صفحه 302 از 310 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من بایومتریک رفتم و گفتم اطلاعاتم رو برای کسایی که به دردشون میخوره بذارم
    یکی اینکه حتما باید آزمایشتون 96 ساعت از زمان نتیجه اعتبار داشته باشه
    با قطر اگه زود بلیط بگیرید حتما میتونید خیلی ارزون تر گیر بیارید ما اونجا بلیط 13 و 17 میلیون هم دیدم
    بعد اینکه سفارت کانادا تو انکارا انگشت نگاری نمیکنه باید بری vfs که تو regnum sky tower هست
    اگه آزمایشتون مشکل داشت صبح ساعت هفت صبح برید بیمارستان sehir تو انکارا معمولا جواب رو عصر میدن
    خود انگشت نگاری کلا 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه و سعی کنید هتل رو همون نزدیک vfs بگیرید چون یک فروشگاه بزرگ هم کنارش هست میتونید راحت خریدها رو هم اونجا انجام بدید
    اینم بگم که vfs برای تمام مراحل اداری که روی پروند ه شما انجام میشه براتون یه ایمیل میزنه
    با آرزوی موفقیت برای همه
    سلام. خیلی ممنونم از پستتون و اینکه تجربتون رو به اشتراک گذاشتید. من یه سوال داشتم: توی هتل و توی هواپیما و در کل در طی کل سفر آیا مسائل بهداشتی در برابر کرونا رعایت شده بود؟ من به شدت از این مسئله می ترسم چون مشکلات ریوی دارم و خیلی کرونا می تونه خطرناک باشه برام. توی هواپیما آیا مسافرها کنار هم نشسته بودن یا یه صندلی فاصله داشتن از هم؟ توی هتل و موقع غذا خوردن آیا همه توی سالن غذاخوری بودن یا این امکان وجود داشت که توی اتاق جداگانه غذا بخورید؟ آیا سرو غذا به صورت سلف سرویس بود؟ کدوم هتل رفتید و آیا از این نظر توصیه میکنید که من هم همونجا برم؟

شرمنده که این همه سوال پرسیدم آخه کلی وقته دارم با این مسئله دست و پنجه نرم میکنم که چیکار کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنونم از پستتون و اینکه تجربتون رو به اشتراک گذاشتید. من یه سوال داشتم: توی هتل و توی هواپیما و در کل در طی کل سفر آیا مسائل بهداشتی در برابر کرونا رعایت شده بود؟ من به شدت از این مسئله می ترسم چون مشکلات ریوی دارم و خیلی کرونا می تونه خطرناک باشه برام. توی هواپیما آیا مسافرها کنار هم نشسته بودن یا یه صندلی فاصله داشتن از هم؟ توی هتل و موقع غذا خوردن آیا همه توی سالن غذاخوری بودن یا این امکان وجود داشت که توی اتاق جداگانه غذا بخورید؟ آیا سرو غذا به صورت سلف سرویس بود؟ کدوم هتل رفتید و آیا از این نظر توصیه میکنید که من هم همونجا برم؟

شرمنده که این همه سوال پرسیدم آخه کلی وقته دارم با این مسئله دست و پنجه نرم میکنم که چیکار کنم.
    هتل که خیلی رعایت میکردن و صبحانه بیشتر هتل ها پک شده بود
    تو هواپیما هم یکی درمیون نشسته بودیم و لی تو هواپیما غذا میدادن و این عجیب بود
    توی شهر هم خدایی همه ماسک داشتن
    و اصلا جای نگرانی نبود

هتل که خیلی رعایت میکردن و صبحانه بیشتر هتل ها پک شده بود
    تو هواپیما هم یکی درمیون نشسته بودیم و لی تو هواپیما غذا میدادن و این عجیب بود
    توی شهر هم خدایی همه ماسک داشتن
    و اصلا جای نگرانی نبود
    عرض ادب دارم،
    شما برای مدیکال هم رفتید!؟ یعنی نامه ب CIC شما اومد برای مدیکال!؟ از من نخواستن مدیکال رو!!!
    ویرایش توسط Abouabou : September 12th, 2020 در ساعت 12:15 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    عرض ادب دارم،
    شما برای مدیکال هم رفتید!؟ یعنی نامه ب CIC شما اومد برای مدیکال!؟ از من نخواستن مدیکال رو!!!
    روز بخیر نه
    از من هم نخواستن این مدرک رو

