صفحه 130 از 310 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Global Business - University of Victoria, BC, Canada

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط par13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم این هفته ی آینده یعنی 10 خرداد برم آنکارا ولی از یه هفته قبل هرجا تماس گرفتم چه تور چه بلیط گفتن جا نیست! منم نگرانم که تا 14و15 خرداد دیر باشه...توفکرم واسه استانبول دنبال بلیط بگردم چون فکر میکنم بیشتره...میخواستم بپرسم اگه از استانبول اقدام کنیم پروسه ی دادن ویزا طولانی تر میشه در نهایت؟ واسه اینکه میگن پیک اپ از انکاراست.
    مرسی
    دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم برای آنکارا سایت هواپیمایی ماهان رو هم چک کنید. www.mahan.aero
    همون بلیطی که آژانس میگفت 900 من از سایت 790 خریدم. ولی اینکه جا داشته باشه یا نه رو نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossseeinn نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم برای آنکارا سایت هواپیمایی ماهان رو هم چک کنید. www.mahan.aero
    همون بلیطی که آژانس میگفت 900 من از سایت 790 خریدم. ولی اینکه جا داشته باشه یا نه رو نمیدونم.
    نه بررسی پرونده ربطی به اینکه کجا اقدام کردید نداره فقط زمانی که پاس ریکوعست میشی و پاسپورتت رو میبری اگه استانبول بری دو روز بیشتر طول میکشه به اضافه 45 لیر هزینه اضافه

می تونی بایومتریک رو الان استانبول انجام بدی ولی ویزا رو بری آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La littérature Canadienne Comparée/L'université de Sherbrooke

بچه ها من تازه می خوام برم استانبول برای بایومتریک. بعضی بچه ها اینجا نوشتن که بهشون گفتن نتیجه 2 3 ماه طول می کشه منم کلاسم 2 شهریور شروع می شه خیلی استرسی شدم . و اینکه اول باید برم بایومتریک بعد اپلیکیشنم بررسی می شه دیگه؟ یعنی باید چند ماه منتظر ویزا بمونم؟
    و یه سوال دیگه آنکارا برم بهتر ه یا استانبول؟ عیب داره اگه واسه بایومتریک برم استانبول بعد کارای ویزام تو آنکارا انجام شه؟
    لطفا کمک کنین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    بچه ها من تازه می خوام برم استانبول برای بایومتریک. بعضی بچه ها اینجا نوشتن که بهشون گفتن نتیجه 2 3 ماه طول می کشه منم کلاسم 2 شهریور شروع می شه خیلی استرسی شدم . و اینکه اول باید برم بایومتریک بعد اپلیکیشنم بررسی می شه دیگه؟ یعنی باید چند ماه منتظر ویزا بمونم؟
    و یه سوال دیگه آنکارا برم بهتر ه یا استانبول؟ عیب داره اگه واسه بایومتریک برم استانبول بعد کارای ویزام تو آنکارا انجام شه؟
    لطفا کمک کنین
    سلام، اول شما درخواست ویزا را سابمت کنید بعد از سابمت تازه به شما نامه داده می شود که برای بیومتریک بروید، بعد هر وکی که در نقشه سایت cic اومد می توانید بروید برای بیومتریک، خیلی زیاد هم فرق نمی کنه
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام دوستان
    تا ساعت چند میشه رفت بایومتریک رو انجام داد ساعت های 1 2 بعد از ظهر هم میشه؟ اقا کسی مطمئن هست که میشه یا نه داریم برنامه میریزیم واسه سفر. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iema نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا ساعت چند میشه رفت بایومتریک رو انجام داد ساعت های 1 2 بعد از ظهر هم میشه؟ اقا کسی مطمئن هست که میشه یا نه داریم برنامه میریزیم واسه سفر. ممنون
    اگه آنکارا میرید تا ساعت 3 هستن
    ما 12 رفتیم 2 کارمون تموم شد چون خیلی شلوغ شده بود..مستقیم بعد از فرودگاه وسایلارو گذاشتیم هتل ، رفتیم بایو.
    یه سری از آژانسا با کلی پرونده میان اونجا مثلا 1نوبت می گیرن برا 50تا آدم برا همین اینقد طول کشید کار ما وگرنه بیش تر از 5مین نمیشه..حتما سعی کنید زود برید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه تهران

مسلام من و همسرم ۲۷ می در وک استانبول بیومتریک دادیم ۹ صبح اونجا بودیم نیم ساعته کار هر دومون انجام شد ولی کار ما که تموم شد وک حسابی شلوغ شده بو وقت هم نگرفته بودیم. تنها نکته مهم به نظر من با توجه به تجربه ای که داشتیم اول وقت رفتنه و بس. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان!
    1ـ آیا مدارک ترجمه شده مهر دادگستری هم می خواد یا فقط مهر دالترجمه کفایت میکند.
    2- آگر مدارک را دستی به Vac در آنکارا ببریم هزینه 185 دلار اونجا دستی پرداخت میشه یا باید به حساب باکی واریز شود؟ اگر حساب بانکیٰ کسی شماره حسساب بانکی را می داند ؟؟؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط seviljj نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    1ـ آیا مدارک ترجمه شده مهر دادگستری هم می خواد یا فقط مهر دالترجمه کفایت میکند.
    2- آگر مدارک را دستی به Vac در آنکارا ببریم هزینه 185 دلار اونجا دستی پرداخت میشه یا باید به حساب باکی واریز شود؟ اگر حساب بانکیٰ کسی شماره حسساب بانکی را می داند ؟؟؟
    مرسی
    من سوال اول رو فقط می تونم جواب بدم. اینجا روش خیلی بحث شده و هیچ کس دقیقا نمیدونه که چه کار کنه. توی پست های مربوط به "مدارک مورد نیاز "، می تونید بحث هارو دنبال کنید. طبق برداشت من، اگر دارالترجمه رسمی مهر بزنه کفایت میکنه،چون توی مهرش قوه قضاییه نوشته شده که توی سایت کانادا جز یکی از موارد مورد قبوله. من همین کار رو کردم البته شناسنامه ها، تعهدنامه ها و عدم سو پیشینه ها رو دادگستری بردم برای محکم کاری. حالا میل خودتونه.

سلام دوستان، من برای حدود 24 خرداد می خوام برم استانبول بیومتریک بدم.چنتا سوال داشتم خدمتتون.
    اول اینکه الان استانبول بیومتریک میدم پول اضافه ای دریافت می کنن یا موقع پیکاپ پاسپورت باید 45 لیر اضافه رو داد؟
    بعدش وقتی صبح پروازم میرسه اتاترک می خوام مستقیم برم وک. با وسایل نقليه عمومی چطور میشه رفتش اونجا؟
    و سوال اخر، من هنوز همه ی مدارکم رو اپلود نکردم و دکمه ای مبنی بر ادامه و پرداخت هزینه وجود نداره.می خواستم ببینم هروقت همه ی مدارکم کامل شد اون دکمه ظاهز می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)