صفحه 217 از 310 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینجوری که متوجه شدم صدور نامه بایومتریک گاهی ممکنه طول بکشه. با این حساب بهتره صبر کنیم نامه بایومتریک بیاد بعدش تور رزرو کنیم؟ میانگین چند روز طول می کشه صدور این نامه؟ اینکه چقدر بعد از سابمیت اپلیکیشن بریم برای بایومتریک، تاثیر در مدت زمان نتیجه ویزا داره؟
    بایومتریک رو هر چه سریع تر بدید بهتره چون باتوجه به سایت CIC پرونده وقتی شروع به بررسی میشه که پروندتون به طور کامل دست سفارت باشه.موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pawerdvde نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من ۷ اردیبهشت یعنی حدود ۵۴ روز پیش vac آنکارا بیومتریک انجام دادم و تا الان pass request نیومده چند بار هم که ایمیل دادم فقط میگن شلوغ هست و تعداد پرونده ها زیاده من هم موندم دیگه. اگر کسی راهی بلده بگه امتحان کنم من
    سلام ما هم دقیقا 7 اردیبهشت بایو در باکو انجام دادیم اما تا الان نتیجه ای نیومده.به نظرم باید منتظر موند چون واقعا امسال بسیار بسیار شلوغ هست و با توجه به سایت سفارت هر جی پرونده ها بیشتر باشه روند بررسی پرونده ها هم کند تر میشه.کاری نمیشه کرد فقط باید منتظر موند انشاله که سریع تر تکلیف مشخص بشه.موفق باشید همگی.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینجوری که متوجه شدم صدور نامه بایومتریک گاهی ممکنه طول بکشه. با این حساب بهتره صبر کنیم نامه بایومتریک بیاد بعدش تور رزرو کنیم؟ میانگین چند روز طول می کشه صدور این نامه؟ اینکه چقدر بعد از سابمیت اپلیکیشن بریم برای بایومتریک، تاثیر در مدت زمان نتیجه ویزا داره؟
    سلام لی لی جان
    عزیزم
    از نیم ساعت تا 48 ساعت متغیره اومدن این نامه.
    ولی چیزی که قطعیه اینه که این نامه حتما میاد. من شاید بگم در تمام عمرم فقط یه نفرو دیدم که نامه ش نیومده بود. اونم ایمیل زد سفارت و گرفتش.
    شما وقتی اپلود میکنی مدارکتو، ممکنه ده دقیقه بعدش نامت بیاد.
    ولی شما که همون ده دقیقه بعد که تو آژانس مسافرتی نیستی که بلیطو هتلو بگیری!!
    فردای اون روز بلند شو برو برای 5 روز دیگه بلیط و هتل بگیر و تا 6 روز بعد از اپلود مدارکت 99% (من میگم ته دلم 100 درصد، ولی فرض کنیم یه درصد حالا نیاد) نامه بایوت اومده.
    موفق باشی عزیزم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام دوستان

یکی از دوستان من برای پدر و مادرش دعوتنامه فرستاده و اونا هم تقریبا یک ماه پیش رفتن دبی بیومتریکس دادن. حالا توی پرونده شون وضعیت بیو مادرش completed زده ولی برای پدرش زده we have not received your fingerprints . دوستم خیلی نگرانه و ایمیل هم بهشون زده ولی جوابی ندادن . اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.
    اگر دوباره خواست ایمیل بزنه به چه آدرسی بفرسته.

