صفحه 93 از 310 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    دوستان برای انجام بایومتریک، همون پیامی که در My CIC میاد رو پرینت بگیریم کافی ه؟! یا باید حتمن اون نامه ای که به ایمیل مون می فرستند رو داشته باشیم؟!
    دقت کنید که علاوه بر نامه بیومتریک (IMM5756) باید نامه کانفیرمیشن (IMM5739) رو هم همراهش ارائه بدید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    دقت کنید که علاوه بر نامه بیومتریک (IMM5756) باید نامه کانفیرمیشن (IMM5739) رو هم همراهش ارائه بدید.
    سلام
    لطفا اگه کسی این روزا عازم استانبول برای انگشت نگاری یا تحویل مدارک هست اطلاع بده.

Junior Member

سلام دوستان من میخوام این 4 شنبه یا 5 شنبه برم واس بایو
    آیا دوستان آزانس خوب (مطمئن + ارزون) میشناسن که معرفی کنند؟ من میخوام برم آنکارا که چندروز ویزام زودتر برسه دستم

بچه ها چرا اینقدر از چیزایی که اطلاع ندارید با اطمینان صحبت می کنید و دیگران رو هم گمراه می کنید!!!
    اولا که برای بایومتریک فقط نامه ی بایومتریک لازمه نه نامه ی کانفرمیشن
    ثانیا، آنکارا یا استانبول واسه پیکاپ شما خیلی فرقی نداره چون آژانس ها طوری می رن که زودتر از یک هفته دست شما نمی رسه. فقط از یک طرف استانبول شهر بسیار خوبی برای مسافرته. از طرف دیگه چون همه ی آژانس ها از آنکارا پیکاپ می کنن باید 45 لیر اضافه بدین. وگرنه اگه کسی از خود استانبول پیکاپ کنه نه زمانش فرقی می کنه نه پولش
    من که استانبول بایو دادم و از آنکارا 6 روزه به دستم رسید

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman12472 نمایش پست ها
    بچه ها چرا اینقدر از چیزایی که اطلاع ندارید با اطمینان صحبت می کنید و دیگران رو هم گمراه می کنید!!!
    اولا که برای بایومتریک فقط نامه ی بایومتریک لازمه نه نامه ی کانفرمیشن
    ثانیا، آنکارا یا استانبول واسه پیکاپ شما خیلی فرقی نداره چون آژانس ها طوری می رن که زودتر از یک هفته دست شما نمی رسه. فقط از یک طرف استانبول شهر بسیار خوبی برای مسافرته. از طرف دیگه چون همه ی آژانس ها از آنکارا پیکاپ می کنن باید 45 لیر اضافه بدین. وگرنه اگه کسی از خود استانبول پیکاپ کنه نه زمانش فرقی می کنه نه پولش
    من که استانبول بایو دادم و از آنکارا 6 روزه به دستم رسید
    در مورد نامه کانفیرمیشن، من قبل از اینکه برم استانبول تو همین فروم چندجا دیدم که بچه ها گفته بودن لازمه، وقتی هم همراه نامه بیومتریک دادم به مسئولش دوتارو به هم منگنه کرد و رو هر دوتاش مهر زد. دیگه حالا نمیدونم واقعا لازمه یا نه، ولی من قصد گمراه کردن نداشتم. در ضمن کار از محکم کاری که عیب نمیکنه !

سلام دوستان

من میخواستم واسه بیومتریک برم vac استانبول، بخاطر تعطیلات ژانویه و آخر سال باید تعطیل ها رو چک کنم.

1- شنبه یکشنبه همیشه تعطیله؟
    2-کسی میدونه تعطیلی vac استانبول از 6 تا 13 دی (27Dec-3 Jan) چه روزایی هست؟

VFS consent form دوستان این فرم رو برای انجام بیومتریک باید پر کنیم؟؟
    http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turkey/ این لینک خیلی من رو گیج کرده مخصوصا از مرحله 3 به بعد....آیا برای ویزای دانشجویی باید این فرم رو پر کنم (VFS)؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhanehpordel نمایش پست ها
    VFS consent form دوستان این فرم رو برای انجام بیومتریک باید پر کنیم؟؟
    http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turkey/ این لینک خیلی من رو گیج کرده مخصوصا از مرحله 3 به بعد....آیا برای ویزای دانشجویی باید این فرم رو پر کنم (VFS)؟؟
    سلام
    تا اونجایی که من یادمه چیزی برای بیو پر نباید کرد. وقتی سابمیت میکنی یه رسید بهت میده با تاییدیه رسیدن مدارک همینا رو باید ببری واسه بایو

سلام دوستان

من میخواستم واسه بیومتریک برم vac استانبول، بخاطر تعطیلات ژانویه و آخر سال باید تعطیل ها رو چک کنم.

2-کسی میدونه تعطیلی vac استانبول از 6 تا 13 دی (27Dec-3 Jan) چه روزایی هست؟ (تعطیلات آخر سال)
    3-حتما باید تلفنی وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان

2-کسی میدونه تعطیلی vac استانبول از 6 تا 13 دی (27Dec-3 Jan) چه روزایی هست؟ (تعطیلات آخر سال)
    3-حتما باید تلفنی وقت بگیرم؟
    سلام
    1.بله
    2. توی این لینک ساعت کار و تعطیلی ها و آدرس و شماره تلفنشون هست : http://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/contactus.html
    3. تا جایی که من می دونم بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)