پیش فرض بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان
    برادر من ساکن کانادا هست و میخواد برای مادرم ویزای پیوست بگیره. فکر میکنید تو این شرایط و با توجه به کنسلی بلیطهای ترکیه کدوم یکی از کشورهای اطراف بهتر باشه برای رفتن به سفارت؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NastaranAbb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من ساکن کانادا هست و میخواد برای مادرم ویزای پیوست بگیره. فکر میکنید تو این شرایط و با توجه به کنسلی بلیطهای ترکیه کدوم یکی از کشورهای اطراف بهتر باشه برای رفتن به سفارت؟
    ممنون میشم جواب بدید
    منظورتون برای انگشت نگاریه؟ ظاهرا فعلا فقط میشه رفت ترکیه اون هم از طریق پروازهای قطر که خب مجبور میشید هزینه زیادی پرداخت کنید و یکشب هم هتل بگیرید حداقل چون باید اول برید قطر بعد ازونجا برید ترکیه! البته شاید من درست نباشه اطلاعاتم و بقیه بهتر بدونن ولی خیلیا هستن الان که ویزای تحصیلی مرحله اولشون رو پذیرش گرفتن و منتظر هستن که مرزها باز بشه بتونن برن انگشت نگاری و کلا همه ول معطلن!

سلام به دوستان
    من بایومتریک رفتم و گفتم اطلاعاتم رو برای کسایی که به دردشون میخوره بذارم
    یکی اینکه حتما باید آزمایشتون 96 ساعت از زمان نتیجه اعتبار داشته باشه
    با قطر اگه زود بلیط بگیرید حتما میتونید خیلی ارزون تر گیر بیارید ما اونجا بلیط 13 و 17 میلیون هم دیدم
    بعد اینکه سفارت کانادا تو انکارا انگشت نگاری نمیکنه باید بری vfs که تو regnum sky tower هست
    اگه آزمایشتون مشکل داشت صبح ساعت هفت صبح برید بیمارستان sehir تو انکارا معمولا جواب رو عصر میدن
    خود انگشت نگاری کلا 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه و سعی کنید هتل رو همون نزدیک vfs بگیرید چون یک فروشگاه بزرگ هم کنارش هست میتونید راحت خریدها رو هم اونجا انجام بدید
    اینم بگم که vfs برای تمام مراحل اداری که روی پروند ه شما انجام میشه براتون یه ایمیل میزنه
    با آرزوی موفقیت برای همه
    خیلی ممنون از توضیحاتتون
    منظورتون از آزمایش چیست؟؟

سلام دوستان
    سایت وی اف اس دچار مشکل هست ظاهرا و اصلا صفحه مربوط به گرفتن وقت باز نمی شه. چطور باید وقت بگیریم برای بیومتریک؟

سلام دوستان میشه منو یه راهنمایی کنید. من سایت VFS رفتم اکانت هم باز کردم ولی به طرز عجیبی تماااااااااام وقت های استانبول و آنکارا رو پر نشون میده تا یک سال آینده!!!!!!! مگه میشه آخه؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سایت وی اف اس دچار مشکل هست ظاهرا و اصلا صفحه مربوط به گرفتن وقت باز نمی شه. چطور باید وقت بگیریم برای بیومتریک؟
    سلام، فکر نکنم بتونید بایو رو انجام بدید، من فرم درخواست وقت ملاقات رو تکمیل و براشون فرستادم، و این جوابی هستکه دریافت کردم :
    Thank you for contacting VFS Canada Visa Information Service Centre in Turkey.

Pandemidendolayıofislerimizkısıtlısayıdaperso nelvehaftanınkısıtlıgünleriçalışmaktayız. Bu durumdandolayırandevutalebinizeolumsuzyanıtverme kdurumundayız. Yenirandevulariçinwebsitemizdentakipedebilirsiniz .

Due to the pandemic, our offices have a limited number of staff and limited days of the week. Because of this, we have to respond negatively to your appointment request. You can follow our website for new appointments.

تو وب سایت هم فعلا کانادا رو برداشتن و کارهای کشورهای دیگه مثل انگلیس و نیوزیلند و ... رو انجام میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)