جاي نگراني نيست، بعضي مواقع ديرتر آپديت مي کنن و يا حتي اصلاً آپديت رو وارد نمي کنن، چون ويزاهاي ويزيتوري پدر و مادرهارو زودتر مي دن.
    اما مي تونيد به آدرس
    re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    و
    ankra@international.gc.ca
    ايميل ارسال بفرماييد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kya نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از دوستان من برای پدر و مادرش دعوتنامه فرستاده و اونا هم تقریبا یک ماه پیش رفتن دبی بیومتریکس دادن. حالا توی پرونده شون وضعیت بیو مادرش completed زده ولی برای پدرش زده we have not received your fingerprints . دوستم خیلی نگرانه و ایمیل هم بهشون زده ولی جوابی ندادن . اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.
    اگر دوباره خواست ایمیل بزنه به چه آدرسی بفرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHRLNZHD نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوشنبه رفتم استانبول تا اینکه بالاخره چهارشنبه نوبتم شد انگشت نگاریم رو انجام بدم!!!
    من روز اول ساعت 8 صبح رسیدم VAC خود ایرانی ها یک لیست مینویسن به ترتیب افرادی که میان و وقتی من رسیدم و اسم نوشتم حدود 150 نفر در لیست بودن!!!
    اصلا پیشنهاد نمیکنم برین استانبول! فوق العاده شلوغ و بی نظم بود! همونطوری که دوستمون گفتن کارمندانشون فوق العاده کند هستن و همش دارن با هم حرف میزنن!
    فقط 80 نفر در روز پذیرش می کنند و ساعت 8 میان بیرون و به ترتیب شماره میدن (بنابراین اصلا از صف بیرون نرین) ساعت یک ظهر هم دوباره میان برای اونهایی که بلیط برگشت همون روز رو دارن (البته با نشون دادن بلیطشون) بهشون اجازه میدن کارشون همون روز انجام بشه!
    متاسفانه چند مورد بی احترامی از جانب کارمندانشون به ایرانی ها شد!
    متاسفانه همونطوری که دوستمون گفتن علاوه بر ایرانی ها ترک هایی هم هستن دم در VAC که به ازای دریافت پول به شما نوبت میدن!!!
    افراد از نیمه های شب برای نوبت در صف خوابیده بودن تا اینکه بالاخره صبح روز بعد نوبتشون شد!!!
    فکر میکنم بهتر هستش در طول این یکی دو هفته برای انگشت نگاری به استانبول نرین!
    به دلیل تعطیلات پیش رو استانبول بینهایت شلوغ هستش!
    موفق باشین
    کاملا موافق نظر این دوستمون هستم.
    ما هم به دلایلی مجبور شدیم برای بیومتری به استانبول بریم. شرایط خیلی خیلی بدی داره اونجا... تا حد امکان جاهای دیگه تشریف ببرید.. متاسفانه ما وقت نداشتیم برای ویزای باکو یا دبی اقدام کنیم و ارمنستان هم نشد... وگرنه اونجا ها رو دوستان میگن بسیار خلوت هست
    برخوردها در vac استانبول شدیدا بی ادبانه و دور از انسانیت بود.
    البته هموطنانمون هم بسیار بهانه دست ترکها میدن که بهشون بی حرمتی بشه. صف رو رعایت نمیکنن و اون نگهبانی که ساعت 8 صبح میاد 80 تا نوبت میده اصلا کاری به لیست که از شب قبل نوشته شده نداره. فقط میگه صف بشید... اما متاسفانه دوستان ایرانی به یکباره هجوم میارن و صف بهم میریزه و معلوم نمیشه کی به کیه؟
    اونوقت متاسفانه اون آقای نگهبان به خودش اجازه میده به هموطنان محترم ایرانی بگه: Animal!!
    وقتی دوستان ایرانی اینطور شلوغ بازی و هرج و مرج بوجود میارن... براشون حقوق همدیگه مهم نیست و اینکه یک عده از ساعت 12 نیمه شب قبل اونجا پشت در توی صف بودن، براحتی حق همدیگرو پایمال میکنن...رشوه میدن به ترکها یا یک سری سودجوهایی که توی صف می ایستن و نوبت میگیرن و ازشون نوبت میخرن... و خیلی رفتارهای اشتباه دیگه، این میشه وضعیت...
    دوستان ما قصد داریم به کشوری بریم که اینجور رفتارها در اون هیچ جایی نداره و به شدت مذموم هست... پس کی میخوایم خودمون رو اصلاح کنیم؟ دقیقا از کجا میخوایم شروع کنیم و قانون مدار بشیم؟؟؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

دوستان vac باکو خیلی خوبه. برای کسایی که حداقل از خطه ای شمالیتر از شیرازن، vac باکو نزدیکتره و در کل سفر خوبی میتونه باشه! به نظرم اگه آنکارا نمیخواین برین، حداقل بین استانبول و باکو، دومی رو انتخاب کنید. کلا به نفع خودتونه، هرچه مراجعین کمتر، سرویس سریعتر!

