صفحه 310 از 310 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,092 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

سلام دوستان. من هفته پیش 18 ژانویه تو vac استانبول بایومتریک انجام دادم. یکی اینکه حتما کد hes رو همراهتون باشه چون داخل چک میکنن. نامه بایو، و پرینت وقت بایو هم داشته باشین. کل پروسه 10 دقیقه هم طول نمیکشه. برچسب بارکد دار رو میچسبونن به پشت پاس. بعدش ایمیل اومد برام که بایو انجام شده و توی پروفایل هم همون روز تاریخ انجام بایو و مدت اعتبار ده سالش نوشته میشه. فقط برای من هنوز پیغام Your action is required هست که نمیدونم چجوری برطرف میشه.

در ضمن اگر این بجث رو جدیدا باز میکنین باید بگم که پرواز از استانبول به تهران باید تست pcr داشته باشین که اگر با تور برین خودشون باهاتون هماهنگ میکنن. اگر هم نه که اکثر هتلا تو بخش پذیرش میزنن که تست pcr میگیرن. چون هم به طرف تهران توی فرودگاه استانبول تست رو میبینن و هم وقتی موقع برگشت، وارد فرودگاه امام میشین. پس اینو یادتون نره. همیشه ماسک داشته باشین.
    ویرایش توسط Simon : January 28th, 2022 در ساعت 02:29 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام با تشکر از اشتراک گذاری تجربیات مفیدتون . یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید من مدارکم رو جهت ویزای دانشجویی بارگذاری کردم و امروز نامه معرفی به بایومتریک هم اومد اما فقط مشخصات من که به عنوان متقاضی اصلی هستم داخل نامه هست و مشخصات هسرم نیست ایا این کافیه جهت ارایه یا اینکه برای همراه هم معرفی نامه جدا میاد و من در پروسه بارگذاری اشتباهی انجام دادم که معرفی نامه همسرم رو جهت بایو ندادن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)