صفحه 102 از 310 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام و عرض تبریک پیشاپیش خدمت همه دوستان

من یک روز بعد از سابمیت اپلیکیشنم برام ایمیل اومد که آپدیت دارم و وقتی وارد اکانتم میشم در قسمت Details پیغام ""Your Action Is Required رو زده. لطفا میشه بگین این معنیش چیه؟

و یک سوال دیگر اینکه آیا پروسه بررسی اپلیکیشن تاریخ سابمیت تلقی میشود یا تاریخ VAC؟

ممنونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sinag نمایش پست ها
    سلام و عرض تبریک پیشاپیش خدمت همه دوستان

من یک روز بعد از سابمیت اپلیکیشنم برام ایمیل اومد که آپدیت دارم و وقتی وارد اکانتم میشم در قسمت Details پیغام ""Your Action Is Required رو زده. لطفا میشه بگین این معنیش چیه؟

و یک سوال دیگر اینکه آیا پروسه بررسی اپلیکیشن تاریخ سابمیت تلقی میشود یا تاریخ VAC؟

ممنونم
    عزیز برو تو قسمت نامه هات اونجا هم نامه بیومتریک هست و هم نامه سابمیت، تا بیومتریک ندید درحالت کلی اتفاقی قرار نیست اتفاق بیوفتد

سلام دوستان
    من دیروز مدارکم رو تو MYCIC ستبمیت کردم و نامه بیومتریک هم تو اکانتم اومد. تا 30 روز آینده که تقریبا میشه تا 3 اردیبهشت 1394 وقت دارم برم برای بیومتریک. برام فرقی نمیکنه استانبوال یا آنکارا. الان میخوام کارای خرید بلیط رفت و برگشت و گرفتن وقت بیومتریک (که به نظر میرسه مستحبه) رو انجام بدم.
    دوستان اگر کسی از الان تا 30 روز آینده میخواد این پروسه رو طی کنه، من خوشحال میشم با هم این کار رو بکنیم که تنها نباشیم تو این رفت و برگشت به ترکیه.
    لطفا پیغام خصوصی بدید. هر اتفاق خاصی هم افتاد میام اینجا میگم.
    بریم ببینیم چی میشه

Junior Member

سلام دوستان من یکشنبه ۲۹ مارچ با پرواز ماهان دارم میرم آنکارا و روز سه شنبه ۳۱ مارچ هم با همون ماهان برمیگردم - برای انگشت نگاری دوشنبه میرم VAC کانادا (دانشجویی) اگر کسی تو این بازه قراره اونجا باشه به من پیام خصوصی کنه هماهنگ کنیم یا با هم بریم و/یا یکم تو شهر بگردیم.

با سلام
    دوستان من یکی از دوستام برای ویزا ویزیتوری اقدام کرد ولی refuse شده، واسه بیومتریک هم رفته بود. گفتن تای کافی و مدارک کاری نداره. حالا اگه بخوایم دوباره اقدام کنیم برای اپلیکیشن جدید باید بازم بایومتریک بریم؟ میشه جاهای دیگه رفت اقدام کرد مثل ارمنستان یا ابوظبی؟ ممنون

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یکی از دوستام برای ویزا ویزیتوری اقدام کرد ولی refuse شده، واسه بیومتریک هم رفته بود. گفتن تای کافی و مدارک کاری نداره. حالا اگه بخوایم دوباره اقدام کنیم برای اپلیکیشن جدید باید بازم بایومتریک بریم؟ میشه جاهای دیگه رفت اقدام کرد مثل ارمنستان یا ابوظبی؟ ممنون
    بیومتریک یک.ماه اعتبار داره.
    شما میتونید به هرکدوم از مراکز وک مراجعه کنید اما بهرحال پروندتون در سفارت کانادا در آنکارا بررسی میشه.
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    شما میتونید به هرکدوم از مراکز وک مراجعه کنید اما بهرحال پروندتون در سفارت کانادا در آنکارا بررسی میشه.
    مرسی آخه وقتی میرم تو سایت که سابمیت جدید کنم واسه ویزا میگه هزینه با بایومتریک میشه 185$ و باید در پایان بدین. چجوری متوجه میشن که قبلا بایومتریک دادیم آخه اون که درخواستش بسته شده! اگه مراکز دیگه بریم شانس بیشتر میشه؟ به چیزای بیخودی گیر داده یارو!

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    مرسی آخه وقتی میرم تو سایت که سابمیت جدید کنم واسه ویزا میگه هزینه با بایومتریک میشه 185$ و باید در پایان بدین. چجوری متوجه میشن که قبلا بایومتریک دادیم آخه اون که درخواستش بسته شده! اگه مراکز دیگه بریم شانس بیشتر میشه؟ به چیزای بیخودی گیر داده یارو!
    با هر اپلیکیشن جدید باید دوباره بیومتریک بدین. اصلا کاری به قبلی ندارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    بیومتریک اعتباری نداره. بعد از سابمیت 1 ماه فرصت دارین برین بیومتریک. اما وقتی ریجکت شین باید بازم بیومتریک بدین

Junior Member

سلام من 23 مارچ استانبول بیومتریک دادم یک نفر هم از انکارا اومده بود و گفت انکارا گفته سرمون شلوغه و مجبور شدم بیام اینجا کلا کارم نیم ساعت طول کشید فقط قبل اینکه برید توی گوگل مپ خوب مسیر ادرسی رو که میخواین برید رو ببینید چون حین راه یه جا برا ادرس شک کردم ولی کسی انگلیسی بلد نبود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)