رشته و دانشگاه

ما هم باکو رفتیم واقعا عالی بود ارزون تر هم هستش خیلی هم مودب هستن و آدم های بسیار خوبی هستند مهربان و کار راه بندازن.من توصیه میکنم به همه باکو برید خیلی هم خلوته از ساعت 9 تا 4 هم هستند هر چه صبح زودتر برید بهتره سریع تر کار رو راه میندازن.کارتون 20 دقیقه ای تموم میشه.فقط ویزای باکو 3 تا 5 روز طول میکشه.اگر هم کسی قبلا ارمنستان رفته و بخواد بره باکو یکم دیرتر ویزای باکو رو میدن چون این دو تا کشور (ارمنستان و باکو آذربایجان) اصلا با هم خوب نیستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    دوستان vac باکو خیلی خوبه. برای کسایی که حداقل از خطه ای شمالیتر از شیرازن، vac باکو نزدیکتره و در کل سفر خوبی میتونه باشه! به نظرم اگه آنکارا نمیخواین برین، حداقل بین استانبول و باکو، دومی رو انتخاب کنید. کلا به نفع خودتونه، هرچه مراجعین کمتر، سرویس سریعتر!
    سلام دوست عزیز، آیا اطلاع دارین وَک آنکارا شلوغ هست یا نه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    کاملا موافق نظر این دوستمون هستم.
    ما هم به دلایلی مجبور شدیم برای بیومتری به استانبول بریم. شرایط خیلی خیلی بدی داره اونجا... تا حد امکان جاهای دیگه تشریف ببرید.. متاسفانه ما وقت نداشتیم برای ویزای باکو یا دبی اقدام کنیم و ارمنستان هم نشد... وگرنه اونجا ها رو دوستان میگن بسیار خلوت هست
    برخوردها در vac استانبول شدیدا بی ادبانه و دور از انسانیت بود.
    البته هموطنانمون هم بسیار بهانه دست ترکها میدن که بهشون بی حرمتی بشه. صف رو رعایت نمیکنن و اون نگهبانی که ساعت 8 صبح میاد 80 تا نوبت میده اصلا کاری به لیست که از شب قبل نوشته شده نداره. فقط میگه صف بشید... اما متاسفانه دوستان ایرانی به یکباره هجوم میارن و صف بهم میریزه و معلوم نمیشه کی به کیه؟
    اونوقت متاسفانه اون آقای نگهبان به خودش اجازه میده به هموطنان محترم ایرانی بگه: Animal!!
    وقتی دوستان ایرانی اینطور شلوغ بازی و هرج و مرج بوجود میارن... براشون حقوق همدیگه مهم نیست و اینکه یک عده از ساعت 12 نیمه شب قبل اونجا پشت در توی صف بودن، براحتی حق همدیگرو پایمال میکنن...رشوه میدن به ترکها یا یک سری سودجوهایی که توی صف می ایستن و نوبت میگیرن و ازشون نوبت میخرن... و خیلی رفتارهای اشتباه دیگه، این میشه وضعیت...
    دوستان ما قصد داریم به کشوری بریم که اینجور رفتارها در اون هیچ جایی نداره و به شدت مذموم هست... پس کی میخوایم خودمون رو اصلاح کنیم؟ دقیقا از کجا میخوایم شروع کنیم و قانون مدار بشیم؟؟؟

سلام دوست عزیز، آیا اطلاع دارین وَک آنکارا شلوغ هست یا نه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)