صفحه 227 از 310 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط shivanaa نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نامه ای که برای من اومده زده هر مرکز وی-ای-سی میشه رفت.
    شما از کجا میدونین هر کشوری که برای بیومتریک بریم از همون جا باید ویزا را گرفت؟
    من به دلایلی ( که هزینه کمتر هم جزئشه) برای بیومتریک میخوام برم ابوظبی ولی ویزا را ترجیح میدم از آنکارا بگیرم .. به نظرتون شدنیه؟
    شما میتونین در هر جایی که VAC کانادا هست برای انگشت نگاری بروید. بعد از انجام آن مثلا در ابوظبی، اسکن ها در پرونده شما ثبت میشه و افسر پرونده شما در آنکارا میتونه بقیه کارها رو ادامه بده. هیچ فرقی نداره کجا بیومتریک انجام بشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط omid86 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تا حالا با این عبارت در قسمت Application Status برخورد کرده؟:

Biometrics: We have not received your fingerprints. Check your biometrics request message below for details.

این در حالی است که من 1 هفته پیش در انکارا Biometrics رو دادم.

ممنون
    برای مهمونهای من هم بعد از گذشت بیش از یک ماه دقیقا همین رو نوشته. بالاخره امروز جواب ایمیل رو دادند. این مشکل به خاطر یک سری مسایل فنی است که باعث شده بایومتریک دست سفارت نرسه و دارن روش کار میکنن تا مشکل حل شه. هیچ تخمینی هم ندارن که کی درست میشه. بنابراین فقط باید صبر کرد.

Junior Member

دوستانی که جواب بایوشون نیومده.
    صرفا جهت اطلاع.
    من استانبول بایو دادم و بعد از 11 روز complete زد.
    پس نگران نباشید اگه تا 2 هفته هم ممکنه طول بکشه.

Junior Member

سلام،
    کسی شواهدی داره از اینکه اگه بایومتریک رو یکی دو هفته دیرتر انجام داد آیا توی مدت زمان انتظار کل تاثیری میذاره؟
    به طور واضح تر پرونده شما بعد از بایومتریک میره توی صف انتظار بررسی پرونده؟ یا از وقتی سابمیت میکنین؟

سلام. جواب بایومتریک من هنوز نیومده 15 روز شده. ایمیل زدم علت تاخیر را اینگونه کفتن:
    Due to a technical issue, we are not receiving the biometrics results properly. Ottawa is working on this issue to solve it. We are unable to expedite how long this will take. As soon as your biometrics are completed, we will be notified immediately and action the file for next steps.
    We do understand the situation but kindly request your patience in this matter.
    Thank you for your understanding.

Junior Member

دوست عزیز سلام،
    در مورد اینکه سیاست سفارت برای بررسی مدارک به چه صورت است کسی به صورت قاطع نمیتونه جوابتونو بده. و از تجربه بچه ها چیزایی که من شنیدم اینه که تاثیری نداره و پرونده شما درحال بررسی است توسط آفیسر مورد نظر و فرقی نمیکنه مثلا شما 2 هفته بعد از نامه، بایو رو انجام بدید.
    باز دوستان با تجربه بیشتر میتونن راهنماییتون و نظرشونو بدن کنن.

سلام. از چه طریقی میتونم برای بیومتریک استانبول از قبل وقت بگیرم. ظاهراً به ایمیل جواب نمیدن. شماره تلفنی اگر دارید از vac استانبول که بشه تماس گرفت و وقت گرفت لطفاً در جریان بگذارید. ممنون

نیازی به وقت گرفتن نیست، فقط صبح خیلی زود برین چون صف بود دو هفته پیش، خواهر من ۹ اونجا بود ۳ بعدازظهر رفت تو

آخه یه جاهایی خوندم از قبل باید وقت گرفت. خواهرتون بدون وقت قبلی رفتن، درسته؟

بله بدون وقت قبلی رفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)