تاکسی چقدره؟ چقدر پول نقد دنبالمون داشته باشیم، از هتل به فرودگاه هم هست. این وسط دغدغه کرونا هم هست که کدوم هتل بریم و غیره

اگه رفتید لطفا تجربه اتون رو به اشتراک بذارید. هر توصیه ای میدونید در این زمینه بگید خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    اگر هم سایتی، گروهی چیزی هم سراغ دارید که فکر میکنید میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم اینجا یا توی خصوصی بهم بگید
    سلام من یه ماه پیش رفتم انکارا . نگران توقف نباش . فکر کنم شما میری استانبول و از اونجا بر میگردی فرودگاه اسنبوگا در انکارا. یه ساعت راهه از استانبول تا انکارا و شما فقط رسیدی استانبول میشینی تا ساعت پروازت . 2 ساعت مونده به ساعت پرواز میری پاستو میدی به کانتری که روی تابلو میشخصه و کارت پرواز میگیری همین / چمدان ها هم که اتوماتیک منتقل میشه و شما بارتو انکارا تحویل میگیری . برگشتنی هم همینه از انکارا میری استانبول از اونجا میای. تست کرونا یادت نره . من تهران ازمایشگاه ونک دادم . اگر 3 روزه برگردی با همون ازمایش میتونی برگردی مثلا سه شنبه بری ؛ چهارشنبه انگشت بزنی و پنج شنبه برگردی. ازمایشتم تهران حدودا 600 تومانه و هر وقت تست بدی فرداش جواب میگیری . اگر صبح تست بدش 8 شب جواب میگیری. من 5 روز موندم انکارا و مجبور شدم تو بیمارستان شهیر انکارا مجددا تست بدم . اونجا 800 تومان بود و جوابش هم یه روزه حاضر شد. از فرودگاه اسنبوگای انکارا که میای بیرون سمت راستت اتوبوس ولوو هست ، فقط میره ترمینال آشتی . 11 لیره کرایه . از اشتی هم پیاده تا مرکز 1 ساعت راهه و با تاکسی هم حدود 40 لیر . تاکسی گرونه یه جا هتل بگیر پیاده بری انگشت نگاری .سمت رگنام تاور هتل هست حدودا شبی 200 لیر . پول فقط لیر ببر 2000 تا 3000 تا کافیه . از هتل هم باید ببنینی مینی بوس کجا سوار میکنه ( به مینی بوس میگن دولموش - روی شیشه میزنه کجا میره )باز میری میدان اشتی و از اونجا با اتوبوس میری فرودگاه . انگلیسی هیچی بلد نیستن . به برنامه نصب کن روی گوشیت برای انگلیسی به ترکی کارت و راه میندازه . محل انگشت نگاری هم که توی نامت هست روی گوگل مپ تگ کن پیاده برو . مواظب کیفت باش . جیب بر زیاده .
    در ضمن من خودم رفتم قطر از اونجا رفتم انکارا . ولی فکر کنم الان ماهان ایر از استانبول پرواز داره . نداشتم با همون قطر ایرویز میرید فرودگاه قطر که 2.5 ساعت میکشه و از اونجا هواپیما عوض میکنید و میرید انکارا . سه ساعت هم از قطر راهه .
    پرواز هم هر چی زودتر بگیرید ارزون تره . نزدیک تاریخ رفتن همیشه گرون تر میشه . حداقل قطر که اینطوریه
    ویرایش توسط Simon : November 3rd, 2020 در ساعت 06:04 PM دلیل: اشتباه تایپی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)